Návrat Sherlocka Holmese (1986) (seriál)

Bezkonkurenční zpracování Holmese. Jeremyho Bretta nemůže v roli Holmese nikdo překonat.

Z deníku Sherlocka Holmese (1991) (seriál)

Vzpomínky Sherlocka Holmese (1994) (seriál)

Světová válka Z (2013)

Bohužel opět zprasený námět tím ze místo zombií jsou tu ultra rychlá monstra takže se tady o zombie film nejedná, škoda.

neohroŽENY (2012) (seriál) odpad!

tohle byla nejhorší fraška, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného škváru!

Škoda lásky (2013) (seriál)

Povídka s Töpfrem byla dobrá, ale to ostatní... nuda nuda šeď šeď. Pointy jsou zakopané tak hluboko ze je nemá cenu vykopavat, jestli tam vůbec nějaké jsou.

Constantine (2005)

Výborné zpracování komixového Hellblazera až na drobný detail ,John Constantine je blonďák a má béžoví balonák alá Colombo. Jinak charakter postavy je více méně přesný. Pro ty co znají komix jasných pět hvězd. Naprosto úžasný Lucifer : " Jsi jediná duše pro kterou jsem chtěl přijít osobně. "

Zombie Apokalypsa (2009)

Celkem dobrá řezničina. Ale bez toho veterána z indočíny který tomu dává šťávu by to asi bylo slabé. Jinak zombie nečekejte jenom sprinterské monstra.

Zatajené popravy (2009) (TV film)

Tento dokument mě velice potěšil protože téma Stalinskych hrůzných zločinů proti lidskosti je nevím proč utajováno. Více takovýchto dokumentů. To že na konci války byly stovky čechů odvlečeny do SSSR a většina zemřela nebo byla popravena v Stalinskych gulagach ( koncentračních táborech) by bylo dobré taky připomenout nějakým podobným dokumentem.