zuzulend

zuzulend

Člověk

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.7.2014  11:13
    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)

Nepřekonatelný filmový, tedy spíše seriálový trhák. Tohle nemá konkurenci!!! Wááu napište mi číslo na scénáristu

• 20.6.2014  14:03
    Klub sráčů (2000)

Tento film bych si asi nikdy sama od sebe nepustila, ale jelikož jsem byla donucena se na něho dívat nedá mi to než ho okomentovat. Viděla jsem Blbý a blbější a nejsem si úplně jistá, ale myslím, že jsem dala plný počet hvězd, protože je to také docela velká blbost, ale vtipná blbost. A já opravdu nejsem nějak náročný divák, ale větší kravinu jsem snad nikdy neviděla. Ani jedna minuta z toho filmu není vtipná, ale nechutná a trapná..Tohle není ani na ODPAD!

• 6.3.2014  10:12

Trochu opožděně tento film shledávám jako naprostou blbost. Vlastně ani nevím, proč jsem nedala odpad. Děj mě moc nezaujal, ale pravda, že bych asi měla ocenit i herecké obsazení a to, co ve filmu předvedli. Asi to je snad jediný důvod, proč jsem filmu dala 2 hvězdičky. Na závěr bych chtěla říct, že si poprvé a zatím naposled jsem se v kině nudila. Jsem si jistá, že kdybych se na to dívala doma, tento film bych nedokoukala do konce.

• 6.3.2014  09:56
    Neznámý (2011)

Přemýšlela jsem, zda mám dát 3 nebo 4 hvězdy. Vzhledem k tomu, že jsem ale před malou chvílí hodnotila o dost pro mě horší film nebylo by fér dát tomuto jen 3, ale pravda, 4 jsou zase možná až moc. Nicméně co nadělám, nakonec jsem se rozhodla pro více, než méně. Teď už ale k filmu. Ze začátku se mi opravdu líbil, byl napínavý a řekla bych pěkně natočený, ale konec mě velmi překvapil. Čekala jsem takový ten tradiční konec jako snad u každého filmu..prostě jsem čekala, že se opravdu zjistí, kdo to všechno dělá a proč. Byla jsem koncem dost šokovaná a pokazilo mi to celý ten dojem na tento film. To, kvůli čemu jsem se na tento film vlastně dívala v podstatě neexistuje.

• 30.3.2013  11:47
    Gambit (2012)

Na tento film jsem šla s kamarádkou a neočekávala jsem od něj příliš mnoho. Hned ze začátku chci říct,že jsme v kině byly jenom dvě :D a i přesto nám film promítli.Děj byl vcelku zajímavý a zábavný.Ze začátku mě film příliš nezaujal,ale nakonec se to pěkně vyvinulo.4 hvězdy za ten slabší začátek.

• 23.2.2013  11:08
    Babovřesky (2013)

Nevím,co všichni proti tomuto filmu máte. Kino bylo skoro plné,lidi se smáli a nikdo neodešel. Viděla jsem mnohem větší sračky. Neříkám,že tento film je nejlepší film století,ale na to,že to vzniklo tady u nás to ušlo. Kdyby Babovřesky vznikly například v Americe,asi bych nedala 3 hvězdy,protože se jim nabízí kvalitnější prostředky. Pravda,že kino bylo naplněno spíše starší generací a nepochybuji,že kdyby se na tuto stránku dostali, celkové hodnocení tohoto filmu by dopadlo jinak. Ale bohužel, na této stránce převažuje uživatelstvo generace fanoušků masových vražd,porna a Amerických filmů. Takže tento český film už prostě není IN. Kdyby byla trilogie Slunce seno natočena teď,tak by dopadla úplně stejně. Proč? Protože lidé se na to dívají jinak. Je to tradice,když se řekne česká filmografie,člověk si vzpomene na Slunce seno..chtě,nechtě. Tento film je sice trochu slabší,ale určitě ne natolik,aby jsem odešla z kina,jak tu mnozí píšou. Místy byl i vtipný. Takže si podle mě zaslouží 3 hvězdy (minimálně 2).

• 2.2.2013  13:36

Průměrný,možná až podprůměrný film,místy proplétán humorem a nabitý skvělým hereckým obsazením.

• 29.12.2012  12:52

Úžasně natočený,netradiční film.Děj byl zajímavý.Celý film byl sice takový pochmurný a smutný,ale to k tomuto filmu prostě patřilo a ještě dodalo na dokonalosti.Prostě nádherný,romantický a hlavně dramatický film,kterému nemám co vytknout.Zase vznikl jeden netradiční a velmi kvalitní snímek.

