Yoshimitsu

okres Bruntál
mladej cucák ze Severní Moravy

• 10.3.2018  01:01
    Still/Born (2017)

Řádně ujetá ženská, kde její manžel radši jezdí na služební cesty, aby s ní nestrávil čas doma když jí začne, šibat v hlavě. Zůstává sama doma jen se svým dítětem, kde když si jen uprdne hajzl pavouk, tak ona letí celá zděšená, zkontrolovat své dítě do kolébky jestli jí ho nešlohl démon. Dávám 50%

• 10.3.2018  00:37
    Hladoví (2017)

Nikam nespěchající zombie apokalypsa u, které čekáte postupnou gradaci, ale té se nedočkáte. Postavy jsou tajemné, jak hrad v Karpatech. Se zombíky si tam skoro opékají společně špekáčky, chodí hledat houby a když už mohou zmáčknout spoušť, tak to provedou na sobě. Dávám 60%

• 9.3.2018  10:17

Pejsci nebyli vůbec dobře animačně zvládnutí. Je to spíše pro malé děti a s tím vesmírem se taky moc nepředvedli. Dávám 30%

• 8.3.2018  21:36
    F (2010)

Kdybych byl někdy učitel ve škole a známkoval testy žákům, tak nejhorší známku bych dal 4- ať si proti sobě nepoštvu skoro celou školu. Ty parkouristy s kapucemi na hlavách měli pořádně nakopat do prdele. Dávám 55%

• 5.3.2018  10:00

Největší český hokejový úspěch jako byl v Naganu už se nikdy nebude opakovat., tak proč si na něj nezavzpomínat. Plné ulice lidí, hospod, restaurací a zběsilé fandění každého sportovního nadšence. Krásně udělaný dokument, který spustí neskutečnou euforií, emoce i slzy. Doporučuji a dávám 100%

• 4.3.2018  18:33
    Wimbledon (2004)

Láska ke sportu je velice důležitá, ale ještě víc je důležitá láska ke své polovičce, která vás bude psychicky pohánět vpřed a vy to prostě nevypustíte a půjde do toho naplno. Dávám 75%

• 4.3.2018  12:31

Únavné zdlouhavé kecání a chytré řeči politiků mě nebavili. Těch samotných katastrofických záběru tam bylo velmi málo, což byla hrozná škoda. Dávám 30%

• 3.3.2018  18:17

Utahané rozloučení s máničkou.

• 2.3.2018  16:41

Pojďme si zarobit pořádný škvarky do části staré atmosferické psychiatrické léčebny a když to stihneme za jeden týden,což je sedm dní kdyby někdo nevěděl, tak máme zaručený bonus. BONUS! Musím to zvýraznit, protože z toho byli odvázaní ať mají na chlast, kurvy a chlebíčky, ale že by tam pořádně makali? Vždyť odcházeli vždy za světla a všímali si všeho jenom né práce. Finální rozuzlení bylo překvapující. Dávám 80%

• 2.3.2018  16:35
    WolfCop (2014)

Odreagovačka s ožraleckým zástupcem šerifa, který se začne měnit za vlkodlaka a ve městečku drásat jednu oběť za druhou. Místy jsem se dobře bavil na jedno zkouknutí se to dá vydržet. Dávám 50%

• 1.3.2018  00:10
    Hush (2016)

Hluchoněmost tu měla velká sílu a ta dívčina překvapila, ale taky nedala nic zadarmo. Až na to, že ho mohla několikrát sejmout, ale chtěla mu ukázat celý svůj barák, aby jí ho zhodnotil. Málo dialogů mi vůbec nevadilo, pač jsem se na to díval výjimečně na mobilu jenom ta temná noc mi trochu kazila. Dávám 60%

• 1.3.2018  00:00

Ten poster, jak sedí na trůnu je opravdu k smíchu. Je to vyloženě zanedbanej zevlák, kterýmu chybí do ruky vidle a jediné štěstí má, že vyhrál nad predátorem páku jinak by mu vyškubl zbytek vylezlé páteře a oni ho považují za prvotřídního slasher maniaka, který jim nakopal prdel? Nesahá jim, ani po kotníky, ale i přesto mě bavil. Dávám 70%

• 26.2.2018  11:59

Obušku z pytle ven a do toho ještě mluvící baseballový míček. Dávám 35%

• 25.2.2018  19:06

Toreádor a zároveň zpěvák Manolo měl jakési kouzlo, tak jako svět nemrtvých, který byl hodně ořezaný jen asi mega býk potěšil. Příběh byl nudný až uspávací a Coco uteklo daleko v nedohlednu. Dávám 50%

• 23.2.2018  02:03
    Lovci draků (2008)

Ani vcelku povedení zlí dráčkové to nezachránili. Dávám 20%

• 23.2.2018  00:44
    Mayhem (2017)

Glenn si tu z The Walking Dead odskočil do obleku a kravaty. S masakrováním a vražděním má zkušenosti a kdo by nešel do bandy debilních kolegu, kteří ti hází jen klacky pod nohy ještě když jste nahecovaním virem a svítí vám oko, jak Terminátorovi. Dávám 75%

• 23.2.2018  00:29
    Cold Skin (2017)

