DK197

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 20.4.2018  10:53
    The Fosters (TV seriál) (2013)

První série super, druhá dobrá, třetí jsem nedokoukala, čtvrtou přeskočila a teď si jen pustím konec páté, prý snad poslední... Prostě mě to neudrželo u obrazovky a už se k tomu nechci vracet. Prostě kvalita šla dolů a dobrých dílů ubývalo.

• 3.3.2018  11:11
    Rozchody (TV pořad) (2018)

Záměr dobrý, koncepce super... ale ty herecké výkony jsou občas fakt k pláči, nebo k smíchu. :D

• 6.1.2018  23:48
    Bright (2017)

Jak já se těšila na tenhle svět. Na tenhle příběh. Ale ono je to nakonec akčňák tak nějak moc akční. Z jedné akce do druhé, furt do sebe někdo mlátí a příběh a svět kolem jde do háje. Vlastně jde jen o jedno, Všichni nám chtějí sebrat hůlku a nakonec nám ji neseberou. Na to koukat dvě hodiny fakt nemusím.

• 6.1.2018  23:43

Nemůžu se rozhodnout, jestli horší tohle, nebo předchozí pokračování. Opět nápad slušný, provedení trapné. Americká přehrávaná komedie.

• 6.1.2018  23:42

Tohle je ukázka, jak se po dobrém vánočním filmu dá udělat naprosto trapné americké pokračování a la jedním slovem trapné. Nemá to ani za mák kouzla co první díl. Ačkoliv nápad to byl slušný.

• 6.1.2018  23:39
    Santa Claus (1994)

Já tuhle vánoční komedii miluju. Má vánoční kouzlo s kapkou nostalgie ale pořád je milá se zajímavým dějem.

• 8.12.2017  18:02

Mně se to líbilo. Bála jsem se, že to bude podobně infantilní jako seriál(y). Přestože v dětství jsem to milovala. Nestalo se. Střízlivé pojetí super ikony mého dětství. :-)

• 19.11.2017  21:49
    Don Chichot (2007)

Ale jo, docela se to dalo. Ačkoli znám i animáky, co mě bavily víc. Tady byla ta hlavní zápletka trošku slabá. Díky bohu za super mluvící zvířátka. :-)

• 8.11.2017  16:54
    Surfaři (2007)

Já mám tenhle film hodně ráda. Není nijak náročný na diváka, přesto se v něm něco děje! A je dobře zpracovaný. :-)

• 8.11.2017  10:07

Film má typické motivy - nezvladatelný kůň a zázračná dívka, co se škádlívá, to se rádo mívá, plnění snů těm, co si nevěří... Typický je i happyend. Ale celkově to příjemně pracuje se stopáží i příběhem a hezky se na to kouká. :-) Takže za mě, slušná práce! :)

• 8.11.2017  07:07
    Dům s tajemstvím (TV film) (2014)

Já fakt dlouho přemýšlela kolik hvězdiček tomu dát. Krásné prostředí, krásní herci, docela lekačka a na začátku super nápad. Ale to je tak všechno. Dialogy o ničem, psychologie postav debilní, snaha o dramatizaci přehnaně béčková, žádné skutečné překvapení, zvrat, nic prostě.... Neplýtvat fajn nápadem na tak příšerném ztvárnění, prosím.

• 7.11.2017  17:12
    Život beze slov (TV seriál) (2016)

Neříkám, že je ten seriál špatný, některé momenty jsou koukatelné, ale můj šálek kávy to prostě není. :-)

• 14.9.2017  20:25
    Summerhill (TV film) (2008)

• 14.9.2017  14:35
    Popelky (TV film) (2010)

Přiznám se, že po pár minutách jsem na tak tuctový film nevydržela koukat a stala se z něho kulisa při čtení... A to nedělám. Takže dvě hvězdičky. Smazala jsem třetí za to, že by film mohl mít pro někoho motivační charakter. Ale... mě to fakt nebavilo.

