Životní šance (2013)

Tomuto filmu je rozhodne čo vytýkať ale každopádne vie očariť a vyvolať miestami husiu kožu. Poukazuje na to, že ak chce človek niečo dosiahnuť, mal by si ísť za svojim snom. Jednu hviezdičku som odobrala pretože som čakala o trošku lepší záver, ale aj tak to nič nemení na celkovom dojme.

Titanic (1997)

Najväčší film všetkých dôb, tento film určite nepatrí medzi odpad, i keď zrovna niektorí nemusia obľubovať romancu, avšak myslím že tvorcovia si dali dosť záležať. Musím podotknúť že Kate sa na rolu hl. postavy dokonale hodí, x krát som videla titanic ale pri niektorých scénach mám vždy husiu kožu, aj keď sa bránim akokoľvek záver filmu ma vždy rozplače. Som rada že sa titanic vrátil do kín min. roku (2012) v 3D, najprv som si myslela že 3D verzia nebude veľmi šťastné riešenie, nakoniec som bola ohúrená a s obdivom som si vychutnala svoj obľúbený film, dokonca presne 100 rokov po potopení titanicu. James Cameron odviedol skvelú prácu, jednak aj kvôli tomu patrí medzi mojich najobľúbenejších režisérov. (100%)

Nekonečný příběh (1984)

Najkrajšia rozprávka akú som kedy videla, keď vravím rozprávka nemyslím tým že je určená len pre deti, ale aj pre dospelých, sem tam keď si chcem zaspomínať na detské časy tak si zhliadnem tento film. Kedysi keď chcel človek utiecť od reality tak si pozrel Neverending story, teraz sú to fantasy ako Pán prsteňov, Harry Potter a pod. ale samozrejme filmový priemysel posunul latku za tie roky dosť vysoko, a myslím že aj v tomto filme by sa našli určité chybičky, ale za tých čias to bola veľká senzácia. Takže ak mám hodnotiť tento film, z nostalgie by som dala 5 hviezdičiek :)

Stmívání (2008)

Prvá časť= 40% aj to kvôli pesničkám, ostatné časti 0%

Disaster Movie (2008) odpad!

90 minút naprostých sračiek !!

Našrot (2013)

Zo začiatku pekná nuda, potom sa to trochu rozbehlo, súdiac podľa traileru som čakala že to bude mať grády, no nestalo sa. Sarah Wrigth by som vo filme nahradila taktiež ako Skylara Astina... o ich hereckých výkonoch nebudem ani rozprávať, ale na druhej strane na niektorých scénach som sa pobavila, iné boli nechutné. 50%