Princezna (2022)

Dětem bych tuhle pohádku o MMA princezně nepustila, ale takhle na sobotní dopoledne neurazí. 60%

OUCA - (NE)SKUTOčNí PRíBECH (2022)

Zábavné, vtipné, zároveň ale mrazivé a velmi poučné. Jediná moje kritika je na herecký výkon Petera Pavlíka, který by se měl držet za kamerou, kde mu to jde skvěle, a já doufám, že u filmu dostane brzo nějakou zajímavou příležitost. No a kdyby ne, tak se těším na další jeho DIY projekt. Naopak jeho "sestra" a "neteř" jsou před kamerou fantastické, u některých scén jsem brečela smíchy. Bonusem je skvělá rapová píseň, kterou by měl Peter vydat jako single. To je jasný hit!! 80%

Muž z Toronta (2022)

Mám ráda Woodyho Harrelsona, ale není tak dobrý herec, aby šlo vymazat, že ta role byla šitá na tělo Stathamovi. Jedna dobrá bitka dobrý film nedělá. 50%

Top Gun: Maverick (2022)

Když šly závěrečné titulky, tak z vedlejší sedačky se ozvalo: "Můžeš v úterý? Musím to vidět ještě jednou." Můžu, ale nevím, jestli to do úterý vydržím. 100% a Tom může jít s klidem do hereckého důchodu.

Uncharted (2022)

Neznalost her je evidentní výhodou, takže já se bavila parádně! 80% P.S. My víme, Tome, že máš vypracované tělo, takže cpát nám ho do každého druhého záběru je docela zbytečné. 😁

Vem si mě (2022)

Předvídatelná, mnohokrát viděná zápletka v popíkovém balení. Proč ale ne? Jennifer to sekne a Owen je velký sympaťák, takže jsem jim držela palce i u nohou. 70%

Smrt na Nilu (2022)

More of the same a já jsem naprosto spokojena, Egypt vypadá epicky, scénář dokáže udržet v pozornosti i znalce předlohy a herci jsou výborní. Zamrzí jen vědomí, že další Branaghův Poirot bude už jen na streamu nebo vůbec. 90%

Waldo (2021)

Docela fajn kriminálka, které se už skoro netočí. 70% P.S. Charlie je sekáč a přeju mu samé pěkné role. 🥰

Moonfall (2022)

Zatím největší letošní guilty pleasure. Čím déle o tom ale přemýšlím, tak spíš guilty než pleasure.... 60%