Yoshimitsu

okres Bruntál
mladej cucák ze Severní Moravy

• 19.6.2019  13:26
    Experiment (2001)

Zajimavý nápad tohle zkusit absolvovat, ale nikomu nedošlo, že to někomu může vlézt na mozek a začne to brát moc vážně. Určitě jsem fandil trestancům, kteří se jen tak nedali hlavně jeden byl správně drzý rebel. Dávám 80%

• 19.6.2019  13:20

Krvavá trapárna, která mě moc nebavila a nenabíhal mi, ani úsměv na tváři. Asi se už nedokážu zasmát u komedie. Dávám 35%

• 19.6.2019  13:17

Z původních třech dílů je pro mě tenhle třetí nejlepší i si dokáže držet slušnou atmosféru. Viggo na mě působil, jak mladý kovbojík, který si zatím jenom ošahává násilí. Dávám 55%

• 19.6.2019  12:56
    Klec (TV film) (2019)

Výborná paní Bohdalová ve své roli oběťi ve svém vlastním bytě až mi jí bylo líto, jak se k ní Hádek choval. Dávám 80%

• 10.6.2019  17:26

Pár dílů z animovaného seriálu pokémon jsem pochopitelně, jako malý soplák viděl, ale že bych se na to každý víkend, nebo kdy to bývalo třepal to asi né. Tady je to v hrané formě, kde je nejvýraznější pokémon Pikachu, který je navíc detektivem. Pár zábavných chvilek to mělo, ale tohle je prostě mířené pro mladší publikum děti, které to určitě ocení. Dávám 45%

• 10.6.2019  17:19

Určitě nejhůř zpracovaný film o zahraničním raperovi, co jsem viděl. I když tuhle hudbu poslouchám, tak mě mrzelo, že se ta hudba zase tolik neřešila než jsem myslel a 2PAC tam neměl moc prostoru na pódium. Je to legenda, tak jak jeho tracky. Dávám 40%

• 1.6.2019  19:08

Jako děcku se mi to líbilo, jak byla pihatá holka vždy o krok dál než ostatní i když se ji smáli, jela si svoje a byla sama sebou. Pippi a jeji opičák. Dávám 55%

• 30.5.2019  17:43

Nenasytný Noha, který pije vodku a rum, jak vodu. Když nemá co žrát, tak šáhne po stolet prošlém kompotu a k uspokojení mu stačí časopis péčko. Jednoho dne se začne vše měnit. Zandal parádně vesnickou roli. Dávám 70%

• 30.5.2019  17:34
    Avengement (2019)

Scott s plechovou hubou mi trochu připomínal amerického rappera. Ve vězení přožíval muka a přišel, jak vyměněný zohavený univerzální voják. Jsem zvědavej, jak tohle přeloží do češtiny. Dávám 75%

• 16.5.2019  13:12
    Polaroid (2019)

Podobný starý foťák bych možná vyhrabal na půdě u rodičů taky, ale určitě nefunkční. Samotný bubák z fotek mně místy připomínal Slender Mana, ale nápad super, tak jako skupinka sympatických teenegeřů. Dávám 70%

• 14.5.2019  22:07
    Země oceli (2018)

Slizkej popelář Donny si domů nosí odpadky z popelnic, aby přišel na stopu vrahům malého dítěte. Všichni mu hází klacky pod nohy ať to má, co nejtěžší a on si zase objednává kakao a dietní kolu na účet podniku. Dávám 55%

• 13.5.2019  10:46

Tenhle řbitov zviřátek se mi líbil více než původní originál. Hlavně kvůli sympatickému hereckému obsazení, kde je nejlepší jejich dcerka Ellie. Zásadní změna je v pohřbení jednoho z členů rodiny, který se vrátí, ale už je trochu jiný. Na konec by klidně mohlo, navazovat pokračování, ale ubíral bych ho jiným směrem. Dávám 75%

• 10.5.2019  17:45
    Motýlek (2017)

Originál jsem neviděl a ani nechci po tom, co jsem se dočetl v komentářích, že tenhle remake je vydařenější než původní film z roku 1973. Papi alias Motýlek v podání Hunnama byl zahrát obstojně a Malek si odskočil z turné Queen do pyžama. Dávám 75%

• 10.5.2019  17:28

Zlo s lidskou tváří je příběh o sériovém vrahovi Tedovi Bundym. Uvidíte tady jenom jedno šlahnutí přes palicu golfovou holí. Jinak je to jenom kecání, tahanice po soudech, útěky a lhaní do očí. Dávám 50%

