mbohdy1

mbohdy1

Česko

1 bod

• 22.11.2016  12:36

WTF?! Tak na tohle už jsem opravdu stará. Větší blbost jsem už dlouho neviděla...

• 16.5.2014  21:18
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Tak tenhle seriál je pro mě jedno z největších překvapení! Skvělé obsazení, hutná atmosféra a chvíle, kdy se raději dívám jen napůl oka. Eva je vážně výborná, tahle role jí fakt sedne a velice příjemně překvapil Josh. Jen tak dál!

• 19.4.2014  16:09

Tak to byla paráda! Ve 3D určitě. I když někdy jsem ty rychlé pohyby až nestíhala :D Ale to nedávám jako mínus. Nechyběla tomu akce, bylo se na co koukat, Steve i Natascha jsou vážně k sežrání! A i celé to téma mě zaujalo, protože v dnešní době mi to ani jako science fiction nepřišlo. Možné je vše.

• 6.4.2014  08:41
    TýTý 2013 (TV pořad) (2014)

Hodnocení "odpad" nedávám za hlasování, to si odhlasovali diváci a i když s hlasováním moc nesouhlasím, tak Dáši jsem to skutečně moc přála. Ale opravdu mě zklamal Karel Šíp v roli moderátora. To, jak každému skákal do řeči... vím, že takové pořady jsou vždy v časové tísni, ale mají si tedy stanovit větší časový limit a pak by se předešlo tomu, jak Šíp každému necitlivě skáče do řeči. Bylo to fakt trapné a šlo vidět, že i oceněným to nebylo milé. A to, že celý večer četl z papíru, to raději ani komentovat nebudu. Prostě mě to hodně zklamalo.

• 11.3.2014  21:57
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Tenhle seriál, to je prostě bomba!!! Matthewa McConaugheyho jsem si v této dramatické roli zamilovala a Woody Harrelson mu zdatně sekunduje. Škoda, že to má jen osm dílů :( Opravdu doporučuji!!!

• 26.2.2014  21:47

Tak tohle se mi hodně líbilo. Matthew McConaughey je v těch dramatických rolích dost dobrý. Rozhodně se mi líbí víc, než ty romantické filmy, které točil dřív. Už mě uchvátil v True Detective a tohle je další role, která mu sedla. A Jared Leto je prostě roztomilý :) Ožehavé téma, u kterého nikdy nevíte, jak to dopadne, ale tady se to myslím povedlo.

• 11.12.2013  16:05

Tento film ve mě zanechal hluboký zážitek. Celou dobu jsem měla "husí kůži" a bylo mi zle při představě, že v tuto chvíli, kdy já si v klidu žiju v ČR, tak ve stejnou chvíli možná někde v Íránu ukamenovávají nějákou ženu. Je to pro mě nepředstavitelné a šokující. Nejhorší je, že nikdo není schopen s touto situací nic udělat. Proto obdivuji každého, kdo se touto záležitostí zabývá v samotném Íránu i za rizika, že sám může být za svou snahu postihován.

• 1.12.2013  10:15

Úžasný film! Neskutečně silný zážitek. Tento snímek vás přinutí k zamyšlení, jak by jste se vy zachovali ve stejné situaci. A také mi došlo, jak podobné věci se dějí i v této době a my se chováme naprosto stejně, jako tehdejší generace. Vždyť i v dnešní době není ani zdaleka na celém světě mír a co my děláme? Co vlastně můžeme dělat? Je to stejné, jako za 2. světové. Všichni o tom věděli, ale nic neudělali. A co vlastně mohli dělat? Opravdu film, který ve mě zanechal hluboký zážitek a ještě teď o něm přemýšlím.

• 17.10.2013  13:51
    Zmizení (2013)

Výborný film! Téma dost depresivní, úplně jsem cítila tu zoufalost, zejména otce, který je schopen udělat cokoliv, aby své dceři pomohl. Tady jde názorně vidět, kam až je člověk schopen zajít, aby ochránil své bližní. Hercům jsem vše věřila a ani nepovažuji za mínus délku filmu.

• 12.10.2013  08:24
    Gravitace (2013)

Imax sice u nás nevedeme, takže muselo postačit 3D kino, ale i tak jsem nadšená! Tohle je opravdu film do kina, v televizi to rozhodně tak silně nevyzní. Děj skoro nulový, ale tady jde hlavně o ty pocity. Opravdu na mě skoro celý film padaly pocity zoufalství a alespoň trochu jsem se vžila do té neřešitelné situace, v jaké se hlavní hrdinové octli. Takže za mě říkám... BRAVO!

• 6.10.2013  09:24
    The Originals (TV seriál) (2013)

Jelikož sleduji TVD, tak tento seriál je povinnost, obzvláště, když zbožňuji Klause! Jsem zvědavá, jak se to rozjede.

• 24.8.2013  20:35

Vážně psycho! Obzvláště, když je to natočeno podle skutečné události. Můj racionální pohled na svět se otřásá v základech.

