• Thriller

Goliáš (2016) (seriál)

Výborný rozbeh seriálu, potom tak trochu stagnácia (čo ma dosť prekvapilo, pretože ako píšem rozbeh to malo úplne úžasný). Následne záverečné tri časti úplná bomba. Ťažko vytknúť niečo Billymu Bob Thortonovi, pretože je skvelý a William Hurt mu skvelo sekunduje. Za pozretie to veru stojí, aj druhýkrát.

Zoolander No. 2 (2016)

Na prvého Zoolandera sa to nechytá ani v najmenšom. Mal som problém dopozerať, ale pozeral som to len skrz tie cameá čo tam boli. Absolútne úžasný Kiefer Sutherland a Benedict Cumberbatch so Stingom tiež jeba. Inak sem tam dajaký ten vtip. Na 102 minút málo.

Jason Bourne (2016)

Nieje to na čisté štyri hviezdy, ale mám rád Greengrassa a Bourna ako takého. Na Damonovi je vidno že je už starší a rejža ako keby nám ho nechcel totálne dojebať, lebo už to tak vyzerá žeby nestíhal tempo s mladšími zabijakmi. Ale ako píšem. Mám rád Bourne-a a preto sa mi to aj v celku páčilo. viac akcie a je to super.

Smrt ve tmě (2016)

Fajnovo to bolo. Pointa nebola tiež nebola len tak cucnutá z prsta a celkovo aj napínavé to bolo. trochen my vadilo to nadstavovanie a naháňanie na konci a klasický hang-over. Dalo sa s atmosférou viac popracovať a viac napínavejšie. Ale inak som bol spokojný.

Snowden (2016)

stone natočil dokonale nudný film, ktorý sprevádzajú pekné obrázky a solídna kamera, Napätie takmer žiadne, ale náznak tam akože bol. Herci boli aj celkom fajn, niektorý potešili. Na dvojhodinový film je to ale stále málo. Myslím že Michael Moore by to ako hodinový dokument zmákol lepšie. Vyzerá to tak že Oliver Stone zmäkol a zvädol dokonale. Zabité dve hodiny života,

Anthropoid (2016)

Asi tak po hodine ma to začalo kurevsky baviť a ten kostol bol excelent. Prvá hodinka sa na mňa moc vliekla, ale nebola až taká zlá. Sean Ellis natočil už aj lepšie kúsky. Herci boli fajn a dalo sa na nich pozerať a človek im to žral po tej hodinke. Fajn a myslím že povinnosť pre všetkých ľudí.

Bezva ženská na krku (2016)

Takmer štyri hviezdy. Škoda, malo to potenciál a niektoré veci tam boli fajntastické. Pôsobilo to na mňa ako keď máme zopár vtipných situácií a nápadov a k tomu prilepíme akýsi slaboduchý príbeh, ktorý to nejak podrží. Tak naše nežnejšie polovičky sa viac bavili ako ja a pre ženy je aj film určený. Langmajer my tam vadil strašne moc a prišlo my to ako keby tam musel trpieť a niekomu sa sľúbil. vetchý zo svojej postavy dostal maximum, len škoda toho scenára. Inak fajn.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Eastwood je stále borec aj pri tých svojich rokoch a Hanks mu skvelo sekunduje. Plus na to tá atmosféra a výborný príbeh. Zvažoval som plný počet, ale Eastwood natočil aj lepšie pecky. Myslím že týmto filmom nič nepokazíte keď si ho pozriete.

Básník smutných tónů (2015)

Pre mňa hudba a výkon Ethana Hawka berú všetky hviezdy. Mám rád džez a tu som ho dostal celým priehrštím. Pomalé tempo my nevadilo akurát na konci to bolo na hlavu naťahované, ale tak si to napísal scenárista :-)

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Vcelku spokojnosť. Pomalé tempo zo začiatku troška vadilo, ale keď sa to rozbehlo bolo to ono. Možno troška viac akcie a napätia by seriálu neuškodilo a mnoho vecí zostalo rozbehnutých, tak som zvedavý na druhú sériu, ktorá už má aj trailer a ten vyzerá výborne. Uvidíme či si druhá séria udrží latku kvality alebo ju ešte zdvihne. Smith "number one"