Flopik

Flopik

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 24.7.2020  22:08

Netflix takéto filmy vie , pripomenulo mi to troška 6 underground hlavne čo sa akcie týka. Príbeh samotný nie je až tak originálny ale natočené je to skvelo a fantasy podstata mi sadla. Čo sa obsadenia týka tak Charlize sa na takéto úlohy hodí, ostatní mi však prišli hrozne bez charizmy a slabo vykreslený. Hudba zvolená pri akcii skvelo, no a tá akcia je natočená riadne dobre, preto je veľká škoda že jej nebolo troška viacej. Koniec super, sánka mi dole nepadla ale bavil ma. U mňa silné 4* a na dvojku som celkom zvedavý.

• 23.7.2020  22:14
    Drsňačky (2013)

Na začiatku som si myslel že to bude hrozne otravné a Melissa ma bude pekne srať, našťastie som si na ňu však zvykol a popravde dobre som sa bavil. Po komediálnej stránke výborné smial som sa často, príbeh nie je nič nové , videli sme to všetci už veľa krát ale komu to nevadí ten sa zabaví. Sandra je kočka, koniec slabší ale nič hrozné. Medzi 3 a 4* ale nemám problém sa prikloniť k lepšiemu.

• 22.7.2020  22:46

Herecké obsadenie výborné a skvelo zahrané, dejovo slabšie, napínavé poriadne ale po akčnej stránke veľká slabota. Okrem teda akcie na začiatku a skvelo natočenej na konci. Lúpež ma bavila a bola vymyslená teda riadne dobre. Gerard sa na takéto úlohy skvelo hodí a toho drsňáka mu veríte. Trebalo by vysekať pol hodinku z filmu spraviť to dravejšie a šiel by som na plný, takto za 4*.

• 22.7.2020  00:40
    Gangs of London (TV seriál) (2020)

Čakal som podobný počin ako Peaky ale ono je to úplne iné. Prvých 5 dielov je poriadna jazda kde príbeh prevyšuje akcia ktorá je natočená Garethom Evansom, kto tohto muža pozná vie, že akcia to je jeho ( hlavne teda 5 diel je masterpiece). Nasledujúce časti zvoľnia akčné tempo o dosť čo je troška na škodu, ale zase príbeh sa rozvíja a postavy dostanú viac priestoru na rozvoj. Posledný diel je skvelý a toľko zabitých postáv ktoré pre dej niečo znamenali som teda nevidel. Za mňa palec hore rozhodne skvelý seriál a dvere pre 2 sériu si to nechalo pekne otvorené.

• 21.7.2020  22:14

Bezpochyby veľmi zaujímavý počin, ktorý však postrádal nejakú väčšiu hĺbku a logiku.Postavy načrtnuté len veľmi málo, takže keď umierali nejako mi to ani nevadilo. Natočené je to celé tak troška zvláštne a výborné scény striedajú troška prestrelené. Herci mi príde že nemajú veľmi čo hrať . Vizuál, je vidno že obrovský rozpočet to nemalo ale aj tak celkom pekný. U mňa medzi 3 a 4* dám tri ale skôr priemer.

• 20.7.2020  21:55
    Halloween (1978)

No popravde som skôr sklamaný, na mňa to bolo až príliš pomalé veď na prvú vraždu teda vlastne druhú čakáme skoro hodinu. A čo sa celkovo vrážd týka tak krv žiadna. Atmosféru to malo ale perfektnú a nakoľko sa jedná a prvý takýto plnohodnotý Slasher tak tú hviezdičku prihodím. Soundtrack samozrejme skvelý.

• 19.7.2020  22:59
    Zmizení (2013)

Výborný film ktorý aj napriek svojej stopáži nenudí ani chvíľku a od začiatku vás vtiahne a nepustí.Herecké obsadenie skvelé a výborné výkony od Hugha ale aj Jakea. Ja som sa bavil a aj keď koniec mohol byť lepší tak 5* je istých. Tak isto krásny soundtrack.

