frantad

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 24.4.2017  16:05
    Viking (2016)

Svěží vánek ve filmové tvorbě, žádný homosexuál, lesba ani transsexuál, žádná propagace mezirasového sexu, dokonce ani žádný negr tam, kde nepatří. A potom, že nejde natočit historický film, který není prošpikovaný výše uvedenou propagandou. Jinak, dějově bohatý film, nádherná krajina, skvělé masky. Mínus jen za těch pár lehce rozpoznatelných digitálních záběrů.

• 12.2.2016  20:09
    Zločin v Polné (TV film) (2016)

Propagandistická fikce mající s historií pramálo společného, bohužel lidé dnes už nečtou, tak nejsou schopni si sami veškeré informace zjistit a přebírají tak pouze tuto manipulaci. Kéž by i naše justice pracovala tak kvalitně jako tomu bylo u c.k. justice. Dále nemá smysl už nic psát, vše podstatné je uvedeno v těchto recenzích: https://makrofagblog.wordpress.com/2016/02/01/film-zlocin-v-polne-dalsi-historicka-lez-na-scene/ https://makrofagblog.wordpress.com/2016/02/08/film-zlocin-v-polne-dil-druhy-labyrint-lzi/ Odhodlal jsem se dát tomuto propagandistickému braku aspoň jednu hvězdičku za kostýmy.

• 20.12.2014  07:30
    The Fall (TV seriál) (2013)

Jeden z nejlepších kriminálních seriálů, které jsem viděl. Bohužel bodík dolů za to, že v předposledním dílu druhé série tvůrci rychle museli doplnit postavu kněze - pedofila a také přece nebylo vhodné, aby byl sériový vrah Židem, takže šup šup, aby to bylo "v pořádku".

• 16.12.2014  15:38

Víte co je horšího než buzerant? Agresivní buzerant. A o tom celý film je...

• 14.12.2014  08:41

Gérard Depardieu zahrál skvěle zhýralého židovského politika ve vysokém postavení aspirujícího na prezidenta Francie. Výborně mu sekundovala v roli ambiciozní manželky "chovající velkou lásku k Izraeli" Jacqueline Bisset. Kéž by si lidé všude na světě z toho vzali ponaučení, koho volí do politických funkcí.

• 29.11.2014  20:54
    Camp X-ray (2014)

Jsem mile překvapen, očekával jsem totiž po prvních pár minutách, kdy ukazovali dvojčata 11.září a hned poté odvoz "podezřelých" na Guantanamo, že půjde o takovou tu typickou hollywoodskou propagandu, ale film nakonec vyznívá úplně jinak, takže doporučuji.

• 14.12.2013  19:28

Ale jo, dobrý, nenudil jsem se ani chvíli.

• 20.11.2013  17:12
    Ashley (2013)

Kdysi byly filmy o lesbách aspoň šokující, dnes už jsou jenom nudné.

• 18.11.2013  19:07
    Drákula (TV seriál) (2013)

Je až neuvěřitelné, co všechno se dá sprasit. Tentokrát přišel bohužel na řadu i Dracula. Samozřejmě, že tento paskvil nemá ani vzdáleně nic společného se skvělým dílem Brama Stokera a jeho klasickým filmovým zpracováním. Opět zde máme novodobou propagandu zabalenou do rádoby zábavného seriálu. Propagandu, kde nesmí chybět homosexualismus (pro jistotu mužský i ženský), feminismus a samozřejmě také multikutluralismus - negrem se stal tentokrát chudák Renfield. A aby toho nebylo málo, máme zde jakýsi řád Draka, zde jsou to jacísi zlí katolíci, kteří ovládají svět skrze ropu, ač se samozřejmě chovají jako žido-zednáři, jak je všeobecně známe.

• 29.10.2013  13:53
    A Teacher (2013)

Z celého filmu si pamatuji jen bradavici hlavní postavy mezi očima.

• 9.9.2013  18:35

Vypadá to, že se film držel striktně skutečných událostí s jedinou výjimkou a to bylo ztvárnění hlavní postavy vyloženě anorektickou herečkou. Veškeré snímky skutečné Nataschi totiž ukazují, že tato byla a je dost při těle. Takže toto nechápu a částečně to kazilo celkový dojem.

• 1.8.2013  21:38

Zajímavý film, i když ne moc originální. Originální byla jen ta vražda iShitem ;)

• 19.7.2013  06:33
    Očista (2013)

Absolutní propaganda, naštěstí tak hloupá (na rozdíl od další hollywoodské produkce), že ji musí prokouknout snad úplně každý. Navíc úplně nevěrohodné chování snad všech postav, čemuž jsem se musel celou dobu smát.

• 9.7.2013  19:02
    Betonová zahrada (1993)

Zvrácenější film jsem snad ještě neviděl a doufám, že nikdy neuvidím ...

• 11.6.2013  20:21
    V/H/S/2 (2013)

Některé scény pěkné, ale děj dost mizerný.