• 10.5.2019  17:20

V ledovém pekle jsem čekal hlavně na pořádný boj o přežití v mrazivých podmínkách. Ten mi tam chyběl nejvíc. Zde jenom zíráte, jak tahá za sebou ženskou ve spacáku a škoda, že se medvídek zalekl. Dávám 40%

• 7.5.2019  19:23
    Dealer 3 (2005)

Dealer č.3 - je příběh o dealerském bossovi Milovi, který si mě získal hlavně v prvním díle. Tady už je to vyhasla žárovka, co chodí na terapie pro drogově závislé. Dávám 60%

• 7.5.2019  19:21
    Dealer 2 (2004)

Dealer č.2 - je příběh o zlodějíčkovi Tonnym, který se vrátí z basy a začne zase dělat všechno, proto aby se do ní opět vrátil. Konečně dostal Mads Mikkelsen prostor zahrát v pokračování hlavní roli. Dávám 75%

• 7.5.2019  19:18
    Dealer (1996)

Dealer č.1 - je příběh o dealerovi Frankovi, kterýmu se nepovede jeden kšeft a začne lítat ve velkým průseru, dluží kam se podíva. Půjčí si od Mila a to není úplně nejlepší nápad. Dávám 80%

• 7.5.2019  17:06
    John Q. (2002)

Než se John Q. zablokoval v nemocnici s nemocničním personálem a pacienty, tak jsem mu i fandil a čekal jsem, jak schrastí peníze na léčbu pro syna. Potom mi to přišlo postavený na palicu, utahaný a těšil jsem se až to skončí. Dávám 35%

• 7.5.2019  16:41
    Harry Brown (2009)

Michael Caine odhodil zástěru a ze sluhy Alfréda se stal zabiják Harry, který prahne po krvavé a spravedlivé pomstě, protože mu zabili kamaráda školníka z Bradavic. Dávám 75%

• 7.5.2019  08:19

Dwayne "The Rocku" ty prevíte jsi jenom tahák na tenhle film ve, kterém zastaneš dohromady asi 10 min, ale aspoň ve svojí reálné osobě a v tom, co miluješ. Zbytek pro mě hodně neznámá herecká zastoupení, ale musím říct, že příběhově si mě to získalo a jsem rád, že hlavní příběh byl o Paige a né o jejím bratrovi, který se choval, jak kokot sám to tam říká. Škoda, že jsem se já nenarodil v zápasnické rodině to by mi ty chvaty na ségru procházely. Dávám 80%

• 7.5.2019  08:08

Momoa ukázal, jak se má starat a ochraňovat otec svoji rodinu za všech okolností. Slušná akční jízda v zasněžené krajině, ale bacha kam dávate past na mědvědi. Dávám 60%

• 7.5.2019  07:54

Momoa jako samotářský vlk, který utíká před zákonem na mašině po pustých prériích kvůli vraždě. Po cestě narazí na pár přátel, seznámí se a chce dorazit na místo pro odpočinek svojí matce. Jako debut chválím hlavně silnej konec. Dávám 70%

• 5.5.2019  10:49
    Potomek (2019)

Kamarádka má taky jedno oko zelený a druhý modrý, budu si od ní držet odstup a jen zpovzdálí pozorovat. Dávám 60%

• 3.5.2019  19:35

Selena je na facku a Ford Shelby GT500 je krásnej na obdiv. Dávám 45%

• 3.5.2019  19:16

Danny mačetka po druhé je to taky slušná krvavá jízda, ale už to tady místy ztrácelo i jsem se nudil hlavně v pasážích s Melem Gibsonem nudný záporák. Zase to tady trochu vynahradilo plno sexy holek v bikinách s připinákem. Dávám 70%

• 3.5.2019  19:11
    Machete (2010)

Ultimátní Danny Trejo mačeťák, který se s nikým a ničím nesere. Je to totální náser, který mě odpálil hlavu. Doporučuji a dávám 100%

• 3.5.2019  19:01

Úchylnější a ujetější než první díl hlavně to vlkodlačí prcání. Na vypnutí hlavy ideální volba. Dávám 50%

• 3.5.2019  18:46

Suicide Squad proti městu Gotham a Batmanovi, který neměl díky bohu moc prostoru. Dávám 80%

• 3.5.2019  18:43

Strážkyně parku se sexy škvírou mezi zubama se ztratí při procházce v lese a najde mrtvého muže. Čeká u něj přes noc na pomoc a ten závěrečný souboj se zvířecím predátorem tomu nasadil korunu. Dávám 40%