Yoshimitsu

mladej cucák z Moravy

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 16.5.2019  13:12
    Polaroid (2019)

Podobný starý foťák bych možná vyhrabal na půdě u rodičů taky, ale určitě nefunkční. Samotný bubák z fotek mně místy připomínal Slender Mana, ale nápad super, tak jako skupinka sympatických teenegeřů. Dávám 70%

• 14.5.2019  22:07
    Země oceli (2018)

Slizkej popelář Donny si domů nosí odpadky z popelnic, aby přišel na stopu vrahům malého dítěte. Všichni mu hází klacky pod nohy ať to má, co nejtěžší a on si zase objednává kakao a dietní kolu na účet podniku. Dávám 55%

• 13.5.2019  10:46

Tenhle řbitov zviřátek se mi líbil více než původní originál. Hlavně kvůli sympatickému hereckému obsazení, kde je nejlepší jejich dcerka Ellie. Zásadní změna je v pohřbení jednoho z členů rodiny, který se vrátí, ale už je trochu jiný. Na konec by klidně mohlo, navazovat pokračování, ale ubíral bych ho jiným směrem. Dávám 75%

• 10.5.2019  17:45
    Motýlek (2017)

Originál jsem neviděl a ani nechci po tom, co jsem se dočetl v komentářích, že tenhle remake je vydařenější než původní film z roku 1973. Papi alias Motýlek v podání Hunnama byl zahrát obstojně a Malek si odskočil z turné Queen do pyžama. Dávám 75%

• 10.5.2019  17:28

Zlo s lidskou tváří je příběh o sériovém vrahovi Tedovi Bundym. Uvidíte tady jenom jedno šlahnutí přes palicu golfovou holí. Jinak je to jenom kecání, tahanice po soudech, útěky a lhaní do očí. Dávám 50%

• 10.5.2019  17:20

V ledovém pekle jsem čekal hlavně na pořádný boj o přežití v mrazivých podmínkách. Ten mi tam chyběl nejvíc. Zde jenom zíráte, jak tahá za sebou ženskou ve spacáku a škoda, že se medvídek zalekl. Dávám 40%

• 7.5.2019  19:23
    Dealer 3 (2005)

Dealer č.3 - je příběh o dealerském bossovi Milovi, který si mě získal hlavně v prvním díle. Tady už je to vyhasla žárovka, co chodí na terapie pro drogově závislé. Dávám 60%

• 7.5.2019  19:21
    Dealer 2 (2004)

Dealer č.2 - je příběh o zlodějíčkovi Tonnym, který se vrátí z basy a začne zase dělat všechno, proto aby se do ní opět vrátil. Konečně dostal Mads Mikkelsen prostor zahrát v pokračování hlavní roli. Dávám 75%

• 7.5.2019  19:18
    Dealer (1996)

Dealer č.1 - je příběh o dealerovi Frankovi, kterýmu se nepovede jeden kšeft a začne lítat ve velkým průseru, dluží kam se podíva. Půjčí si od Mila a to není úplně nejlepší nápad. Dávám 80%

• 7.5.2019  17:06
    John Q. (2002)

Než se John Q. zablokoval v nemocnici s nemocničním personálem a pacienty, tak jsem mu i fandil a čekal jsem, jak schrastí peníze na léčbu pro syna. Potom mi to přišlo postavený na palicu, utahaný a těšil jsem se až to skončí. Dávám 35%

• 7.5.2019  16:41
    Harry Brown (2009)

Michael Caine odhodil zástěru a ze sluhy Alfréda se stal zabiják Harry, který prahne po krvavé a spravedlivé pomstě, protože mu zabili kamaráda školníka z Bradavic. Dávám 75%

• 7.5.2019  08:19

Dwayne "The Rocku" ty prevíte jsi jenom tahák na tenhle film ve, kterém zastaneš dohromady asi 10 min, ale aspoň ve svojí reálné osobě a v tom, co miluješ. Zbytek pro mě hodně neznámá herecká zastoupení, ale musím říct, že příběhově si mě to získalo a jsem rád, že hlavní příběh byl o Paige a né o jejím bratrovi, který se choval, jak kokot sám to tam říká. Škoda, že jsem se já nenarodil v zápasnické rodině to by mi ty chvaty na ségru procházely. Dávám 80%

• 7.5.2019  08:08

Momoa ukázal, jak se má starat a ochraňovat otec svoji rodinu za všech okolností. Slušná akční jízda v zasněžené krajině, ale bacha kam dávate past na mědvědi. Dávám 60%

