Yoshimitsu

Yoshimitsu

okres Bruntál
mladej cucák ze Severní Moravy

• 24.11.2019  20:30

Jsem čím dal tím slabší, ale nevzdávám se.

• 24.11.2019  20:29

Každý máme svůj život.

• 24.11.2019  20:29

Sněhurka a sedm trpaslíků.

• 24.11.2019  20:28

Babča v latexu.

• 24.11.2019  20:28

Slečna přívětivá.

• 17.11.2019  11:52

O dost slabší díl dědy a jenom flasbackování scén z minulé dílu a nakouknutí do prostor natáčení a samotné rozhovory, což mě spíš nudilo. Dávám 15%

• 17.11.2019  11:51

Děda Mizera v podání Johnnyho byl výbornej, tak jak jeho vnuk Billy. Dávám 60%

• 29.10.2019  11:42
    Eli (2019)

Eli je po delší době zase obstojná duchařina podle mého gusta. Drží Vás to v napětí, pořád dumáte, kdo je ta krysa, která vše zavinila a poslala ho na smrt atd. Samotné finále je místy i překvapující, ale dost věcí vyplyne v průběhu filmu. Netflixi jen, tak dál a servíruj nám další pecky a budu spokojený. Dávám 75%

• 26.10.2019  13:55

Vysoká tráva byla pro mě místy zmatečný a nezáživný film. Samotné charaktery mě ničím nezaujaly a jenom jsem ať se psíkovi nic nestane. Šel bych tam jedině urvat klasy kukuřice jinak by mě tam nikdo nedostal. Dávám 35%

• 26.10.2019  13:43
    3 from Hell (2019)

Tři pekelníci se po 14 letech vrací na uzavření trilogie. Největší škoda, že Sid Haig tam je hodně krátkou dobu. Věřím kdyby měl více prostoru, tak by tam nadělal pořádnou neplechu ještě se svým namaskovaným obličejem. Nahradil ho vyjící vlk, nebo jak si říkal ten klasický vesnický obšoust. Tohle byla opravdu zbytečná trapárna, která je jenom ztrátou času. Dávám 10%

• 26.10.2019  13:31
    Přežili kousnutí (TV seriál) (2008)

Hodně silný seriál o tom, co lidé přežili za smrtící útoky zvířecími predátory. Bylo fajn si to po tolika letech zase pustit, díky YouTube. Doporučuji a dávám 100%

• 17.10.2019  11:24
    Kolos (2016)

Co to zase bylo za kravinu? Myšlenka filmu docela zajímavá, ale byla nedotažená. Postavy byly nudné na profackovaní a měl jsem problém to dokoukat do konce. Dávám 10%

• 17.10.2019  11:19

Anorektická Angelina aka Zloba má pěkně vystouplé lícní kosti a místy jsem se o ní bál, aby nezkolabovala. Ta ženská snad nic nejí! První půlka je taková sladká vše je dokonalé procházka růžovou zahradou. V druhé půlce to začne pořádně šlapat a začne velkolepá bitva mezi kralovstvím Ulstead a Blaty. Preyové to tam pěkně rozjeli. Dávám 75%

• 17.10.2019  10:22
    Shazam! (2019)

Shazam! Když uslyším příště tenhlé název, tak si zapnu tuhle aplikaci na mobilu a objevím nějákou parádní muziku, kterou zapomenu na tuhle DC pohádku. Dávám 30%

• 5.9.2019  18:51

Na It: Chapter Two jsem se dost těšil po výtečném prvním dílu. Bral jsem, že je to záruka kvalitního atmosferického hororu. Sám Pennywise má vcelku dost prostoru, ale hrozně promrhaného flasbackovým a pak skoro podobným vystrašením, kde se už ani nevylekáté a spíš kroutíte hlavou, co se to tam sakra děje. Když tam není Pennywise, tak tam nacpaly všelijaké dojebané příšery, kterým se jen zasmějete. Nevím v jakém stavu to štáb natáčel a jestli se tam spíše partička lidí nevyměnila, tohle je totální dlouhý průser. Děkuji Premiere Cinemas za paradní zorganizování Horror Night a jeho doprovodného programu, který mě hřeje a pamatuji si ho z celé projekce nejvíc. Škoda, že jsme nevyhráli ceny v tombole. Dávám 30%

• 22.8.2019  13:51
    Kořist (2019)

Na kořisti lituji asi nejvíce toho, že jsem nepočkal a pustil jsem si to v kinoripu. Já mám prostě rád, kde jsou zvířecí predátoři jako zabijáci, tak jsem neodolal. Samotní aligátoři byli fajn, byli hodně vidět a docela řádili i když nic moc krvavého nešlo vidět. Ústřední dvojice, kde je výraznější plavkyně Haley než pan Pepř taky ušla. Až na to, že Haley má otevřenou zlomeninu a plave tam jako by byla na olympiádě a skoro zapomněli na cukřenku, což mě nasrali. Dávám 70%

• 21.8.2019  17:02
    Máma (2019)

