Flopik

Slovensko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 20.8.2019  22:22

Nuž bez Willa to nie je ono. Nové obsadenie sa snaží, Chrisa mám rád ale prišlo mi to celé také suché. Nie je to akože také zlé ako sa všade hovorí, je to v pohode akčný film pri ktorom sa občas zasmejete a ktorý má dobrú akciu. Dej nenudí a ubehne celkom rýchlo, aj keď mohol prísť aspoň s niečim novým. Za mňa medzi 3 a 4* ale predsa len mohlo to byť lepšie.

• 19.8.2019  22:21
    Eerie (2018)

Tomuto naozaj nechápem , videl som horory ktoré stáli za hovno a mali teda o veľa viacej percent. Ja som sa teda celkom bavil. Škola pre mníšky , samozrejme v nej niekto umrel a straší tam. Postupne psychologička zisťuje o čo vlastne ide a nakoniec zvrat ktorý ale určite každý čakal. Lakačiek je celkom dosť, niektoré fungujú dobre niektoré menej, hlavne kto má rád japonské strašidlá tak sa mu to bude páčiť. Hlavná hrdinka sympatická a pekná ostatné postavy celkom ušli. Posledný "zvrat" sa mi tam ale nehodil no a finále slabé. Na 4* to bohužiaľ nie je aj keď by som rád , ale rozhodne nepozerajte na 31% nie je to o nič horšie ako iné duchariny. No a na večer to postači. Za mňa lepši priemer a 60%.

• 18.8.2019  22:19
    Máma (2019)

Od hororu to má teda poriadne ďaleko ,skôr thriller aj to len ku koncu. Pozeralo sa nato dobre, Octavia výborná. Škoda že na niečo dobré čakáme až do posledných 10 minút. Za mňa čistý priemer.

• 18.8.2019  18:47
    Sextuplets (2019)

Marlona mám rád no toto bolo vážne nudné. Zasmial som sa možno raz, inak je to celkom nuda. Za mňa prešľap.

• 11.8.2019  14:19

Téma sa mi páčila , obsadenie bolo vynikajúce no celkové prevedenie nebolo také ako som si to predstavoval. Začiatok vás hneď vtiahne do deja , ukáže o čo vlastne pôjde a v akom duchu sa to bude rozvíjať. Cením tak isto aj humorný nadhľad, občas som sa aj zasmial. Po emocionálnej stránke je to však také obyčajné čo je škoda pretože ten film si to pýtal. Celkovo sa mi nato ale pozeralo dobre, bavilo ma to a 4* dám. Keby sa toho ujal niekto schopnejší mohla to byť ale 5* záležitosť. Chris skvelý, Haley nádherná.

• 8.8.2019  22:22
    Replicate (2019)

Ale vôbec nie zlé. Natočené to je kvalitne, vidno že to nie je len nejaká amatérska blbosť. Herci sympatický , hlavná hrdinka je kočka a dej odsýpa rýchlo. Celkovo to začne pekne rýchlo a stále sa niečo deje. Po hororovej stránke je to slabé a chovanie postáv dosť nelogické ale tak nemôžme chcieť príliš. Mňa osobne to bavilo a za mňa 3*. Koniec troška prestrelil.

• 5.8.2019  21:47

No aj Cap s Black Widow museli niekde začinať. Ale teraz vážne, príjemná komédia na odreágovanie ktorá ma svižné tempo, pár vtipných gagov a hlavne sympatických hercov. Hudba vo filme super a koniec sa mi teda páčil. Za mňa 3*.

• 3.8.2019  22:19
    Cellular (2004)

Myslím že lepšie sa to vymyslieť ani nedalo. Nieje to zrovna masterpiece ale bavil som sa skvelo a na večer zaručene doporučujem.

• 2.8.2019  21:23
    Dunkerk (2017)

Vizuálne nádherné, natočené perfektne s tými zábermi sa niekto vyhral no a atmosfericky strhujúce.Christopher Nolan si Dunkirk natočil po svojom a možno aj preto tento vojnový film nepripomína žiaden čo som doposiaľ videl. Natočené to je realisticky, nemáte tu prehnané akčné scény alebo hrdinov ktorí zabijú celú armádu . Nolan ukázal aká je vojna naozaj. Kto čaká akčnú bombu nedočká sa, kto čaká príbeh a ukážku krutej reality bude spokojný. Za mňa je to 5* ale pochopím aj ľudí čo čakali niečo úplne iné. Soundtrack výborný aj keď od Hansa som čakal viacej.

