Yoshimitsu

mladej cucák ze Severní Moravy

1 7 13 19 22 23 24 25 následující >>
    • 1.11.2012  18:08
    Kriminál (1989)

Mám rád filmy z vězeňského prostředí.Na Stalloneho většinou vyjdou dobrácké role Kriminál není vyjímkou.Sympatický klaďas na, kterýho ušijou boudu, aby ho ředitel dostal do jeho kriminálu a udělal mu ze života peklo.Místama mi bylo Stalloneho líto, jak s ním drsný ředitel ( Donald Sutherland) vytírá podlahu a dělá mu jeden naschvál za druhým.Bachaři byli taky na ranu, ale ubliž bachařovi, pak se to obrátí proti tobě.

• 31.10.2012  23:18

Podle skutečné události?To si dělaj srandu,ne? Chlápek a dvě ženy si vyjedou na výlet po řece s průvodce.Po nějáké době výjezdu do člunu narazí krokodýl člun se i s posádkou převrhne na druhou stranu.Skupina lidí se dostane na stromy kromě jedné dívky, která bude asi 20min na vrchní části člunu a průvodce záhadně zmizel údajně ho sežral kroko.Tělo objeví dívka až ke konci filmu a jako pomůcku k přilákání kroka, použije průvodcovu ruku:D. Je tam dost hloupým scén a konec tomu nasadil korunu.Jedna kůlka přeci stačí!

• 31.10.2012  10:52

S každého seriálového dílu něco a vznikne celovečerní film u, kterého jsem se opravdu bavil :)

• 31.10.2012  10:51
    Šakal (1997)

Skvělý!Bruce Willis v roli záporáka, který navštívil obchody s parukama.Jsem rád, že Richard Gere tuhle roli odmítl neseděl by mi tam.Škoda toho konce, i tak velmi vydařený thriller

• 31.10.2012  10:50

Počáteční 10 minutová scéna je úchvatná. Pořádná jatka v podobě vraždicích stvůr proti bezmocným doktorům a pacientům. Scéna, kde porcují lidské tělo zaživa odřezávají kousky těla a požívájí, jak kdyby to bylo krásně grilované prasátko, tak to je teda síla. Tuhle scénu nedoporučuju lidem, kteří mají slabý žaludek! Celkově to byla asi největší vyvražďovačka téhle série a doporučuji těm, kterým se líbil aspoň první díl.

• 31.10.2012  10:49

Legendární hlášky, které se objevují pořád mezi lidmi. Výborný Bolek v roli vesnického burana tahle role pro něj byla, jak ulitá. Pro mě nejlepší česká komedie ke, které se můžu pořád vracet :) “ Věříte v boha? “

• 31.10.2012  10:48
    Jezero smrti (2008)

Nejkrutější víkendový výlet u jezera.Má dobrou atmosféru, která nabírá na tempu každou minutu.Tihle děti byli opravdu kruté a nemilosrdné.Čekal jsem dobrý konec, jak už to u těchto filmu bývá, ale mýlil jsem se.Napětí až do konce. Nejhorší je, že se tyhle věci opravdu dějí.

1 7 13 19 22 23 24 25 následující >>