eaglestar

eaglestar

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 22.5.2019  00:29

Mrzáci vypičení, ty negersko-ublížený-věčný-naříkání narvali i sem. Běžte do hajzlu!

• 30.4.2019  01:47

Cesta je cíl.

• 24.4.2019  18:35

Pukka Nigga!

• 19.4.2019  15:36

Pro někoho jen kvalitně udělaná pruda, pro jiné solidní film s Texasdžendrama a rozstřílenejma sráčama.

• 19.4.2019  15:29
    Aquaman (2018)

Slabota, digi matlanina, a navíc wonebí ekologický aktivista, vlastně ekodement s IQ hliníkové plechovky (nebo snad PET láhve ?!).

• 14.4.2019  00:41

Jdi do prdele a umři! Právo a spravedlnost jak má být.

• 16.3.2019  00:51

Ferrell je prostě jinej a spoustě lidem nepřijde zábavný. Já ten jeho absurdní až bizároidní humor můžu. Semeno, blitky, chcanky... jako, proč ne. Tady však je to překombinovaný, hrozně nefunkční, nebaví vás ani stíhat všechny ty narážky, parodie na všelijaké možné i nemožné filmy, politické věci (no jo, Trumpík musí být, že) atd. Šlo to tak do půlky filmu, pak už jak kdyby nevěděli z které do které. A proč víc nevytěžili Ralfa, to je mi záhadou (třeba ani sám nechtěl, když viděl jaká je to blbost).

• 14.3.2019  23:23
    Rapl - Kebab Aleppo (S02E09) (epizoda) (2019)

I průměrně vzdělaný autobusák ví, s kým se Áda proti spojencům a samozřejmě židům pachtoval. Bohužel to však nikdo neřekl těm neomarxistickým kundám z naší slavné ČT. Takže, hakenkreuz na arabským bistru... to snad néé. A celá druhá série je jedno nepovedené amatérské hovno a nechutná salámovka.

• 13.3.2019  14:06
    Creed II (2018)

Apollo, to byl aspoň Černoch, frajer. Tenhle film je jen další zasraná óda na negerskou, pardon, negroidní rasu.

• 11.3.2019  09:17
    Speed Racer (2008)

Barevná bli(n)kající prázdnota. Jako bonus exoftalmická čmuchna Sarandonová, která v reálu lozí podporovat teroristy.

• 10.3.2019  10:22
    Black Panther (2018)

Úžasná země Wakunda, kde jsou všechny věci udělané a vymyšlené jejími úžasnými obyvateli. A to úplně bez pomoci kolonizátotů. Je vidět, že Afrika je kolébkou nejen lidstva, ale i veškerého vědeckotechnického pokroku. Je to na tom kontinentu vidět i bez Wakundy, všude samý inženýr a doktor. A kolik objevů a patentů od nich pochází, kam My se hrabeme. Nemohu nevzpomenout na: Koperník byla žena! Špinavý humus k zblití.

• 29.9.2018  14:48

Éto spojler komplétny: Bla blá, bla, bla blá, blá bla, bla. Mrd, mrd. Bla blá, bla, bla blá, blá bla, bla. Cink, cink.

• 27.9.2018  22:34
    Solo: Star Wars Story (2018)

Degenerátská kundosága pokračuje a pěkně se u teho natřásá. Jsem si nikdy nemyslel, že se Star Wars vypičí do takové dysplastické ekonegrotýnejdžLGBTleftyskoromítů série. Dát tomu víc jak odpad, tak to si snad raději založím lícoknígu a ufiknu péro.

• 25.8.2018  01:03
    Mrakodrap (2018)

Dwejn, ten kokot starý, dostal od Si Ťin-pchinga čokoládovou prdel, celou ji olízal a pak ji sežral.

• 25.8.2018  00:59
    Upgrade (2018)

Má to atmosféru, skvěle podtrhnutou hudebním doprovodem. To je ovšem to jediné. Jinak to vypadá, když u toho budete moc přemýšlet, jako nějaká debilní Netflixrychlokvaška.

• 25.8.2018  00:50

Idiotské pozlátko nedokáže zamaskovat, že to byla opravdu kriplovská zábava. Hetwejová byla aspoň trochu zábavná, ale ostatní byly spíš trapné a Uříhána přímo odporná.

• 17.8.2018  18:12
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

A zase. Když špinavá držka řekne něco rasistickýho na lidi, bílý, tak je to cajk a strašně kultivovaný kůl humor. Běda, jak je to však naopak! Propagace bukvic je taky ňam.

• 26.5.2018  17:27
    Zlatí úhoři (TV film) (1979)

Lidice, kurva, Lidice! A my ty kurvy budem zase poslouchat, zase poklonkovat!?!

• 25.5.2018  17:57
    V pasti času (2018)

Čím víc Uhlíků, tím líp (aby se zas nebojkotovalo). Ještě by to chtělo nějaký obviněníčko #takyštětka, no, a pička jest kompletna. Debilní Dyzny sračka, ze které vás bude bolet hlava.

• 28.4.2018  22:21
    The Looming Tower (TV seriál) (2018)

Stačí chvilka a hned víte, že se jedná o sračku, která vám ostentativně vnucuje multikultidemokratický pohled jako jediný správný. Korunuje to ubožák Daniels, levičácká mrdka. U takové věci bych čekal profesionalitu a nějakou míru nezaujatosti. A nakonec by člověk i rád poprosil, aby kurva byla zobrazena jako kurva, nikoliv kurva s "lidskou tváří".

• 24.3.2018  20:20
    Dej mi své jméno (2017)

Proč?

• 21.3.2018  19:29

• 7.3.2018  10:52
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Tendenční retrohovno.

• 23.2.2018  01:32

Parádní! Řemeslník Špílberk odvedl kus poctivé práce, stejně jako dnes popeláři nechali krásně prázdné kontyše. Navíc to nutkání ufiknout si koule, protože chci být žena. Protože být žena, statečná žena, je to jediné co frčí. Všechny ostatní formy života jsou nicotné a pro budoucnost postradatelné. Potěší, že to nebylo moc barevné a drželo to v tomhle dobovou normu.

• 22.2.2018  19:42

Lepší zítřek už má asijská produkce dávno za sebou a teď jen jako Divá bestie produkuje sračky, které jsou stejně drsné jako růžový pesar. Teploušská akce bez fuseklí tvrdí muziku sekáčkama. To prostě nemůže vyjít!

• 7.2.2018  00:41

Tak to snad raději žužu Sušeta, než tuto kýčovitou bestialitu plochého formátu.

• 5.2.2018  12:29
    Marshall (2017)

Tak jedem, přidáme trochu pod kotel! Ať se čmoudí za kočárem.

• 4.2.2018  12:07
    Tančím, abych žil (2006)

Pojďme ty držky hnusné převychovat. A nezapomeňte se několikrát omluvit za svou nechutnou bílou barvu, vy otrokáři!

• 2.2.2018  01:01

Kurevsky nedoceněný film.

• 28.1.2018  09:53
    1890 (TV seriál) (2017)

Tak výprava docela dobrý. Ale podle kástingu a dialogů, ehm, neměl to být nějakej, jakože historickej pórek?

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11