• 17.7.2020  21:39
    Palm Springs (2020)

Veľmi v pohode film s výbornou ústrednou dvojkou, avšak strašne ma mrzí že nebol tak vtipný ako by som chcel. Pozerá sa nato dobre a keď potrebujete vypnúť s hlavným hrdinom sa hneď stotožníte na druhú stránku som sa smial naozaj len občas čo je málinko na takýto druh filmu. Vedel by som si to predstaviť lepšie, Andy vo svojej typickej crazy roli ako ho poznáme z Brooklyn 99 no a Cristin je kočka medzi 3 a 4*.

• 16.7.2020  22:04
    Halloween (2018)

Slasher nie je zrovna môj štýl , nemám rád keď normálneho vraha postrelia, prepichnú a on vás aj tak vždy chôdzou dobehne. Tuto som to však neriešil a celkom som si film užil. Akože bolo tu kopec nelogických vecí ale dobre. Vraždy niektoré pekne natočené, iné mimo kamery alebo lacné. Hluché miesta film má, ale celkovo som sa vôbec nenudil a ubehlo to rýchlo. Koniec taká hra na mačku a myš, ušiel. Pôvodný Halloween som nevidel, porovnávať nebudem ale za ten známy soundtrack tú hviezdičku prihodím. Medzi 3 a 4*.

• 15.7.2020  22:14
    Relic (2020)

Najsilnejšia stránka filmu je atmosféra a tá našťastie jediná vyšla. Inak je to ťahavé nič. Po hororvej stránke až do posledných 10 minút kde dcéra ošúpe matku ako pomaranč nič nenájdeme. Ono fakt som bojoval aby som to dopozeral nakoľko sa tam nič nedialo, nič nevysvetlovalo a to ma hrozne štvalo. A koniec samotný až na tú scénu keď sa z matky belošky stal ošúpaný černoch bol o ničom a nejako som ho ani nepobral. Slabé 2* a rozhodne nedoporučujem.

• 14.7.2020  23:40
    Nenávist: Počátky (TV seriál) (2020)

Oproti novej Nenávisti z 2020 je toto o veľký kus lepšie, celkovo je to však skôr priemer. Celé to bolo poňaté úplne inak ako som dúfal, žiadna Kayako, žiadne lámanie tela a jej typický zvuk, nie tu sa nato išlo inak. Vyrozprávané je to svojským štýl a miestami je to až príliš zmätené. To že sa to vybralo skôr krvavou cestou mi nevadilo, príjemná zmena, avšak dúfal som viac v duchov čoho bolo málo. Masky ale výborné a Japončíci sa nebáli ani fakt zaujímavých hororových scén (kto videl vie). Je to škoda, zabitý potenciál tu rozhodne je a posledný diel je skôr sklamanie a tak isto dôvod prečo nemôžem dať viac ako 3*.

• 14.7.2020  21:57

Čakal som to možno troška vtipnejšie ale inak som spokojný. Nadávkami sa teda nešetrilo a niektoré vtipy boli perfektné. Keď si k tomu pridám nehorázne sexi Oliviu tak som sa skvelo bavil. Koniec pekný a u mňa za 4*. Ryan s Jasonom skvelá dvojka.

• 12.7.2020  22:55

Ale veľmi príjemná komédia s výborným hereckým obsadením. Dokonca potešila aj akcia . Chcelo to však troška viacej vtipu ale za krásnu Gal v podväzkoch hviezdičku prihodím. No ale nezabudnime ani na kočku Islu a chlapci tiež dobre sekundovali. U mňa za 4*.

• 9.7.2020  22:01
    Suprhrdina (2008)

Jediné čo tento film potrebuje je aby ste vypli mozog, potom nastáva skvelá zábava pri ktorej sa riadne nasmejete. Samozrejme staršie publikum sa bude skôr nudiť ale ja musím dať za 5* nakoľko som sa smial neustále.

• 8.7.2020  21:52
    Sousedi 2 (2016)

Tak pokračovanie je horšie ako jednotka ale aj tak som sa zabavil. Opäť väčšinou vtipné ale miestami aj troška nudilo. Dievčenský spolok narozdiel od chlapského bol skôr otravný ale zase na druhú stranu Chloe v plavkách potešila. Za mňa príjemná komédia a 4* v pohode dám.

