Amores

Amores

2 body

• 9.12.2014  13:11
    Pan Osud (1990)

Dobra myslenka splachnuta do zachodu.... 20 z 35 let si pral aby zil jiny zivot.... a pak kdyz ho dostal tak se snazil vetsinu vratit zpet, behem jednoho tydne

• 2.11.2014  13:16

Prijemna pohoda na vecer

• 1.10.2014  19:54
    Sbal prachy a vypadni (1998)

Zase si jednou prijdu jako mimozemstan.... co se lidem na tomto filmu libi? Muuuuuu

• 5.9.2014  01:22
    Divergence (2014)

Slecna Veronika aka autorka mela aspon 10 minut hloubat nad tim jak tahle spolecnost vlastne funguje. Natocene to je solidne, ale pribeh a svet dava hlavu a patu asi jako kdyz jdete na zachod a v mise najdete hourskovy knedlik.... Jak se tam dostal? Proc by ho tam nekdo daval? Muzu ho jeste jist? ..... Nulova logika, nulova pravdepodobnost a ani dve lahve vina nevypnou mozek dostatecne na tento "film"

• 5.9.2014  01:10
    Godzilla (2014)

Po pravde ani nevim za co davam ty 2*. Nejzajimavejsi postava filmu zemre jako prvni a pak je to uz jen debilni ptakovina. Zkoumaji Godzilu jak dlouho? 80 let cca? A za tu dobu nezjistili co ji zrani? Z ceho je teda? Nejake mimozemske materialy? A proc po nich ti kreteni strileji samopaly porad a porad a porad dokola? Na hlavu je cely pribeh, absolutne nulove vysvetleni cehokoli - asi proto ze to logicky vysvetlit nelze...

• 29.7.2014  20:48
    Kdo přežije: Amazonie (TV pořad) (2003)

Vyborna sezona. Tri krasne hracky, vtipny Rob a hodne dalsich zajimavych lidi. I zacatek kdy zacly muzi vs zeny me hodne bavil.

• 17.6.2014  03:56

Ronaldo je jednoznacne uzasny v tom co dela. Tohle ovsem neni dokument, ale marketingova sracka. Dokud neporovnaji jednoho fotbalistu s jinym tak davam hodnoceni "odpad". Cela reklama je o porovnavani jabka se svestkou s pripadnou blondynkou ktera vam vedecky vysvetluje jak neskutecne je to jabko jine nez svestka....

• 12.6.2014  18:52
    Nádherná Zelená (1996)

Hloupy, spatne zpracovany film ktery se snazi poucovat a pritom autori sami nevyuzivaji nejspis ani 3% sveho mozku. Mimo jine tam clovek slysi jak strasne je na zemi ze funguji s hranicema a lidi se oddeluji... ale hlavne ze na te jejich planete jsem nevidel jedineho cernocha/latino/asiata. Rikaji jak jsou na zemi strasni, ze se dospeli povysuji nad deti, muzi nad zeny apod ale soucasne ta zenska nesmi nikomu rict ze je z poloviny pozemstan, jinak by ji vyhodili. A sami se citi nadrazeni pozemstanu ve vsech ohledech. Borec tam telepatiji spehuje rozhovor jinych. Podivuje co je to za zvlastni sedou vec na zemi a za pet sekund ze je bobek na zemi, ze nemaji zachody? To v tom jejich lese zvirata serou na keramicke mise? Kde bydli, ze nas lituje jak bydlime v domech? Pod kerem? To u nich neprsi a to zelene vsude okolo zije z usmevu? Tasky? Co v nich proboha nosi... A co mas v ruce ted zrovna ty, kravo?

• 11.6.2014  09:47

NUDA

• 31.5.2014  03:56
    C.K. Williams: Tar (2012)

James, Mila.... tuhle nudnou sracku museli hrat kvuli nejakemu sakra dobremu kamaradovi.

• 6.5.2014  19:31

Sceny s air sex jsou pekne trapne, vtipky taky nic moc - 1* za film, 2* pro Addison :)

• 28.4.2014  17:35

Normalne bych dal 2 hvezdicky, ale s prihlednutim na to jak maly meli na dnesni dobu rozpocet musim pridat treti. No a Zoey musim dat ctvrtou :)) Kazdopadne to urcite nebyla nuda

• 23.4.2014  21:13

Ehm, nemam rad tyhle parodie

• 22.4.2014  17:39
    Pod vlivem lásky (2008)

Po 33 minutach uz jsem nudou nemohl.