• 27.12.2012  10:35
    V peřině (2011)

Čekala jsem,že to bude blbost a možná už díky tomu,jsem dala vyšší hodnocení,protože mě to vcelku mile překvapilo.Písničky byly pěkné,celý film se mi líbil,jak byl natočený a pojat.I když nemám ráda muzikály,tento byl docela povedený.Herecké výkony,no,ty byly slabé,hodně slabé,už díky tomu,že do filmu nebyli obsazen herci,tedy někteří nebyl herci a jejich role mi přišla nepřirozená,taková divná.Ale efekty,ty se mi líbily,byly povedené.. :))

• 21.12.2012  11:12

Mamutí Vánoce se podle mě povedly.Líbily se mi více,než některé samotné díly.Pěkný a zábavný děj.Animace byla samozřejmě taky pěkná,jako u všech dílů doby ledové.

• 21.12.2012  11:10

Řekla bych,že je to spíše pohádka než film, hraná pohádka.Děj je průměrný,ale vcelku zajímavý..Takže trochu netradiční,průměrný "film"

• 15.12.2012  13:42

Příjemná, vtipná komedie na zabití volného víkendu.

• 15.12.2012  13:39

Trochu šílený,ale poměrně povedený film.

• 15.12.2012  13:34

Tento film jsem viděl snad 50×.Mám ráda Adama Sandlera a v této roli a filmu se mi líbil.Byla to jedna z jeho nejlepších rolí.Děj je záživný,napínavý a vtipný.

• 15.12.2012  13:28

Dle mého názoru povedený film.Tento druh žánru není mým favoritem a přesto nebo právě proto mě tento film vcelku mile překvapil.

• 14.12.2012  17:16

Slabší než 2.Zase příjemné herecké obsazení a humorný děj.

• 12.12.2012  11:26
    Mio a Mao (TV seriál) (1974)

Mio Mao...

• 11.12.2012  10:52

Slabší díl,o mnoho slabší,než ten předešlý.Pro děti možná pěkné,ale tím,že to davají každé Vánoce to člověka omrzí.

• 11.12.2012  10:50

Nejlepší film,který jsem kdy viděla.Miluju,když se na to můžu zase podívat.Super efekty,animace.Tohle nikdy Holywood nepředčí.

• 11.12.2012  08:15
    Prázdniny (2006)

Příjemná zábavná romantická komedie, herecké obsazení.Děj byl zajímavý, vtipný.

• 10.12.2012  16:33

Vánoční komedie,která nezaujme ale ani neurazí.

• 10.12.2012  16:30
    Rozum a cit (1995)

Děj byl průměrný až mírně podprůměrný,ale upřímně nechápu,jak ho může člověk zařadit do žánru komedie.

• 9.12.2012  13:43

Tak je to stejné,jako jakýkoliv jiný díl seriálu simpsonovi,akorát že je to mnohem delší.Jen nějaké díly jsou slabší,některé zase skvělé.Tento ,,díl" patří mezi ty slabší.Místy vtipné a zajímavé,místy zase nudné...

• 9.12.2012  13:35
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Simpsonovi...co dodat?

• 4.12.2012  18:28
    Marina (TV seriál) (2006)

Jak já tohle kdysi hltala..co jsem to byla za blbku O.o?

• 4.12.2012  14:22

Jako česká komedie se mi to líbilo.Je to příjemné, zábavné a přiznejme si i vcelku pravdivé..

• 3.12.2012  10:26

Průměrný,mírně nadprůměrný film.S pěkným hereckým obsazením..místy i vtipný.

• 3.12.2012  10:23

Průměrný trochu netradiční ,,horor".Pěkné herecké výkony a film byl i poměrně pěkně natočen.

• 2.12.2012  20:18
    Avatar (2009)

Ze začátku se mi to moc nelíbilo,ale když jsem to viděla podruhé,byla jsem starší a pochopila jsem,jak krásný je tenhle film/pohádka.Děj je záživný,má šťávu.Je jiný,než ostatní filmy,které jsem viděla,dělá ho zajímavým taky to,že se pohybuje v lidském světě a světě avatarů .Taky efekty a animace je úžasná.Sam Wortington to pěkně zahrál a i ostatní herci to skvěle zahráli.Nevím,co bych tomuto filmu mohla vytknout,myslím,že je pěkně natočený,lépe by to asi ani nešlo.

• 2.12.2012  19:53

Ještě horší než první díl.Nudný a trapný děj,ani Anne Hathaway to nezachránila.

<< předchozí 1 2 3 4