• 30.7.2019  22:58

Michael Bay zas a znova veľkolepý. Skvelý film ktorý ukazuje krutosť iného sveta a hrdinstvo pár ľudí ktorý sa aj napriek riskovaniu svojich životov neboja urobiť to čo je správne. Presne ako píše film , 6 ľudí našlo odvahu. Atmosféru ani akciu chváliť nemusím tá je naozaj skvelá a strhujúca. Herci vybratí výborne. Ja som sa neskutočne bavil a aby som nezabudol soundtrack je nádherný. Za mňa 5* a 100% veľký palec hore.

• 29.7.2019  23:08

Detektív pikachu ťaží najviac z nostalgie, pretože každý z nás určite pozeral Pokémonov.No a filmu to vychádza , pokémoni sú spravení skvelo, sú strašne zlatí a pika pika by ste najradšej zjedli. Príbehovo je to zaujímavé, a vzťah medzi hlavnými hrdinami sa mi páčil.Chýbali mi však nejaké súboje medzi pokémonmy kdeby viacej ukázali schopnosti. Za mňa spokojnosť a prípadné pokračovanie by som si rád pozrel. Možno by to inak bolo za 4* ale tá nostalgia nechýbala takže 5.

• 29.7.2019  23:00
    Hellboy (2019)

Vizuálne to bolo dychberúce , príbehovo už však menej. David sa mi v roli Hellboya veľmi páčil , hláškoval v jednom kuse.Akcia nechýbala a išlo sa z jednej do druhej. Príbeh však veľmi pokope nedržal a prišlo mi to dosť neucelené.Je to škoda že prijatie filmu je tak mizerné, dvojku by som si kludne vedel predstaviť. Milla ako záporačka nebola zlá ale nejako jej dôvod bol odveci. Krvavé to ale bolo kvalitne a bitka s obrami nemala chybu. Za mňa 4*.

• 21.7.2019  01:45

Úsmev striedali slzy za mňa masterpiece.

• 10.7.2019  22:00

Po neviem koľkom pozretí musím napísať komentár. Na prcičkých som vyrastal je to neskutočne skvelá parta ktorá má medzi sebou chémiu a tento diel je neskutočne vydarený. Je skvelé sa s touto partou opäť stretnúť a prežiť s nimi ešte jednu akciu. Smial som sa celý film nahlas, krásne kočky vydarené vtípky. Nostalgia na mňa fungovala 100% a ja dúfam že sme ešte nepočuli posledné slovo aj keď toto rozlúčenie nemohlo byť lepšie.

• 9.7.2019  22:09
    Heretiks (2018)

No tak toto sa veľmi nepodarilo. Potenciál to malo , a veľký ja takéto filmy mám rád ale tuto nefungovalo nič. Žiadne lakačky slabá atmosféra no a dej nudil a aj napriek krátkosti sa vliekol . Hlavná hrdinka aspoň pekná a na konci to vyzeralo aspoň troška zdarne. Určite ale nedoporučujem, v dnešnej dobe dať démonom len svetielkujúci oči nestači.

• 6.7.2019  22:15

Spider-Man sa vracia a jeho pokračovanie je jedna báseň. Opäť dostávame problémy obyčajného chlapca zmiešané s tými superhrdinskými. Film plynie riadne rýchlo a 2 hodiny ušli ako nič. Postavy výborné Tom Holland je skvelý , potešil priestor pre Zendayu(romanca medzi nimi je skvelá) tak isto Nick či Hillová no a Gylenhaal v roli Mysteria, tá mu sadla na mieru. Akcia je neuveriteľná , ten vizuál treba vidieť v kine. Ako to hovorí väčšina tak súboj v ilúzii to je highlight a klobúk dole pred tým kto to vymyslel a spracoval.Finále v Londýne veľkolepé a ja som si ho užil na plno. Hrozne sa mi páčili aj odkazy na celú sériu Avengerov , hlavne Spidey so štítom a dronom. Podtitulkové scény navnadili na ďalšie pokračovanie naozaj skvelo. Za mňa rozhodne lepšie ako jednotka, takto si predstavujem komixovku Spider-Mana v celej svojej kráse. Aby som nezabudol tak soundtrack na výbornú.

