• Pohádka

Eva tropí hlouposti (1939)

Kdykoliv si pustím tento film Eva tropí hlouposti, ač jsem ho viděla již několikárt, dokáže mě velmi rozesmát. Nataša Gollová má zde nezapomenutelnou roli.

Láska na druhý dotek (1997)

Nechápu proč to má takhle vysoké hodnocení. Romantickou komedii si představuju trochu jinak.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Rick Castle je šarmantní spisovatel detektivek, který srší vtipem, spolupracuje s policajtkou Kate Beckettovou jako poradce při řešení případů. Ona se opírá spíše o logické řešní a on "věří" v duchy či jiné nadpřirozené bytosti. Skoro vždy jeho teorie pomohou dopadnout a usvědčit vraha. Jak už to bývá začne to mezi hlavními hrdiny po čase jiskřit, což není na škodu. Seriál je také výborně protkaný hláškami z různých filmů a seriálů. Dávám 100%.

Hanebný pancharti (2009)

Válečné filmy moc nevyhledávám, avšak Hanebný panchanti mě mile překvapili.

Kachorra (2002) (seriál)

Velice zábavná telenovela, tentokrát uvidíme Natalii mnohem ztřeštěnějí a v křiklavějších kostýmech :)

Divoký anděl (1998) (seriál)

Měla jsem radost, že Divokýho Anděla začali znova dávat. Za mého mládí jsem ráda sledovala vášeň a intriky v celé rodině Di Carlových.

Mikulášovy patálie (2009)

Četla jsem snad všechny knížky o Mikulášovi a jeho kamarádech, proto jsem se na tenhle film velice těšila. Bohužel mě trochu zklamal.

Nebezpečný vlak (1999) (TV film) odpad!

Vypadnout z vlaku, vyběhnout na kopec a do vlaku zpátky naskočit. Jediným slovem katastrofa.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Při prvním doporučení shlédnout tento seriál jsem opovrhla. Nevím ani proč, ale po delší době jsem se odhodlala podívat na 1. díl a vůbec jsem nelitovala. Naprosto skvělý seriál, který protkaný výbornými vtípky. Už delší dobu patří mezi mé nejoblíbenější. Ať už nesmělý Leonard, strojní inženýr Howard, s ženami nemluvný Rajesh a sousedka Penny a samozřejmě sám sebou zvolený "vůdce" skupiny Sheldon se mi vryli do paměti.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Robert Downey Jr. a Val Kilmer komediální dvojka v tomto filmu. Bavili mě od začátku až do konce filmu.