Jackass: Děda Mizera .5 (2014)

O dost slabší díl dědy a jenom flasbackování scén z minulé dílu a nakouknutí do prostor natáčení a samotné rozhovory, což mě spíš nudilo. Dávám 15%

Jackass: Děda Mizera (2013)

Děda Mizera v podání Johnnyho byl výbornej, tak jak jeho vnuk Billy. Dávám 60%

Eli (2019)

Eli je po delší době zase obstojná duchařina podle mého gusta. Drží Vás to v napětí, pořád dumáte, kdo je ta krysa, která vše zavinila a poslala ho na smrt atd. Samotné finále je místy i překvapující, ale dost věcí vyplyne v průběhu filmu. Netflixi jen, tak dál a servíruj nám další pecky a budu spokojený. Dávám 75%

Ve vysoké trávě (2019)

Vysoká tráva byla pro mě místy zmatečný a nezáživný film. Samotné charaktery mě ničím nezaujaly a jenom jsem ať se psíkovi nic nestane. Šel bych tam jedině urvat klasy kukuřice jinak by mě tam nikdo nedostal. Dávám 35%

3 from Hell (2019)

Tři pekelníci se po 14 letech vrací na uzavření trilogie. Největší škoda, že Sid Haig tam je hodně krátkou dobu. Věřím kdyby měl více prostoru, tak by tam nadělal pořádnou neplechu ještě se svým namaskovaným obličejem. Nahradil ho vyjící vlk, nebo jak si říkal ten klasický vesnický obšoust. Tohle byla opravdu zbytečná trapárna, která je jenom ztrátou času. Dávám 10%