kamilao

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 17.9.2019  10:26
    Most (TV seriál) (2011)

Sága!!! První a čtvrtá série!!! Vlastně všechny.

• 17.9.2019  10:17

Úplně super thriller, nemám k tomu co víc dodat - snad jen že i další pokračování rozhodně stojí za vidění. Skvělá Noomi je opravdu dokonalá a nenahraditelná!

• 26.11.2018  23:05

Jednoduše krása!! Opravdu úžasný zážitek a to nejen hudební. Herecké výkony všech jsou famózní. Škoda ho! Freddie forever, Queen forever 🔝🔝🔝

• 7.1.2018  00:10
    Narcos (TV seriál) (2015)

Nejvíc nejvíc nejvíc!!!!! Nemám žádnou výtku!!!👌👌👌👍👍👍👍🔝🔝🔝🔝🔝🔝

• 11.2.2017  20:17

Pan Grey 😍😍😍😍😍😍opravdu top. A to je asi všechno 😝👎👎👎👎👎 Proti jedničce velké zklamání. Opravdu až priiiiiiliš romantické (dokonce i na mě). Jediné co se dokonale povedlo🎸🎹🎤🎺📻, je hudba!!!!

• 18.12.2016  14:16
    Letos nepeču (TV film) (2010)

Opravdu nehorázně ubohý.....

• 7.6.2016  15:56

Super začátek! Ten psychopat na začátku opravdu masakr. Nechtěla bych ho nikde potkat. Moc jsem se těšila co bude dál. Jenomže z napínavého začátku se stalo cosi, co nedokážu ani popsat. Dokoukala jsem, protože jsem si myslela, že se nakonec stane něco opravdu wow. Nebýt Bronsona, ani bych to nedokoukala.....

• 7.3.2016  09:40

Revenant je určitě jeden z TOP filmů, které jsem kdy viděla. Úžasná krajina (místy možná až moc ponurá), úchvatné herecké výkony... (Toma jsem ze začátku vůbec nepoznala)....bo jestli se herecky Leonardovi něco povedlo, tak tohle. Sice toho ve filmu moc nenamluvil, ale když promluvil, tak horově :-D. Bohužel jsem chvilkama měla pocit, že je z něj nesmrtelný kosťa, ale nakonec jsem za to vlastně ráda. Co bylo na filmu vůbec nejlepší, byla hlavní scéna a to je ta s medvědem.....absolutní efekt TOP...opravdu TOP úchvatná scéna, která mě přinutila těšit se na celý film, a která ve mě opravdu něco zanechala!!! Co mě hrozně nebavilo, byly flashbacky - mohlo jich být méně. Dávám tedy jen čtyři hvězdičky. Pátou bych dala, ale jedině za toho medvěda!

• 4.3.2016  11:54

určitě dámy koukejte!! Už jen kvůli Elyasovi!! Já se po dlouhé době pobavila, ačkoli zrovna nemám v oblibě komedie podobného žánru.

• 4.3.2016  11:53

Tak nějak nevím, jak to okomentovat. Nebudu to nějak extra rozvádět, ale za mě jednoznačně přemedializovaný erotický blábol o ničem. Absolutně nechápu, jak se k tomu známé tváře vůbec mohly propůjčit!!! Je teda fakt, že jsem neviděla druhý díl, ale přiznám se, že po shlédnutí prvního na něj ani nemám chuť. Zkrátka si to hraje trochu na porno a trochu na drama. Nějak to ale nevyšlo.

• 26.2.2016  09:56

Oba!! Úchvatné výkony......oba!! Opravdu mohu jen vytknout zdlouhavý začátek, ale je třeba vydržet! Prachy vládly a vládnou světu......Ale ten Al <3

• 23.8.2015  09:17

Jednoduše krásný, milý, roztomilý a mimořádně skvostný.

• 13.5.2015  13:34
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Dala bych pět, ale proto, že první tři díly byly "o ničem" a hoši jezdili pořád někde autem a vedli "zajímavé" debaty "o něčem", tak proto nedám pět. Kdyby seriál nebyl takto vysoce hodnocen, sledování bych vzdala. Nicméně si myslím, že v závěru pět hvězdiček seriálu odpovídá. Herci se bravurně ujali rolí a musím říct, že oba skvěle (i když se shodnu s většinou, že Matthew byl krapet lepší). Na závěr musím dodat, že mám temný případ stále v hlavě! Je tedy klidně možné, že své hodnocení za pár dní přehodnotím a upravím to na pět :-)

• 3.5.2015  09:43

Kdyby to nebylo podle skutečné události, asi bych té jeho "pozitivní" změně nevěřila. Pořád si říkám, že takový člověk se nemůže změnit. A nemůže! Mínus dává filmu místy zdlouhavá "propaganda boha". Dámy, ale Gerard <3 no díky němu to určitě musíte vidět :-)

• 29.3.2015  12:31

Já nemám ráda George, ale tenhle film se mu povedl. Efekty byly taky moc pěkné. Je to napínavý a rozhodně to stojí za podívanou. Trošku jsem čekala happy end a je to škoda, ale možná by to potom nebylo tak ...........