• 6.7.2020  22:11
    Sousedi (2014)

Parádna letná komédia pri ktorej sa skvelo nasmejete.Bolo vidno, že aj herci si to užili a mne teda táto zostava sadla neskutočne. Samozrejme je to typická Sethovka takže to niekomu nesadne a niektoré vtipy nevyšli. Ale párty boli natočené skvelo a dojenie ma dostalo. U mňa za 5.

• 5.7.2020  22:25
    Z (2019)

Ducharina ako každá iná ktorá nepriniesla nič nové a ešte k tomu nudila.Do 40 minúty sa tam nič nestane potom prídu 2 obstojné lakačky a potom príde finálna 20 minútovka ktorá je nehorázne otravná a nič hororové tam skoro nie je . Ono to mohlo byť dobré, Z vyzeral super len tam bol hrozne málo. U mňa slabé 2*, potešila aspoň Sara z TVD.

• 3.7.2020  22:35
    Lesní duch (1981)

Podľa mňa aj prvý diel mal byť komédia, ja som sa teda celkom nasmial. Chovanie postáv totálne sprosté( Dievčina beží do lesa a kriči " ja viem že tu niekto je " veď aj dostane nejaký ten konárik , ASh sa zase pozerá na kamaráta ako tam bojuje s démonom a pri tom sedí na gauči alebo stojí a drží sekeru no a top je keď Ash zabije " nikto tu neumrie" presne 5 minút po tom čo Scoty rozštrvtil svoju babu.... Plakal som od smiechu no to asi nebol zámer.Koniec strašne naťahovaný. 2* za celkom obstojné masky a za neplánovanú komédiu.

• 2.7.2020  22:38
    Hannibal (2001)

Oproti prvému dielu cítim sklamanie. Čakal som, že keď bude Hannibal na slobode pôjde sa v inom tempe. Namiesto toho ma prvá hodina filmu vôbec nebavila a chýbali mi tie scény Hannibala a Clarice. Náhrada Jodie mi nejako veľmi nevadila. Najlepších je rozhodne posledných 15 minút kde dôjde na nejaké to papi(plus Julianne v tých šatoch nádherná) a maska Garyho ktorý vyzeral skvelo hnusne. Ale za celok viac ako 3* dať nemôžem.

• 1.7.2020  22:43

Konečne zhliadnuté a páčilo sa mi to. Myslím že písať dlhý komentár je zbytočné a tak len poviem, že dialógy Hannibala a Clarice sú famózne tak isto ako aj pohľad Anthonyho. Škoda že nebolo ukázaných viac tých nechuťáren a na plný počet ma to až tak nechytilo. Ale silné 4* rozhodne dám.

• 1.7.2020  11:36
    Outsider (TV seriál) (2020)

Ako pribúdali dieli tak klesalo hodnotenie. Ja osobne som sa tešil na parádny mysteriózny, krimi seriál plný napätie , no a v podstate som to dostal, akurát to bolo celé strašne pomalé a po čase som úplne o to stratil záujem. Chápem, že sa to musí postupne budovať ale aby seriál stál na mieste niekoľko častí nie je dobré. Chválim herecké výkony a zápletku. Inak ale skôr sklamanie.

• 30.6.2020  21:57

Posledný diel a ja si nemôžem pomôcť ale mňa bavil asi najviac. Efekty už celkom solídne, herci výborní. Rozbeh je dlhší ale zato potom keď sa dostanú Votrelci na slobodu celkom masakrujú a potešili aj tie ksychtoprísavky. Highlight rozhodne tá prehliadka mutácii Riplyovej , celkom hnusárny tam boli. Finále tak isto dobré a konečne ma neotravovalo a tie 4* dám.

• 29.6.2020  22:20

Dostal som presne to čo som chcel, skvelú akčnú jazdu pri ktorej sa aj dobre nasmejete vďaka Sethovi. Natočené je to veľmi pekne a poteší aj akcia. Obrovská škoda , že Cameron bola skôr do počtu pýtalo sa väčšiu rolu pre ňu. U mňa za 4*.