• 21.4.2014  12:48
    Koleje osudu (2013)

Je to film ktery neni bohuzel dotahnuty tam kam by mel byt. Kazdopadne me bavil, takze 3* a ta jedna navic je vzhledem k tomu ze je to o skutecnem pribehu, utrpeni a pratelstvi.

• 26.3.2014  01:35

Tenhle je film je shit, to ze tam hraje tuna mych oblibenych hercu neznamena nic. Nechapu proc do takove sracky vubec lezli

• 15.2.2014  15:55
    Generace X (2005)

Nekdo v tom hleda velke myslenky (KevSpa), ja v tom vidim pekne sra*ky ktere jsou navic extremne nudne. 2* jsou za soundtrack ktery je vyborny

• 15.2.2014  04:19
    Cavemen (2013)

Moc prijemny film s uzasnou hudbou (a) jednoduchym pribehem, ale to se musi ocekavat. Camilla sama o sobe je takova kocka, ze ten film stoji za to videt ne pouze jednou :)

• 6.2.2014  08:56
    Nebraska (2013)

Po 40 minutach nudy me dosla trpelivost. Nechapu kde se berou ta vysoka hodnoceni.

• 30.1.2014  18:40

Zacatek se me moc nelibil, hlavne pisnicky. Postupem film nabral na obratkach a Olaf je neprekonatelny :)

• 26.10.2013  05:52

Bohuzel jsem to videl tesne po 69 hodin. Proto nemuzu nez jen 3*

• 29.9.2013  02:41

Zajimalo co csfd osazenstvo pred promitanim tohoto filmu fetovalo, chtel bych to taky. Tenhle film je nuda natocena u nekoho v garazi. Postavy, pribeh i vse ostatni je nula.

• 21.9.2013  23:32
    Spisovatelé (2012)

K tomuto filmu muzu rict jen jedno: krasa. A Lily je neskutecne hot...

• 7.8.2013  09:40
    Splice (2009)

Zajimavy napad, ale strasne me vzdy vadi veci typu spickovi vedci nahle rozhoduji jako by meli iq tykve. Proc ji nevzat kocku, kterou evidentne ma rada a tim ji naseru misto aby se ucila vychazet se zviraty. Proc nepouzit svoje dna, chuj s tim ze mame v rodine vleklou historii psychickych problemu. Proc si s ni nezasukat, vid :) Tohle mi vzdy zkazi dojem, stejne jako cerstve posecena trava ve Walking Dead...

• 2.8.2013  22:20

Prijemny film k melancholicke nalade, ktery me obcas pripominal Garden State s Natalii Portman. The Lifeguard neni tak dobry, ale podle me stoji za zhlednuti :-)

• 28.3.2013  08:43

Dve hvezdicky davam krasne prirode a vyborne kamere. Sorry ale nadnesene kecy techto "hrdinu" ve me vzbuzuji pocit ze zrovna riskuji zivot pro zachranu galaxie. Realita: jezdi po svahu, jak uzasne. Pritom pronaseji filozoficke kraviny o respektu k horam a prirode aby za 5 minut strileli brokovnici do mladych stromku s doplnkem ve forme odpalovani plynovych bomb a okoreneno umyslnym nicenim stromu pri skocich. Red Bull prodavajici ochucenou vodu za nehorazne prachy ma samozrejme neomezeny rozpocet, takze tam ani neni naznak dobrodruzstvi. Nebo snad je pro nekoho dobrodruzstvi vydat se do divoke prirody s 2-4 helikopterama a 20+ clenym crew v zadech? Stromy ktere pouzivaji jako rampy jsou nenapadne dokonale ohoblovany a umele skokanky vsude kam se podivas. Ani nemluve o tom, ze po 30 minutach u toho clovek usina.

• 11.3.2013  02:47

Me se tenhle film velice libil a velice nelibil. Kamera, hudba, prostredi i zobrazeni jak se jedna kultura snazi znicit jinou a naucit tu "spravnou" cestu se me libilo. Ale vubec na me ten film nepusobil, necitil jsem nic k postavam ani tomu co se na platne odehravalo. To je u me dost nezvykle a rozhodne ne pozitivni. Navic je to rozumnych 90 minut a ja jsem se na to dival s 2 prestavkami...

• 8.3.2013  06:18

Velmi jednoducha oddychovka. Vtipne to moc neni, kazdopadne ja se na to dival jen kvuli Victoria Justice a 2 ze 3 hvezdicek co filmu davam patri ji :)