• 19.3.2015  18:44
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

úplně nejvíc nejhorší, je to jejich šmejdení a ty komentáře u toho....

• 11.3.2015  11:14

Achjooooooooo když ten Brad je zkrátka neodolatelný......vůbec celý tenhle film je opravdu vášnivý a zajímavý. Sice nemám ráda filmy typu western, ale beru to tak, že je to romantický a hotovo.........žádný happyend se ale nekoná.....

• 28.2.2015  12:57
    Zmizení (2013)

Úžasný, skvělý, perfektní!!!! Konečně! Po velmi dlouhé odmlce pořádný napíňák!!! Super........Celou dobu jsem byla teda napnutá jak blázen. Kdybych si kousala nehty, tak bych je měla komplet kaputt :-).

• 26.2.2015  18:31
    Zmizelá (2014)

Já na jeho místě bych jí nejspíš zabila :-). Ta madam Rosamund to ale velmi pěkně zahrála. Affleck mne v této roli taky mile překvapil. Musím říct, že se mi to hodně líbilo. Konec mi připomněl la caru ocultu..............trošku mazec, ale budiž. Možná právě proto je to tady tak hodně hodnocený. Mám pocit, že dobré filmy se hodnotí hodně vždy, když je špatný konec (samozřejmě až na prá výjímek)

• 25.2.2015  19:46

Už jsem viděla silnější příběhy, filmy.........např. čas probuzení. To nemluvím o hereckých výkonech. Já zkrátka nemám Moore ráda, ale i tak to ve mě cosi zanechalo.

• 22.2.2015  12:01
    Let (2012)

já jsem to Denzelovi zkrátka nějak nežrala......ani ten chlast, ani ta cigára.....

• 22.2.2015  11:58

Tak pozor vážení, miluju tyhle typy filmů a co je úplně nejvíc, tak miluju De Nira. Celý problém tohohle filmu je první půlka děje. Neděje se tam totiž nic, jen příšerná svatba a krákorání a tančení a jinak nic. Jediný důvod proč jsem film nepřepnula, byl již zmiňovaný Rob.....celkově je příběh silný a úžasný, ale celému dramatu to zkrátka kazí první polovina...........takže souhrn...shlédla jsem to jen díky Robertovi a už se na to nikdy znovu nepodívám. Navíc nějak moc nechápu, jak to, že je to tak dobře ohodnoceno....asi jsem blbá ženská a nerozumím tomu. To jak to dopadlo se Stevenem byl masakr a to jak to dopadlo s Nickem - ještě větší masakr...Hodnotím 3,8, ale čtyři zkrátka nedám....

• 21.2.2015  17:02
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

blábol

• 18.2.2015  20:50
    Podfukáři (2013)

Pěkně mysteriózní! Pěkný film, má to grády.........kdo má rád tenhle typ filmů, tak ať si rozhodně nenechá ujít lepší verzi a tou je bez pochyby Dokonalý trik!

• 18.2.2015  20:47

Ano je to vážně slabší díl, ale pořád vtipný a milý a já prostě nemůžu jinak, než hodnotit pěti bo co už jiného tak milého a vtipného, než tohle???

• 18.2.2015  20:42
    Prohnilí (1984)

Komedie na velké úrovni! Po shlédnutí třetího dílu, jsem se mrkla na první dva a musím uznat, že všechny jsou zkrátka úplně super!!!!!

• 13.2.2015  08:32

Chlapi pryč! Toto je pro dámy! Pánové nechť se spokojí s jiným typem filmu. Jinak příběh moc krásný, kdo četl nebude rozhodně zklamaný. Kniha je erotická......Stín je sadista.......ale řekla bych, že film je spíš romantický, než erotický a Stín jakbysmet.

• 30.1.2015  15:14

Tak toto bylo pro mne veeeeeeeeelkééééééééé peklo! Začátek tohoto snímku doopravdy masakr.........konec tohoto dramatu snad ještě větší masakr.....zkrátka kdo neviděl, prohloupil :-)

• 30.1.2015  15:13

plakala jsem, plakala jsem, plakala jsem........toto je velmi vkusná romantika, na kterou (troufám si) se mohou podívat i pánové.

• 30.1.2015  15:10

Tak co dodat? Snad jen, kdo neviděl, tak at se podívá!!! Moje nejoblíbenější část je s Colinem Firthem..........ten nikdy nezklame. Ale musím uznat, že ani Bill Nighy a Hugh Grant mne nenechali chladnými :-)

<< předchozí 1 2 3