• 28.6.2020  22:10
    Pád anděla (2019)

Do tretice parádna akčná pecka. Gerard opäť likviduje jedného za druhým celý film a že mu to teda náramne ide. Čo sa príbehu týka nič nové ale komu to vadí. Za mňa o chlp lepšie ako predošlý diel a nemám problém dať 5*.Finále v nemocnici parádna vec. A že má byť aj pokračovanie ? No tak sem s ním, Mike si ešte nepozabíjal do sýtosti.

• 26.6.2020  22:40

Kto má rád komédie Setha a huličské komédie bude sa baviť kto nemá bude mu tam vadiť všetko. Ja patrím do prvej skupiny a takéto uletené komédie teda môžem. Výborne som sa bavil, aj keď niekedy vtipy vyzneli do prázdna. Príjemne aj akčné u mňa rozhodne za 4*.

• 25.6.2020  22:22

Film ktorý je postavený na tom mindfuck konci a musím povedať, že sa to vydarilo parádne. Herci skvelí tak isto ako aj celkový nápad. Páčil sa mi aj soundtrack ktorý skvelo budoval atmosféru. Mrzelo ma však, že to nebolo podané dravšie no k celkovej dokonalosti chýbalo málo. Koniec možno zbytočne odhalený skorej ako mohol. U mňa silné 4*. Za málo peňazí veľa muziky ako sa hovorí.

• 24.6.2020  22:05
    Body Cam (2020)

Začalo to super, osobne mi takéto horory kde sa niečo postupne odkrýva vôbec nevadia. Problém je však ten, že namiesto toho aby sa to rozbehlo to ostalo celé v tom pomalom, vlečúcom sa tempe. No a najväčší problém bol ten, že aj menej bystrí diváci odhalili o čo pôjde a preto to postupné odhaľovanie bolo strašne nudné. Duch strašne lacný.. v podstate tieň s nejakým vrecom na hlave. Jediné pozitívum sú tie vraždy, teda skôr tie masky ktoré boli skvelé a pekne krvavé. Koniec tak isto bez nápadu. Úplne zlý film to nie je a na nudný večer zabaví alebo možno uspí.

• 23.6.2020  23:07
    Kvílení (2016)

Riadne zaujímavý kúsok, kde sa stretlo viacero hororových žánrov. Od posadnutia , démonov až po zombie. Nakrútené je to krásne, herci výborní a tak isto aj masky. Páčila sa mi aj atmosféra a postupné gradovanie deja až k výbornému koncu kde ste nevedeli komu máte veriť.Tá stopáž je však príliš dlhá, za mňa to trebalo skrátiť, nakoľko takto sa to nevyhlo nudným miestam. Za mňa však výborný horor ktorý ak máte čas rozhodne doporučujem.

• 21.6.2020  22:29

Mel Gibson sa objaví v cca 10 minúte, potom pol hodinu sedí vo fotelke, zastrelí jedného zlodeja a keď sa konečne po ďalších 20 minútach oblečie do vesty a vyberie si svoje zbrane, odstrelia ho do chrbta a umrie..... Akože.. nemal som slov, Mel a jeho životná rola. Nato že má film hodinku a pol tak akčné scény skoro ani nie sú a inak sa vkuse postavy len rozprávajú. Emila mám rád a Kate je kočka a niektoré dialógy ma pobavili zato asi tá jedna hviezda. Nápad s pumou tak isto troška wtf... Koniec totálne nudný a naťahovaný. Pýtam sa prečo do tohto filmu šli takéto herecké mená.

• 20.6.2020  22:16

Nalákalo ma herecké obsadenie ktoré ten film vytiahlo o hviezdičku ak nie o dve vyššie. Kevin skvelý, Amanda ho výborne dopĺňa, no a tá malá klobúk dole. Príbeh ma bavil , skôr ako horor je to mysteriózny/psychologický kúsok. V podstate celý film sa tam nič také nedeje, okrem výbornej atmosféry a tušenie toho, že niečo nie je v poriadku.Koniec je troška akčnejší ale veľmi predvídateľný a rozhodne som to teda čakal lepšie. U mňa za 3* na večer v pohode film ale kto hľadá niečo strašidelné tu to nenájde.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34