Sue Ann se zalíbí, že jí každý považuje za "Mámu", která obstarává chlast a azyl pro studenty na párty. Naše škodovka to hraje dobře i je místy přísná, ale tu omladinu bych zabil. Celá pointa je absurdní a řešit se to dalo určitě i jinak. Dávám 30%

• 21.8.2019  16:53

Do kina jsme se rozhodovali jít buď na Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw a nebo tohle. Jsem magor na horory a holky taky nebyli proti, tak se šlo na noční můry. Jediná noční můra a horor bylo vydržet v kině a dívat se na tuhle sračku. Nevěřil jsem vlastním očím, že to takhle dosrali především samotné monstra, která mají nahánět hrůzu a skličující pocity. Né, že se jim budu smát. Nejlepší monstrum nahánělo čmouda a pořád mě uklidňuje, že jsem za to nevyhodil peníze, já. Dávám 10%

• 3.8.2019  19:05

Tenhle typ dokumentu mi nic neříká a ničím mě nezaujal. Dávám 15%

• 24.7.2019  15:03

Frodo pytlík si vzal vysoké podpatky, aby došáhl na pedály a klávesy klavíru. Je tam spousta nesmyslného chování, jak z pohledu oběti, tak i samotného zabijáka. Čekal jsem, že to bude více psychologický boj o přežití a náš neviditelný sniper byl k smíchu. Dávám 50%

• 23.7.2019  17:04
    The Mustang (2019)

Když se řekne mustang hned mi naskočí americké auto, na kterém je znak koně, takže to docela vystihuje tohohle nezkrotného krasavce. Pravda je, že Matthiasovu hereckou kariéru nemám vůbec zvládnutou, ale tady to zahrál hodně přesvědčivě a ukázal velké srdce. Tahle cesta nebyla vůbec lehká a Markýz je pašák. Dávám 80%

• 21.7.2019  20:32

Už jsem to někde psal, že nejsem úplný fanoušek DC a Marvel komiksů. Nebudu to tady krizitovat, ale pro mě to byl neskutečně dlouhý a nudný filmový zážitek. Dávám 20%

• 18.7.2019  11:50

Už dlouho jsem nebyl takhle koncentrovaný na film, jak tady na ten. Tři geniální holky, co to umí s čísly mě opravdu bavili a jsem rád, že největší prostor měla Katherine. Nakouknutí do prostředí NASA bylo fajn, tak jako vidět zase po dlouhé době Costnera, který se díky bohu zachoval i jako kabrňák. Možná to nadhodnocuji, ale neskutečně mi to sedlo a líbilo se mi to. Doporučuji a dávám 100%

• 11.7.2019  15:35

Lola běží o život, ale až na třetí pokus jí to vyjde podle představy. Dávám 60%

• 11.7.2019  14:03
    Hellboy (2019)

Pro fanoušky Hellboye to bude nejspíš zklamání. Ano, tohle není plnohodnotné pokračování ono to totiž pokračování není vůbec jen se tam odkazuje na některé věci. Jede si to sólo svojí cestou má to super tempo, hlášky fungují někdy jsou na místě jindy jsou trapné. Z herce Hellboye jsem měl největší strach když jsem viděl, že je o hlavu menší než Perlman, ale zvládl to dobře. Uvítal bych více monster a více prostoru pro moje ukrajinské děvče. Dávám 75%

• 5.7.2019  08:48
    Nowhere (2019)

Tým basketbalistek mi přišel jako zlá školní sekta. Ano, byly tam nelogické věci a místy debilní chování postav, ale dalo se to zkousnout. Kromě dvou policajtů se ve filmu objevují jen ženské a to je možná ten problém. Škoda toho zpackaného konce na to, že to byla bývala vojanda, tak hodně zklamala. Dávám 55%

• 5.7.2019  08:42
    Aligátor (1980)

Byl to krokodýl nebo aligátor? Tenhle 10 metrový sympaťák nadělal pořádnou neplechu a na svatební obřad ho nepozvali, tak přišel sám neohlášený. Škoda, že Marisa neukázala prsa. Dávám 70%

• 5.7.2019  08:38
    Them! (1954)

Musím tady podotknout, že je to skoro pravěký film, ale za mě to ustál hmyz docela dobře. Jen je škoda, že neměl moc prostroru a spíš se tam jenom žvatlalo, jak ve staré Godzille. Dávám 60%

• 2.7.2019  08:41
    Shakma (1990)

Pěkně nasranej pavián Shakma likviduje mladé vědce v ústavu. Link se mi líbil taky o dost více tam byla hlavně vybudovaná pevná vazba mezi primátem a člověkem. Tady šlo jen o čistou likvidaci. Dávám 55%

• 27.6.2019  21:53
    Syn temnoty (2019)

Brandon je vesmírné nesympatické děcko, které má výjimečné schopnosti od Supermana lítání a Cyklopovy paprskové oči. Od odpadu to zachránila jenom vydatná scéna se střepem v oku. Dávám 20%