Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dobrodružný
  • Rodinný

O mně

Vítejte na mém profilu

 

  Jsem člověk, který má velice rád filmy skoro všech žánrů, ale úplně nejvíce rád sleduji rodinné filmy a filmy podle skutečné události.

Rád tedy filmy i měním za určitých podmínek s uživateli, kteří své slovo rádi dodrží.Pokud tedy někdo máte zajem o něco z mé filmotéky, neváhejte mi napsat a určitě se nějak spolu dohodneme.Nemám moc přehnané požadavky ohledně výměn

  Výměnu provádím přes internet .V mém bazaru jsou uvedeny filmy, které sháním velice dlouho a když některý z nich budete mít tak prosím pište.A ikdyž to co mám v bazaru mít nebudete nevadí.Dokážu si vybrat i něco jiného z Vaší filmotéky.

  Jinak má filmotéka není ještě plně aktualizovaná, ale postupně jí budu doplňovat novými filmy.

 

  A také bych rád upozornil na uživatele, kteří jediné, co umí je evidovat své filmy a syslit si je a nikomu je neposkytovat, upřímně já takové uživatele nemusím a můj názor je takový, že filmy mají být dostupné a dosažitelné každému a né jen nějaké určité elitě, která si je stejně do hrobu nevezme, pro takové uživatele u mě není místo a to, že si to někdo od nich koupí, tak to je vrchol drzosti !!!!!

 

Jedná se hlavně o tyto uživatele, kteří jsou jednak lakomí a jednak to jsou lidi ještě z minulého režimu, už jejich chování tomu odpovídá ( všechno nejlepší pro mě a ostatním vůbec nictongue-out ).  :

kasanova

RETROFILM

 

 

Budu se těšit na případnou spolupráci.

Reklama

Reklama