Kámoši od rybího muže z filmu Tvář vody se tu vecpali jako hlavní útočící aktéři a jeho ségra si tu podobně jako už jednou zmiňovaného snímku vybudovala hlubší vztah ke smradlavému a nechutnému správci majáku Gunerovi. Mělo to větší koule, zabíjení a stříkání krve jsem tady nepostrádal. Dávám 60%

• 22.2.2018  10:01

Nemluvící, krásná a jednooká Madeline mě bavila v první části, kdy jí spíše každý nakládal a měl jí jako svoji hračku. Jak se v průběhu měnila na Xenu bojovnici ty její tréninky tam určitě nemusely být, tak vidět a její samotná pomsta byla nudná až suchá bez šťávy. Rozstřelování lidi ve zpomaleném režimu a následné špinění oblečení marmeládou bylo trapné. Dávám 55%

• 14.2.2018  13:54

Obstojná detektivka s Herculesem Kornoutem, která se odehrává za jízdy vlaku, poté se vyšetřuje i po jeho zastavení. Na mě až moc ukecané, ale budiž. Pachatele jsem neodhalil, zmátla mě ta osoba v kápi a konec mě hodně překvapil, dostal co proto. Přítelkyni se to líbilo a já jsem to s ní rád sledoval, jak tam parta známých hollywoodských herců řádí. Dávám 70%

• 14.2.2018  11:08

Sólo akce Black Pantera se dosti vydařila hlavně díky krásnému světu Wakanda, rituálním soubojům a nemilosrdnému černému záporákovi, který ukradl multifunkční oblek Prorokovi z Crysis, ale na nejlepší marvelovku tohoto roku si budu ještě muset chvíli počkat. Dávám 80%

• 12.2.2018  19:41

Jackie se ukázal, že dokáže být i vážný zabiják, který chce dosáhnout spravedlnosti bez úsměvu. Vypadá zde už docela opotřebovaně, ale věřte pár slušným kopů a pěstí, taky rozdal. Pierce jako ministr byl pořád někde zalezlej a volal si stále lidí, aby ho ochraňovali před Jackiem. Sám skoro nehnul brvou a chlastal jen whiskey. Dávám 75%

• 11.2.2018  19:38
    Pečovatel (2014)

Majstrštyk! Doporučuji a dávám 100%

• 11.2.2018  02:55
    Kung fu Yoga (2017)

Jackie můj oblíbenec už je ve věku a jde vidět, že na sebe nestrhuje tolik pozornosti,jak to kdysi bývalo tady už štafetu přenechává mladým. Smysl k humoru má stále vrchovatě jeho bojové umění nemá chybu a mohl by se rovnat s nejlepšími bojovníky světa. Je to zábavná, svižná jízda s hezkými auty, ďábelskými zvířaty a sexy ženami. Vidím, že už si neláme, ani hlavu s pseudonymem do filmu a napálí tam skoro své pravé jméno. Závěrečný taneček byl správně ulítlej jen mi tam chyběly titulkové scénky, jak už jsou u jeho filmů povinností. Dávám 75%

• 11.2.2018  00:38
    Coco (2017)

Coco chválím hlavně pro krásný barevný svět mrtvých, samotné kostlivce, kteří měli svoje kouzlo a příjemný zaobalený příběh. Talentovaný kytarista Miquel byl hodně milý a zábavný, tak jako jeho lítací pejsek Dante. Od teď si začnu zase kupovat jogurty Kostíky a budu, sbírat jejich samolepky na ledničku a až ji budu mít celou polepenou,tak zapálím svíčky a vryju si je do paměti, abych na ně nikdy nezapomněl. Skvělý animák doporučuji a dávám 100%.

• 10.2.2018  15:39
    Černé ovce (2006)

Ovčí apokalypsa byla dobrej sranec. Zmutované ovce se hýbali, jak pokažení roboti bez špetky vtipu a po zhlédnutí mám jedině chuť na pořádný flák jehněčího. Dávám 35%

• 10.2.2018  11:08
    Pan Včelka (2007)

Do toho soudního líčení se mi to vcelku líbilo, ale potom už to byla nuda, která se motala jen kolem medu. Dávám 40%

• 9.2.2018  00:20

Prášek Skočdopole se vrací ke svému původnímu práškování, ale jedině, že teď práškuje požáry a má trochu rozesranou převodovku. Dávám 50%

• 9.2.2018  00:18
    Letadla (2013)

Vůbec mi nevadilo, že je to dokonalá kopírka aut. Prášek Skočdopole a jeho vita močka mě dokonale pobavila. Dávám 90%

• 8.2.2018  20:57
    Sudor frío (2010)

Dva schlíplí dědkové, kteří si hraji s nitroglycerinem a neumí vypočítat matematickou rovnici pro základní školu. Odpad!

• 8.2.2018  12:28

Klaun Blimpo má stejný účes jako TO, ale děsivostí pořád nepředčil mého oblíbence z AHS Twistyho, který má i svůj osobitý příběh. Velka škoda, že měl tak málo prostoru a nic nenabídl na to, že to byl vůdce rumunské delegace. Je to oddychová hororová komedie u, které jsem se bavil. Dávám 60%