• 10.8.2013  11:37
    Wolverine (2013)

Možná právě proto, že jsem po docela negativních ohlasech na tento snímek nic moc nečekala, jsem opravdu z výsledku nadšená! Možná proto, že jsem celý film slintala nad Wolverinem a děj mě nechával chladnou :D Každopádně jsem si to užila a tečka.

• 30.7.2013  22:34
    Zločiny nad Seinou (TV seriál) (2013)

Když u pilotu zívám, tak je něco špatně. A ani Jean Reno to nezachrání. Prostě další průměrná kriminálka.

• 27.7.2013  22:56

Pro mě totální slátanina. Absolutně mě to neoslovilo. Mám pro to jen jeden výraz... WTF?!

• 13.7.2013  23:43

Nádherný snímek s úžasnými herci, krásnou hudbou a působivými scenériemi. Co víc dodat. Pět hvězdiček je plně zasloužených...

• 10.6.2013  18:36

Hodně emotivní film! Zejména konec jsem probrečela. Užívala jsem si předválečnou atmosféru, kdy všichni věřili, že Hitler nemůže nikdy zrealizovat své plány. To, co následovalo, nikdo nečekal. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že něco takového by vůbec mohlo vzniknout a hrůzy, které se dále udály, by nikoho nenapadly ani v největších nočních můrách. I když zatím nejsem matka, tak pocity Libuše Šafránkové na mě doléhaly téměř hmatatelně. A co říci o Nicholasi Wintonovi? Doteď nechápu, proč tento muž ještě nezískal Nobelovu cenu míru, protože to, co dokázal a hlavně, že o tom nikomu neřekl, to dokazuje, že tento člověk je opravdový hrdina a já se před ním skláním. Takže za sebe nemohu jinak, než udělit tomuto snímku plný počet hvězdiček.

• 18.5.2013  22:48

Jak mě název odrazoval a napovídal, že půjde o infantilní zábavu, tak ve výsledku jsem nadšená! Jeníček v podání Jeremyho je k nakousnutí a kupodivu ani Mařenka mi nebyla proti srsti. V jejich "sourozeneckém" vztahu se raději pitvat nebudu :D Samozřejmě hodně věcí je nelogických, ale nebuďme hnidopychové. Jde hlavně o zábavu a té se mi dostalo vrchovatě.

• 11.5.2013  22:47

Wow! Tak tomu říkám nářez! Původně mě odrazovala ta délka filmu, ale nakonec jsem se překonala, snímek shlédla a rozhodně nelituji! Nejvíce vyzdvihuji soundrack. Ta hudba je fakt bezkonkurenční a skvěle dokresluje atmosféru. Na Foxe mám slabost, takže ten se mi také moc líbil. Samozřejmě by to nebyl Tarantino, abychom se nedočkali hektolitrů krve. A našly se i vtipné momenty, jako scéna s ku-klux klanem :D To fakt pobavilo. Takže pro mě skvělá oddychovka na sobotní večer.

• 3.5.2013  10:47
    Dexter (TV seriál) (2006)

Miluju Dextera! A je mi jedno, ze je to sériový vrah :D Prostě je okouzlující. Vraždí jen pořádné zloduchy, takže mu můžu fandit a jinak je to milující otec. Momentálně očekávám poslední sérii a jsem velice zvědavá, jak to nakonec dopadne.

• 3.5.2013  10:41
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Musím říci, že zezačátku mě seriál docela bavil, teď se na to dívám spíš ze zvyku. Protože ty dějové linie začínají být čím dál tím víc ujeté. A poznámka na závěr... Nesnáším hlavní hrdinku (myslí tím tu postavu, ne herečku ;D).

• 3.5.2013  10:29
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Tento serál mě dostal od prvního dílu. Už úvodní znělka je naprosto luxusní. A ještě nikdy jsem nebyla tak překvapená. S každým dílem víc a víc. Velice obezřetně si vybírám své oblíbené postavy, protože nemusí přežít další díl. Také lechtivé erotické scény jsou velice "otevřené". Zařadila bych je už do kategorie lehkého porna, ale to k tomu prostě patří. Takže super seriál a vřele doporučuji!

• 27.4.2013  19:20
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Tak tady se upíři ukazují v té správné drsné podobě a není to sladkobolná slátanina alá Twilight. Pro tyto upíří fanynky je TB opravdu trochu silné kafe. A to se mi líbí! I když některé série byly dle mého názoru slabší, ale stále si to udržuje svou kvalitu.

• 26.4.2013  16:19
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Tenhle seriál je moje srdcovka! Prostě mě dostal. Hlavní hrdinové, kteří musí bojovat s nepřízní osudu... kdo by jim nefandil. Mám ráda takové hororově fantazijní seriály a ten tohle vše splňuje dokonale. Je sice pravda, že první série byly asi nejlepší, postupem času se to začalo komplikovat, ale stále je se na co dívat. Takže vřele doporučuji!

• 20.4.2013  23:10

Tak tenhle animák mě fakt pobavil! Cool hlášky i songy, hezky jsem se pohupovala do rytmu. Animovaných filmů je jistě dost, některé méně kvalitní, jiné naopak velmi povedené, tenhle házím rozhodně do té druhé kategorie. Na sobotní večer ideální volba. Palec nahoru!