Hopper

Hopper

DVD-fan

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 29.10.2009  19:48

Pokiaľ jednotka bola ešte celkom pozerateľná, dvojka už značne zaostáva. Príbeh je mierne povedané slabý, vtipov sa veľmi človek nedočká a celé je to akosi na úrovni 10-ročného dieťaťa.....teda asi to tak má byť. Potom však niet pre staršie auditórium veľa dôvodov na návštevu kina....

• 29.10.2009  19:44

Príjemný film, ktorý stojí a padá na Johnovi Malkovichovi. Žiadna crazy komédia to samozrejme nie je, skôr taká jednorazová záležitosť, ničmenej v pohode som si film užíval až do konca.

• 13.8.2009  14:35
    23 (2007)

Aj som si trochu schrupol a nemám pocit, že by mi zásadným spôsobom niečo chýbalo. Samozrejme, blbosti okolo čísla 23 sú miestami k pousmiatiu, ale povedzme, že skutočne ide viac o výpoldy chorej mysle....aj keď, hm, dátum môjho narodenia...sakra...tiež 23.... Carrey sa snaží a drží film nad vodou ako sa dá.

• 2.6.2009  19:49

Hm, aj keď môžem vyzerať ako odľud, toto som si skvele užil. Jediný, ktorý mi tu nesedel bol bohužiaľ Jack Black, ktorý len priblblo reve a celkovo pôsobí dosť rušivo. Kto je neskutočný je Downey Jr. a (toto som si nkidy nemyslel že poviem) Cruise. Stiller je OK. O čosi slabšie ako Zoolander alebo Vybíjaná, ale aj tak som sa pri viacerých scénach skvele bavil. Chvalabohu, politicky je film veeeeľmi nekorektný.

• 2.6.2009  19:43

Ach jaj..... a tak skvelé prvé dva diely to boli.... prečo je treba žmýkať všetko až do nekonečna....prečo nie je možné niekedy pochopiť že aj menej môže byť viac....? Aspoň to utrpenie netrvá dlho, ale v porovnaní s originálmi je aj tých 110 minút priveľa. Weisz ani nevie ako dobre urobila, že z projektu vycúvala. Ťažko totiž nájsť pozitívum...ani ako jednorazovú zábavu nie....

• 11.3.2009  08:39
    Hancock (2008)

Solídna akcia, výborný úvod a o to slabší záver. Smith je skvelý, Charlize je neuveriteľne sexy a našťastie je tu rýchlo koniec.

• 11.3.2009  08:38

Priznám sa, že sledovať film s hindu dabingom a bleskovo sa meniacimi anglickými titulkami bolo niekedy až nad rámec možného, takže nezriedka som sa pomerne strácal, ale inak pri sledovaní ubiehal let do Indie pomerne príjemne a bol som svojim spôsobom fascinovaný, ako sa to celé skončí (dobre samozrejme). Videoklipy, pokusy o humor a herci, ktorí vyzerajú všetci skoro rovnako.

• 20.1.2009  23:46

Neskutočná trapošina. Nevtipné, ale úspešné.... Hm, čím to asi bude ?

• 20.1.2009  23:42
    Hádej kdo? (2005)

No, originál som nevidel, nebudem teda porovnávať. Pomerne vtipný je Bernie Mac, Kutcher by sa mal radšej venovať Mooreovej, a pár scén bolo takmer vtipných. Inak však nič pre čo by bolo treba zapnúť TV.

• 20.1.2009  23:38

Priemerná romantická komédia so sympatickou Jennifer. Vtipy veľmi zriedkavé a nie veľmi nápadité, Stiller predvádza svoj štandard. Ale chémia tu nie je.

• 13.1.2009  13:36

Ľahký nadpriemer, Carrey je celkom znesiteľný a až na krátke okamihy neprehráva a nesnaží sa stiahnuť celú pozornosť na seba, Leoni moc k nemu nepasuje a chémia tu nesedí. Samotná komédia je celkom svižná, niektoré situácie sú však až príliš vycucané z prsta a krajne nevieryhodné. Samozrejme, aký by to bol film bez happy-endu...

