• Thriller

Operace Mekong (2016)

Z čistým svedomím to na štyri hviezdy nieje, ale napokon to vytiahla tá záverečná akcia, ktorá bola že fakt dosť dobrá, hoci ani v tom obchodnom dome to nebolo zlé. Trocha my vadilo to tempo zo začiatku, ale akcia to dosť vylepšila. Paráda.

Vymahač (2016)

Konstantin sa my ako herec celkom páčil už v iných filmoch a v Kollektorovi to len potvrdzuje. Hoci veľmi dobre mu pomáha réžia a scenár a v neposlednom rade aj krátka stopáž filmu. Čakal som čo sa z toho začiatku vyvrbí a bol som fakt že veľmi prekvapený. Výborný film.

Rozpolcený (2016)

Nejak ma to extra neoslovilo, aj keď na druhej strane musím uznať, že Mr. Night nebol až taký hrozný a údesný ako vo svojich posledných filmoch. James McAvoy to uhral s prehľadom. Zopár hlúpostí, ale inak sa to dalo. Záver ma vyslovene potešil a usmial som sa na Bruce-a.

Velká čínská zeď (2016)

Na počudovanie moje a strašne veľké to ani nebola taká hlúposť. Samozrejme je to hlúposť ale zábavná, fajn natočená a ani nie otravná pri rozumnej dľžke. Zasa na druhej strane jedno pozretie stačí.

Brimstone (2016)

Guy Pearce je famózny hnusák. nemal som ho rád od začiatku a keď som to pozeral so ženou tá len nadávala na neho, hneď by ho bola odkrágĺovala :-) Dostalo ma tiež prehodené kapitoly a človek bol stále v strehu Dakota to strhla na svoju stranu od úvodných minút a bolo my jasné odkiaĺ vietor fúka. koniec "akože" potešil, bo nebol klasický Hollywoodsky. Parádna zábava.

Půlnoční slunce (2016) (seriál)

Na komplrtné hodnotenie to asi nieje, ale je to veľmi vysoký nadpriemer a z odstupom času pri tom premýšľaní dám 5 Vlastne ani neviem ako rýchlo som to pozrel a napätie bolo od začiatku. Síce som čakal trochen viac. ale spokojnosť tak či tak.

Zpívej (2016)

Zábava v prvom rade. Normálne náhoda chcela, pozrel som, ubehlo to ako voda a bola pri tom sakramentská zábava. verím keď to pustím babám sa budú zabávať viac ako ja a o to ide. Veľká spokojnosť za mňa

Proč právě on? (2016)

Na ameriku fajn komédia. Nielen stupídny humor, ale aj normálny. bavil som sa aj keď to mohlo byť lepšie, ale zasa na druhej strane aj horšie. čakal som kedy Bryan buchne, ale nič také :-) škoda. Bryan je pre mňa Mr. White stále zatiaľ :-)

Pohádky pro Emu (2016)

Takmer štyri, možno tomu niečo chýbalo, alebo my to v ten moment nesadlo, ale inak vyšší priemer. Aňa s Onrejom sú super a keď to tak zoberiem akurát ten scenár mohol byť lepší. Spokojný som bol a to je základ.

Doktor Strange (2016)

Paráda. Skvelé kino pre oči a konečne po dlhej dobe komix, ktorý my sadol. Zopár hlášok a Benedict plus CGI a letné kino ako má byť.