• 27.5.2013  21:03

Nemůžu si pomoct, ale tento film mi vyloženě sedl. Bylo se na co koukat od začátku do konce.

• 25.5.2013  10:23
    Aftershock (2012)

3 rozmazlení židáci vyrazili plundrovat Jižní Ameriku, v baru potkali 3 pipky z východní Evropy. Tam je zastihlo tsunami. Díky němu, ale i místním kriminálním živlům po zásluze všichni pochcípali. Za to dávám 2 hvězdičky.

• 5.5.2013  06:48
    Nacistická smrtící komanda (TV seriál) (2009)

Takže tady máme vysvětlení, proč když údajně bylo zavražděno na území SSSR kolem 2 miliónů židů, se našel jen ten jediný masový hrob v Katyni. Einsatzgruppen museli být nějací supermani, že zvládli zorganizovat spalování tolika těl v době, kdy se na frontě řešily mnohem závažnější problémy. Škoda, že nám francouzští soudruzi také nevysvětlili, odkud a jak přivezli milióny tun palivového dříví na tyto akce a proč na leteckých snímcích z té doby (konkrétně je zdokumentován Babi Jar) nejsou žádné známky toho, že by se tam spalovaly statisíce lidských těl. Tak teď nevím, lžou fyzické důkazy nebo lidé ... Navíc jsou v "dokumentu" používány zfalšované fotografie (viz. Udo Walendy).

• 27.4.2013  13:06
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Od tohoto seriálu jsem nic nečekal, ale velmi mile mě překvapil. Děj, postavy, kamera ... výborné. Mads Mikkelsen jako postava Hannibala Lectera skvělý. Jediné mínus je, že Jack Crawford nějak změnil barvu, ale to už tak nějak patří k seriálům z americké produkce.

• 21.4.2013  17:51
    Da Vinciho démoni (TV seriál) (2013)

Pitomě hloupý seriál, při sledování prvního dílu jsem nevěděl, jestli se mám ještě smát nebo už brečet.

• 20.4.2013  21:16
    Dozvuky (2012)

Neobyčejně hloupý film se směšným závěrem. Nereálné chování hlavních postav.

• 20.4.2013  21:13
    Lore (2012)

Odporná propaganda zabalená do Road-Movie.

• 22.2.2013  13:28
    Hypnotizér (2012)

Skvělý film, 2x jsem u něj usnul, což se mi u žádného filmu zatím nepovedlo.

• 12.1.2013  21:00
    Tunel smrti (2005)

I když příbĕh je dost slabý, to že je vše točeno ve skutečném sanatoriu, proloženo skvĕlou atmosférou, film hodnotím tak, jak jej hodnotím. Doporučuji také shlédnout tento dokument: http://www.csfd.cz/film/227541-spooked-the-ghosts-of-waverly-hills-sanatorium/

• 6.1.2013  21:12

"Co to będzie, co to będzie, tyle grzybków w trawie wszedzie..." Ten duch polské "unašečky dĕtí" byl dost dobrý. Ale zatímco Američani se ji bojí, Poláci se na tom baví, protože ví co říká;)

• 10.12.2012  19:35
    Ill Manors (2012)

Chvíli jsem si myslel, že se to odehrává někde v JAR, až pak jsem s hrůzou zjistil, že je to v Anglii. Dost nechutná oslava zločinu a omlouvání zločinců. V druhé části filmu hodně nerealistický děj. Další bod dolů za hudbu, pokud se to tak dá vůbec nazvat. Nejčastější slovo "the f*ck". Už žádné body nezbyly, takže odpad.

• 8.12.2012  07:19
    Bastardi 3 (2012)

Film se silným sdĕlením, financovaný ze soukromých penĕz. Za to určitĕ tleskám. Když vidím, co všechno je možné natočit z našich penĕz. Autor chtĕl nĕjak zakončit neuzavřené záležitosti z minulých dílů a občas film plnil takovou tou vatou, což je na filmu znát, takže bodík dolů. Jinak není moc co vytknout, výborné herecké obsazení, realistický dĕj. Je jasné, že pseudohumanisti ječí, ale před realitou se nejde schovat.

• 2.12.2012  07:50

Vítejte ve svĕtĕ, kde byl Alexandr Veliký homosexuál, Marie Antoinetta lesba, Hanibal černoch a Oskar Schindler židomil. Už se moc tĕším, co bude příštĕ.

• 27.11.2012  22:12

Mĕ se to líbilo, bylo to zajímavé, mĕlo to šmrnc. Na můj vkus jen moc scén potmĕ a ty tradiční multikulturní kvóty. Takže jeden bodík dolů.

• 25.11.2012  21:44

Nĕco tomu filmu chybĕlo a to byl vtip. Potom jsem ještĕ nepochopil o co šlo v té hře na zajíčka. Jinak ale v pohodĕ.

<< předchozí 1 2 3