• 13.1.2009  10:39
    Roboti (2005)

Nič mimoriadne sa nekoná a hlavne starší diváci si to v podstate len odtrpia. Príbeh je plný klišé, vtipné scénky majú od vtipu ďaleko, takže aj v tomto prípade sa potvrdzuje, aké sú Pixarovské animáky nadpriemerné. Deti sa však bavili, takže pre mladšie generácie môžu byť Roboti celkom použiteľné, a preto dávam za tri.

• 10.1.2009  16:25

Priemerný animák ktorého príbeh nie je nič moc, a vďaka bohu za veveričku, ktorá v hodnotení sama dokázala "urobiť" jednu hviezdičku. Samotná story je klasické putovanie rozmanitej tlupy, s obohratými fórkami a ako inak, klasickým happy-endom. Pre deti okolo 10 vcelku pohodička, ale pre odrastenejších divákov už sama voda. Pixar rulez.

• 9.12.2008  17:58

Hračička, ktorá môže diváka miestami unudiť k smrti. Určite ide o veľmi štýlový kúsok, ktorý si nejeden fajnšmeker vychutná, ale otázne je čo na to radový divák, ktorému polovica (a možno aj viac) odkazov absolútne nič nehovorí. Potom sa to zmrskne na predlhé pindy o ničom medzi babami a chvíľkou akcie a o čosi dlhšou chvíľkou prítomnosti Snake Plisskena na plátne. Faktor zábavy tentokrát klesol Quentine.

• 2.12.2008  08:15

Ďalší dôkaz o tom, ako je z extrovného filmu možno ďalšími a ďalšími pokračovaniami vytvoriť čosi, čo svojmu menu absolútne nedostojí. Televízne spracovcanie, Ulliel, ktorý sa snaží byť len veľmi kŕčovitou a absolútne nedôveryhodnou karikatúrou Hopkinsa aka Lectera, scenár, ktorý je neuveriteľne primitívny s neskutočne nelogickými scenáristickými kľučkami. Nuda, nuda, nuda....

• 25.11.2008  08:12
    Kokain (2001)

Hm, zaujímavý biografický film s trochu kontroverznou záverečnou časťou, ktorá až hraničí s nemiestnym citovým vydieraním a kde nám asi má byť "úbohého" narkobaróna hádam aj ľúto. Filmu, až sa natíska napísať obvykle, kraľuje Johnny Depp ktorý je znovu skvelý. Penelope osobne moc nemusím, ale no, prižmúrme oko, aj keď jej part v iných filmoch už bol stvárnený omnoho presvedčivejšie.

• 5.11.2008  13:01

Milujem Burtona, nedá sa nič robiť. Osobne sa mi viac páčil napr. Sleepy Hollow ale jeho štýl je nezameniteľný a vidno ho aj v Sweeney Toddovi. Napriek tomu je stupeň brutality možno až príliš prehnaný :((. Skvelí herci, pôsobivá kamera a hudobný podmaz napriek tomu zanechávajú nadpriemerný zážitok.

• 28.10.2008  11:13

Hm, pohľad do života tajných agentov, musím však povedať, že pomerne nezáživné a príliš prekobinované, kde nie je problém stratiť sa v deji po úvodnej štvrťhodine.... Takže hviezdičky aspoň za Moniku a jej prednosti.

• 18.10.2008  13:02
    Závist (2004)

Dobrý bože, toto je taká kravina, že nechápem, ako mohli zlomiť hercov kalibru Walken, Weisz, Black alebo Stiller do niečoho, kde aj treťotriedni herci by sa hanbili za to, v čom hrajú... Dopozerať vyžaduje veľkú, ale skutočne veľkú vnútornú silu alebo neskutočný TV absťák. Humor nielenže absentuje, ten sa vôbec nikdy nekonal a zvyšok je kardinálna nuda a slabé výkony.

• 24.9.2008  11:42

Spočiatku trochu ťažko uchopiteľné a hlavne je dobre mať aký-taký prehľad o reáliach, ale inak Hanks a aj Seymour Hoffman sú štandardne skvelí, slabšia je Julia, ktorá sem akosi nesadla a postupne sa aj samotný film rozbehne a uplynie jedna radosť. Možno až príliš skratkovité, ale no, zjavne sa nejedná o dokument, takže autorom niečo môžeme aj odpustiť.

• 22.9.2008  09:25

Hm, nič moc. Určite nie vtipné a pomerne otravné. Mike Myers... Austin Powers je o niekoľko tried lepší. Ešte aj tá hudba by mohla byť lepšia.

