Adamova jablka (2005)

Tak pořád nevím, co je na tomto filmu tak vysoce hodnoceno. Zkouším se nad tím pořád zamýšlet, ale pořád mám pocit, že jsou mnohem výraznější filmy, než je Adamovo jablko. Myslím, že ztráta času to nebyla a například všechny herecké výkony byly dokonalé, nicméně zatím hodnotím pouze třema jablkama :-)

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Úžasná komedie!! Jsem hooodně moc překvapená, že až tak mě to bavilo. Nemůžu jinak, než hodnotit pěti *. Určitě tato romantická komedie potěší i pány. Stojí za zhlédnutí. Jediné malé negativum je herečka Julianne Moore (tu už hodně dlouho nemám ráda), ale za to mě začíná hodně bavit Emma Stone.

Bohemian Rhapsody (2018)

Jednoduše krása!! Opravdu úžasný zážitek a to nejen hudební. Herecké výkony všech jsou famózní. Škoda ho! Freddie forever, Queen forever 🔝🔝🔝

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Konečně pořádný film z vězeňského prostředí. Jedná se o velmi napínavé drama o začínajícím bachaři, který omylem zůstane uvězněn mezi nebezpečnými vrahy a psychopaty. Je vůbec možné chovat se tak, jako ostatní vězni? Najde cestu ven? Film je skvělý od začátku do konce. Výkon charismatického Alberta Ammanna a zdánlivě nebezpečného Luise Tosara, byl strhující. Myslím, že o obou hercích ještě uslyšíme.

Cestující v dešti (1970)

Super začátek! Ten psychopat na začátku opravdu masakr. Nechtěla bych ho nikde potkat. Moc jsem se těšila co bude dál. Jenomže z napínavého začátku se stalo cosi, co nedokážu ani popsat. Dokoukala jsem, protože jsem si myslela, že se nakonec stane něco opravdu wow. Nebýt Bronsona, ani bych to nedokoukala.....

Columbo (1971) (seriál)

Musíte Columbovi přijít na chuť. Já ho tedy od začátku zbožňuji, poněvadž to jak vystupuje z rachotiny, co se každou chvilkou může rozpadnout a v náručí se psem, jehož jméno je Pes a to jeho vyprávění o manželce, která se v seriálu nikdy neobjeví, je prostě senzační. Úplně nejlepší na seriálu jsou „dokonalé“ vraždy, které svou jedinečnou chytrostí Columbo vždy vyřeší.

Čas probuzení (1990)

Na tento snímek se rozhodně nezapomíná. Pro mne jednoznačně jeden z nejsilnějších filmů vůbec. De Niro je neuvěřitelný!!!!! Famózní! Skvělý!!! Musím tedy říci, že film je doopravdy moc smutný, takže jsem uronila více než pár slz :-(. Po shlédnutí jsem si šla lehnout a vážně jsem nemohla usnout. Kdo z vás trpí lehkými depresemi, nechť si tento snímek raději nechá ujít.

Čistá duše (2001)

Naprosto famózní životopisný snímek. Určitě doporučuji i těm, kteří životopisné snímky nemají rádi (i já k nim totiž patřím). Výkon Russella je úžasný a to přesto, že zrovna nejsem jeho velká fanynka. Určitě je nutné tento film zhlédnout!!! Nemohu jinak než *****

Dobrá sestra (2022)

Zdlouhavé, ponuré - opravdu děsná nuda.

Dokonalá bouře (2000)

Já nemám ráda George, ale tenhle film se mu povedl. Efekty byly taky moc pěkné. Je to napínavý a rozhodně to stojí za podívanou. Trošku jsem čekala happy end a je to škoda, ale možná by to potom nebylo tak ...........