• 4.7.2019  22:05
    Machři 2 (2013)

Ale rozhodne nie o veľa horšie ako jednotka. Stará parta sa opäť stretla síce chýbal jeden člen ale nevadilo mi to.Smial som sa nahlas, vtipy vychádzali. Mrzelo ma že s postavami sa nepracovalo vôbec a šlo sa len na komédiu. Opäť však musím povedať že je to skvelý pohodový film ktorý ani chvíľku nenudí a pozerá sa naň skutočne dobre. Za pár rokov by som si mile rád pozrel trojku.

• 3.7.2019  22:22

Vynikajúci blockbuster ktorý v kine musí byť ešte o zážitok vyššie. Postavy sympatické , Rosa s tými veľkými očami je zlatá a čo sa týka ostatných postáv tak mi sadli.Akcia je strhujúca a veľkolepá hltal som ju očami. Vizuálne je film tak isto riadne premakaný. Chýbal mi nejaký pamätnejší soundtrack. Ako finále považujem motorball a lov na Alitu kde to bolo skvelá akcia. Koniec samotný bol skôr ako otváračka pre druhý diel ktorý snáď bude. Za mňa za 5* 90%. Bavil som sa skvelo akurát veľká škoda že ten meč dostane až na konci.

• 2.7.2019  22:23
    Machři (2010)

Takéto pohodové filmy mám naozaj rád. Zostava hercov je skvelá, chémia medzi nimi je úžasná. Smejete sa často aj keď niekedy to nie je také vtipné. Pozerá sa nato dobre a srší z toho dobrá energia. Mňa to bavilo a myslím že účelom filmu je presne to, sadnúť si, otvoriť pivko a odreágovať sa. Za mňa to splnilo všetko u mňa za 5*

• 30.6.2019  22:09

Vynikajúci film na odreágovanie. Postavy skvelé sympatické, bavil ma aj príbeh ktoré ani chvíľu nenudil. Po humornej stránke slabšie a občas sa stalo že to bolo skôr trápne ako vtipné ale inak som sa bavil. Adam Sandler mi prišiel troška bez iskry zato Jennifer hrala skvelo. Nechýbala ani akcia. Mne sa to páčilo za mňa 4* a palec hore.

• 30.6.2019  16:57
    Shazam! (2019)

Trailere ma naladili a tak som sa na film tešil , no po pozretí som mierne sklamaný. Postavy skvelé , sympatické Zachary to zahral parádne a veril som mu že je dušou 14 ročné dieťa. Vtipná stránka mi až tak nesadla a smial som sa menej ako som čakal. Záporák ma tak isto veľmi neoslnil a 7 hriechov tiež veľa neukázalo.Objavovanie schopností sa mi páčilo a celkovo stred ma bavil asi najviac. Akcia na konci veľmi neohúrila ale aspoň bavila. Za mňa 4* a pokračovaniu by som sa nebránil.

• 26.6.2019  21:50
    Syn temnoty (2019)

Nebolo to presne to čo som čakal, mohlo to byť lepšie ale ani toto neurazilo. Filmu pomáha to že to má 90 min tým pádom sa nestihnete ani nudiť. Herci sú sympatický , samozrejme až nato decko ktorému máte na konci chuť zlomiť väz a to bol cieľ takže super. Po hororovej stránke musím pochváliť pretože zabitia aj keď ich bolo málo tak stáli celkom zato a niektoré boli celkom nechutné. Koncept superhrdinského hororu je skvelý nápad a v budúcnosti by som si prial vidieť niečo podobné. Možno aj pokračovanie ?

• 25.6.2019  21:11
    Bumblebee (2018)

Rodinný film s Bumblebeem , nejako takto by som charakterizoval tento prírastok do série. S pôvodnou sériou to má spoločné akurát tak začiatok a koniec, inak je to skôr malý zlatý film kde je Bumblebee strašne zlatý a vy sa smejete na tom čo robí. Hailee je sympatická a sadla mi , čo sa deje týka tak odsýpa rýchlo a hudba vo filme vybratá skvelo. Akcie je celkom skromne ale baví a mne sa páčila. Chýbal mi hrozne nejaký typický soundtrack . Mne sa to páčilo a 5* je istých. Akurát nechápem koniec ktorý úplne poprel celú jednotku.