• 9.9.2008  11:27
    Pokoj 1408 (2007)

Hm, nič moc. Zo začiatku má film skvelú atmosféru a zalieza pod nechty a sľubuje veľa. Postupom času sa však začína objavovať nuda, halucinogénne scény nie sú ani zďaleka tak strašidelné ako bol úvod a záverečné "rozuzlenie" už len podtrhne nohy celému vyzneniu filmu. Väčšina filmu je len o Cusackovi, ktorý nie je zlý, ale určite chýba aspoň aké-také vysvetlenie, o čom tá izba vlastne je. Jackson sa na obrazovke len mihne, a filmu moc nepomáha. Ak už strašidelný hotel/izba, tak potom radšej Shining.

• 8.9.2008  17:53

Mňo, nič moc. Miestami dej stráca tempo a je až naťahaný, niektoré pasáže úplne hluché. Vizuálne pôsobivé, ale triky až moc umelé a trčiace von (horiaca strecha). Herecky nabité, niektoré postavy sú však len epizódky. S knižnou predlohou neporovnávam, lebo ju nepoznám, ale viem, že druhý raz film vidieť nemusím.

• 1.9.2008  15:44
    Muž v ohni (2004)

Hm niekde medzi 3 a 4, ale tentoraz prižmúrim oko. Trochu rozťahané, nezriedka zbytočné klipovité aranžmá typické pre Tonyho, štandardný Denzel Washington a skvelá Dakota. Film je rozdelený do dvoch nesúrodých častí a najmä tá druhá, brutálna "pomsta" naštvaného poliša je trochu samoúčelná a akosi sa nezhoduje s americkými "kresťanskými" hodnotami. Jo a Lisa Gerrard ako keby z Gladiátora vypadla...

• 25.8.2008  15:50
    Já, legenda (2007)

Vôbec nie zlé. Síce digitálne príšery sú až príliš digitálne a samotný záver je pomerne lacný, ale ľakačiek je tu dosť a aj Will Smith sa snaží, akcia je na solídnej úrovni a stopáž primeraná. Osobne som sa bavil.

• 8.8.2008  21:02

Tri, ale s určitým nadhodnotením... vhodné tak pre 13-14-ročného diváka. Vizuálne sa tvorcovia zjavne vybláznili, digitálne efekty sa predbiehajú, ale akosi je to celé tak ploché a tak nezaujímavé, že sa naozaj nebude jednať o ďalšiu fantasy, ktorá by stála za zapamätanie si. Príliš didaktické a príliš málo sofistikované... vizuálne vyšperkovaná nuda pre náročnejšieho diváka. Uvidíme, čo čaká s pokračovaním.

• 27.7.2008  07:57

Kvalitnejší brat Flags of our Fathers. Smutný príbeh, ktorý napriek tomu, že sa vojenské orgie typu Saving Private Ryan veľmi nekonajú ani na chvíľu nenudí a ktorý ukazuje nezmyselnosť a bizarnosť vojny. Japonci tu nie sú o nič menej a o nič viac monstróznejší ako amíci. Nenápadný, ale podmanivý hudobný podmaz a pre vojenské filmy z II. svetovej typická "dokumentárna" kamera s nadpriemernými hereckými výkonmi na čele s Watanabem. Banzai !!

• 23.7.2008  11:29

Tak trochu samoúčelná hračička, ktorá je dosť nevyvážená a slabé epizódy striedajú tie lepšie. Bohužiaľ tie menej dobré sú vo väčšine, takže nuda tváriaca sa na umenie.

• 21.7.2008  09:51

Priamy ťah na bránku, žiadne veľké filozofovanie okolo, unavený, zostarnutý Stallone aka Rambo a paseka, ktorú narobí dobre umiestnený MG medzi barmskými vojakmi. Drsné, priam až brutálne, ale určitým bizarne zvráteným spôsobom zábavné. A koniec je tu skôr, než by jeden čakal.

• 21.7.2008  09:32

Je to taká hovadinka, šialený strih a určite nič pod 18. Napriek tomu sa jedná o skvelú zábavu, drsný čierny humor a Statham je na rolu ako stvorený. Takže, vypnúť mozog, uložiť deti spať a potom sa už len baviť.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33