• 7.5.2019  07:54

Momoa jako samotářský vlk, který utíká před zákonem na mašině po pustých prériích kvůli vraždě. Po cestě narazí na pár přátel, seznámí se a chce dorazit na místo pro odpočinek svojí matce. Jako debut chválím hlavně silnej konec. Dávám 70%

• 5.5.2019  10:49
    Potomek (2019)

Kamarádka má taky jedno oko zelený a druhý modrý, budu si od ní držet odstup a jen zpovzdálí pozorovat. Dávám 60%

• 3.5.2019  19:35

Selena je na facku a Ford Shelby GT500 je krásnej na obdiv. Dávám 45%

• 3.5.2019  19:16

Danny mačetka po druhé je to taky slušná krvavá jízda, ale už to tady místy ztrácelo i jsem se nudil hlavně v pasážích s Melem Gibsonem nudný záporák. Zase to tady trochu vynahradilo plno sexy holek v bikinách s připinákem. Dávám 70%

• 3.5.2019  19:11
    Machete (2010)

Ultimátní Danny Trejo mačeťák, který se s nikým a ničím nesere. Je to totální náser, který mě odpálil hlavu. Doporučuji a dávám 100%

• 3.5.2019  19:01

Úchylnější a ujetější než první díl hlavně to vlkodlačí prcání. Na vypnutí hlavy ideální volba. Dávám 50%

• 3.5.2019  18:46

Suicide Squad proti městu Gotham a Batmanovi, který neměl díky bohu moc prostoru. Dávám 80%

• 3.5.2019  18:43

Strážkyně parku se sexy škvírou mezi zubama se ztratí při procházce v lese a najde mrtvého muže. Čeká u něj přes noc na pomoc a ten závěrečný souboj se zvířecím predátorem tomu nasadil korunu. Dávám 40%

• 2.5.2019  12:52

Lukáš Groš a jeho režisérky, scénáristský debut se moc nevyvedl. Nehodí se mi do akčních filmů, myslí si, že když nahodí tvrďáckej ksicht, že se z něho všichni posadí na prdel a čekají na jeho příští tah. Dávám 20%

• 2.5.2019  11:59
    Bronson (2008)

Bronson byl kus chlapa, který chodí rád obnažený, mladí bezdůvodně lidi a má rád bůček. Dávám 60%

• 2.5.2019  11:52

Matthew opět ukázal, že zahraje cokoliv tady zahrál roli fotříka, který je k ničemu a má jen svoje drogové kšeftíky a sere na svoje děti. Mimochodem ten jeho účes byl otřesnej. Jeho mladej syn Ricky, jde trochu v jeho stopách, ale jede trochu větší gangster bomby. Dávám 60%

• 2.5.2019  11:38

Na tu dobu bych očekával už vybroušenější triky. Skřety šlohli z Pána Prstenů a divím se, že postavy Jasona neustálým nazýváním "Farmář" nenaběhla žíla a nerozdával smrtící chvaty. Dávám 45%

• 2.5.2019  11:29
    Mrazivá pomsta (2019)

Sorry Liame, ale tohle ti nesedlo. Analýza záporných postav byla nudná jako jejich samotný charakter žádna nebyla zajimavá spiš stupidní a zbytečná. Tohle bylo v kině, haha. Odpad!

• 2.5.2019  11:14

Výcvik s Hartmanem ve výcvikovém středisku byl špicovej hlavně jeho vyvrcholení a připoměl mi výcvik se Seržantem ze hry Vietcong hlavně tím hláškováním a žádným šetřením kupou sraček, což jsou v jeho mluvě vojácí. Druhá část ve Vietnamu už mě nebrala a působila na mě jako kdyby tam připojili úplně jiný film. Už tam nebyla žádná pokora k velitelům a každej si dělal, co chtěl škoda. Dávám 60%

• 28.4.2019  18:40

Ženská je ve svém domě uvězněná v papírovém výtahu asi 2 metry nad zemí a nemá odvahu skočit dolů kvůli operaci kyčle. Její problém a nedivím se, že mladej utekl. Dávám 70%

• 27.4.2019  16:12

Na tu ženskou ty zbraně a styl bojování nesedělo. Nevím asi špatný výběr herečky jinak to bylo až moc neuvěřitelné na jedno podívání ok, ale nic víc. Dávám 40%

• 27.4.2019  16:09
    Zhan lang 2 (2017)

Čongové po druhé tady už hlavní šikmooký hrdina tolik výrazný nebyl a už jsem vědělo, co od něj očekávat. Frank gril jako záporák to v tanku rozjel na výbornou. Dávám 60%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21