Projekt Adam (2022)

Takže to vypadá, že mi Netflix pustil jiný film, nebo jsem prostě po náročném týdnu v sobotu ráno potřebovala něco takového, ale já se bavila. Bavil mě Reynolds, bavil mě ten malý kluk, bavil mě celý film. 70%

Pěstní msta (2022)

Ten příšerný soundtrack tomu přidává další level a ne v pozitivním slova smyslu. 50% jen proto, že mám slabost pro Ika.

Ricardovi (2021)

Nicole Kidman si dalšího Oscara rozhodně zaslouží, film velkou měrou stojí na jejím fantastickém výkonu. 70%

Král Richard: Zrození šampiónek (2021)

Tak jo, brečela jsem. Člověk nemusí mít Serenu rád, ale že je považována za nejlepší hračku historie, je prostě fakt. Oproti jiným sportům u tenisu platí dvojnásob, že talent není zárukou úspěchu. Jde o neustálý dril, boj a sebeobětování, aby se člověk v tomto těžce konkurenčním sportu prosadil. Král Richard to věděl a svým plánem vychoval ne jednu, ale dvě velké šampionky, které přepisují historii tenisu. No a film to velmi pěkné vystihl. 80% a jestli Will Smith dostane toho vysněného Oscara, tak s tím nebudu mít jediný problém. Game, set, match Serena Williams!

Láska přes okno (2022)

Španělé se toho nebojí... Jinak šablonovitá teen romantika. 50%

Královské zacházení (2022)

Novinářka, pekařka a teď kadeřnice mají jedno společné: najdou štěstí u princů z neexistujících evropských monarchii v jednom provázaném universu. Nic zajímavějšího k tomuhle filmu nemám. 40%

Kód 355 (2022)

Zajímavý námět, zajímavé obsazení, nezajímavý film. Na konci jsem měla problém udržet oči. 50%

Mnichov: Na prahu války (2021)

Oni rozhodli o nás bez nás a my bychom jim za to měli ještě tleskat? Jinak ale neurážející průměr. 50%

Stud stranou (2022)

No tak Netflix od Hallmarku začíná kopírovat i mizerné detektivky. 40%