Nedotknutelní (2011)

Dost citlivě natočené, výběr ošetřovatele byl naprosto famózní. Působí neuvěřitelně přirozeně a vyřazoval z něj optimizmus a energie. Humor je decentní. Bez jediné připomínky. 90%

84. Annual Academy Awards (2012) (pořad)

Můj první přenos předávání nejcenějšího filmového ocenění. Některé gegy byly vtipné, jiné méně, ale celý večer si myslím byl zvládnut dobře. Jediné, co mi opravdu vadilo byly reklamy. Chápu, že se jedná nejspíš o jeden z nejlukrativnějších reklamních časů roku, ale nějakých 15, nebo kolik jich bylo, to je trochu moc. Kdyby jich raději pár zrušili a těch pár minut věnovali kráťoučkým reportážím o, pro mě, největším trojlístku hvězd, které loni odešly: Peter Falk, Sidney Lumet, Elizabeth Taylor. Co chválím moc, je okamžité vyhlášení výsledků po rozbalení obálky, to u nás není až tak zvykem :D

Válka Bohů (2011)

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal a to čistý mix nového 300 a nového Souboje titánů v opět téměř komixovém podání, Takže podobně jako v 300 spousta chlapíků ve slipech a sukních s extrémně dobře vytravovaným břichem, stříkance krve, velké množství zpomalených záběrů. Příběh je, jak tomu bývá v těchto starořeckých legendách, trochu slátanina, ale všechno je zapomenuto při prvním souboji. S choreografií se tvůrci vytáhli a ten finální souboj titánů bude pro mě nejspíš jedna z vůbec nej bitev filmového plátna. Jen některé ty kostýmy u bohů byly k zasmání. 75%