• 11.9.2017  14:08

Průměrná komedie, která ale občas má co říct. A jeden můj kamarád by pár takových lekcí potřebovat, i kdyby jen zprostředkovaně skrz film a hlavního hrdinu. :-)

• 11.9.2017  14:05

Pěkné, až na ten trochu moc překombinovaný a šílený závěr. :-)

• 11.9.2017  14:01
    Ratatouille (2007)

Jeden z těch animáků, kterým dáte palec nahoru a pustíte si ho znovu a znovu. :-)

• 2.9.2017  22:23
    Marley a já (2008)

Vytýkat něco tomuto filmu já prostě nemůžu. Dvě hodiny mě naprosto příjemně pohltil. Miluju filmy ala jak jde život. A pes tomu dodal komické prvky. Emoční závěr vymáškl slzy (nemůžu si pomoct). Jen škoda, že aspon nevíme, co bylo s hrdiny dál...

• 2.9.2017  14:49
    Jako zamlada (2007)

Po zvážení všeho tři hvězdičky. Vypněte mozek, když si to jdete pouštět. Všichni v tom filmu jsou neskutečně šílení. Je to plné nelogičností a sem tam trapné. Tanečně nic moc. Závěr se moc nehodil. Ale mě tak moc bavilo sledovat hercký um Jamieho Kennedyho, že prostě musím být hodná. On si roli užíval a já se nad ním bavila. :-)

• 2.9.2017  12:47

Když je něco ztřeštěné a nudné zároveň... sakra myslela jsem si, že tyhle dvě slova nejdou použít dohromady... ale herecké obsazení se povedlo.

• 2.9.2017  04:42
    Přítel pod stromečkem (TV film) (2004)

Příjemná, romantická, úsměvná a vánoce navazující oddechovka s milým hereckým obsazením. :-)

• 2.9.2017  03:01
    Rodinné hříchy (TV film) (2004)

Pátá hvězdička je možná trochu nadsazená, ale ačkoli zpracování občas trošičku (hlavně zpočátku drhne), pořád je to dobře udělané. A co dodat k filmu o takovýhle zvěrstvech?

• 2.9.2017  01:24
    16 přání (TV film) (2010)

Podobný námět už jsem někde viděla... a ten pocit deja vu sundal dolů jednu hvězdičku. :-) Jinak fajn počin. :-)

• 1.9.2017  23:42
    Královské Vánoce (TV film) (2014)

Milé, romantické, oddechové... co na tom, že předvídatelné. :-)

• 1.9.2017  17:58
    Dokonalé manželství (TV film) (2006)

Toto bylo tak blbé a předvídatelné, až to bolelo. Nic, co by už tisíckrát člověk neviděl. Nejlepší na tom byl snad český dabing.

• 1.9.2017  14:27
    Suprhrdina (2008)

Jedna z povedených parodií. :-)

• 30.8.2017  17:24

Své momenty to má a ten brilantní závěr. :D Mám chut na špenát.

• 30.8.2017  12:40

Herecky skvělé, soundtrackově taky dobré. Ale mně to nějak nestačí. V roce 2017 už ne. Kdybych na to koukala někdy dříve, tak možná. Ale já se u většiny toho snímku modlila, at už je konec. Prostě příběhově blbě postavené. Kecy, kecy, snaha o atmosféru, kecy, kecy, a hele konečně se něo zajímavého děje, kecy a zase kecy... Já vám nevím. A ten český dabing? Agrrr!

• 29.8.2017  21:10

Na Scary Movie jsem to čekala i horší... Občas vtipné (služka, opice atd.), občas chytré a zajímavé a minimum přízemního humoru ala Kameňák 4. Takže tak.

• 29.8.2017  17:31
    Lucy (2014)

Já se nějak nemůžu rozhodnout, co si o tom myslím. Jestli jsem víc nadšená, nebo mám větší obavu, co to bylo za blbost. Možná obojí. Tak zůstávám na pomezí. Ale vychutnala jsem si to, to tedy jo.

<< předchozí 1 2 3 4 5