• 22.6.2019  21:57
    Aterrados (2017)

Argentína boduje naozaj kvalitne. Vyzeralo to dobre už z obrázkov a film nesklamal. Začalo to naozaj z hurta a ten začiatok bol skvelý páčil sa mi asi najviac z filmu. Potom to troška upustila z tempa a prišli rozhovory ktoré neboli až tak zaujímavé a veľa sme sa nedozvedeli. Neskôr sa to však zas rozbehlo a keď sa rozdelili do domov tak to bolo skvelé.Atmosféra výborná lakačky chválim pretože masky boli parádne.Čakal som však viacej infarktových momentov. Herci nehrali zrovna skvelo ale na Argentínu som spokojný a palec hore, viac takýchto filmov.

• 19.6.2019  22:24

Mňa to nejako extra neoslovilo. Pozeralo sa nato dobre, Jasona mám rád a potešila aj Mini Anden. Akcie celkom dosť aj keď mohla byť lepšie natočená. Za mňa proste priemer na ktorý zabudnem veľmi rýchlo.

• 18.6.2019  21:53

Jason Statham v jeho klasickej úlohe. Príbeh je v celku dobrý , nenudí a pozerá sa nato dobre. Tak isto postavy výborné a prostredie kde sa to natáčalo sa mi tak isto páčilo. Mrzeli ma však akčné scény ktoré boli také nijaké, zrazu prišli a ani poriadne netrvali.Hlavne bad ass Frank Grillo dostal na zadok hneď. Koniec troška naťahovaný. Za mňa je to lepší priemer ale viac ako 3 * proste dať nemôžem.

• 17.6.2019  22:27
    Špión (2015)

Ale ono to bolo fakt dobré, Humor mi sadol a smial som sa z chuti často.Hláškami je to teda nabité a Jason Statham s nimi nešetrí , hlavne jeho skoro monológ v hoteli bol teda parádny "Moja žena skočila z lietadla.... a prešlo ju druhé lietadlo" ma fakt dostala. Melissu síce nemusím ale prekvapivo sympatická. Škoda akurát že tam bolo tak málo Jasona. Rose Byrne je zase kočka. Ja som sa bavil za mňa 4*.

• 16.6.2019  22:29

Tak toto som nečakal. Vynikajúci film o wrestlingu a nebojte sa , aj keď vás tento šport nebaví alebo ani neviete poriadne čo to je film si užijete.Florence bola neskutočná sánka dolu ako to zahrala tak isto obrovská pochvala pre všetkých hercov , menovite určite Lena a Nick. Smial som sa riadne často , príbeh nenudil ani chvíľku a prelínanie drámy a komédie skvelé. The Rock potešil. Hudba výborná.Ja som sa skvelo bavil a na konci som sa pristihol ako mám úsmev cez celú tvár a dokonca ma aj emotívne chytil takže nemôžem inak a 5* je istých. Ešte raz skvelé.

• 15.6.2019  22:25

Slasher trošku inak. Chválim režisérovu voľbu príbehu, pretože takéto nezvyčajné podanie je presne to čo na filme baví najviac.Postavy sú sympatické, občas príde niečo vtipné (aj keď toho mohlo byť viacej). Po hororovej stránke nič moc ale o to ani nešlo.Pozerá sa nato dobre a ubehne to rýchlo. Logiku v tom nehľadajte. Za mňa medzi 3* a 4* avšak musím dať 3 nakoľko aj po humornej aj po krvavej stránke je to proste priemer.

• 14.6.2019  22:13
    Husí kůže (2015)

Rodinná blbina so všetkým čo k tomu patrí. Na nudný večer v pohode ale viac za tým nehľadať. Dylan má jeden ksicht celý film no je tu aspoň Champ ktorý povie občas niečo vtipné a krásna Odeya. Skrátiť aspoň o 10-15 minút. Za mňa čistý priemer, čakal som to vtipnejšie.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28