Paranormal Activity 2 (2010)

Podobný look jako jednička, duchařské scény byly podobně děsivé, ale na to, že se měl mnohonásobně zvětšit rozpočet, mi připadá, že těchto scén spíše ubylo?! Jak je to možné? 65%

Pařba v Bangkoku (2011)

Fotky na konci byly ještě milionkrát vtipnější, než v jedničce. KINO/70KČ/91%

Attack of the Helping Hand! (1981) odpad!

Asi jsem trochu nechápavý. Umělecká hodnota nulová, hororová taktéž a zábavnost nikde.

Nepravý muž (1956)

Hitchcock je sám o sobě záruka kvality, když se přidá ještě Henry Fonda a skutečný příběh, není co řešit. Henry hraje naprosto věrohodně, Alfréd je naprostý mistr jednoduchých vystihujících záběrů, vždycky dokáže najít ten správný úhel a kompozici. Jediné, co mi chybí k plnému hodnocení je, že děj ubíhá až příliš jednoduše, předvídatelně a bez zvratů. Ale jako vždy - výborné. 80%

Nekonečný víkend (2008)

Jen dva herci a nic se skoro nestane. Ale aspoň je tam nádherná australská příroda. 55%

Vzpoura (1967)

Opravdu hodně tuhé rodinné drama. Tyhle filmy si asi nedokáže užít každý a jestli někdo žádný předtím neviděl, věřím, že to pro něj může být trochu šok. Ten jejich smysl pro čest, který často vůbec není na místě (souboj s kamarádem), mě nikdy nepřestane udivovat. Příběh je ale fantastický, kamera naprosto úžasná a docela si dokážu představit, že by tohle v krvavé verzi natočil Tarantino. 85%

Insidious (2010)

Řemeslně je to zvládnuté perfektně. V první půlce jsem se docela bál a byl pěkně napjatý, to ale s vývojem a vysvětlením příběhu v druhé půlce odešlo. Každopádně ten směr, kterým se to vydalo, byl zase něco nového a námět mě dost zaujal. Tip Toe nemá chybu. 80%

Transformers 3 (2011)

Když je někdo jako já, kdo má duši dvanáctiletého kluka, tak si film, kde se furt jenom mlátěj mimozemští roboti, jezdí rychlý káry nebo se předvádí nehorázná kočka, fakt užije. Navíc když se dá dohromady MIchael a Steven, tak je to záruka technické kvality. Vlastně ani nevím, jestli jsem někdy viděl technicky dokonalejší film. Ty efekty byly vážně vymazlené do posledního detailu. Bohužel to byla ale příšerná hovadina. Proč tedy dávám vysoké hodnocení? Role Megan Fox v Transformerech byla jednou z nejvíce sexy ve filmu vůbec a tahle blondýnka ji dokonale nahradila (kdyby neměla tak strašný zmršený ret, tak by i překonala). Alan Tyduk byl boží a vůbec to byla sranda (mnohem víc než dvojka, která se na to hodně okatě zaměřovala). Post-apo vize Chicaga byla naprosto dokonalá! Takhle by mělo vypadat město po útoku mimozemšťanů (Falling skies vem si příklad - asi Stevenovi po T3 už nezbyly penízky) a 3D efekt se mi šíleně líbil. 91% KINO/3D/CZDUB/140 KČ

Vtělení ďábla (2008)

První zkušenost s tímto dábelským hrobníkem. Ale obávám se, že i poslední. Neustále tam jen chodil v podivném oblečení a po chvilce už mi ty jeho dramatické výstupy začly připadat dost otravné. Pár nápaditých a nechutných scén se tam našlo, ale vesměs to byla nuda. Chvíli jsem uvažoval o neutrálních 3*, jenže když si vzpomenu, že jsem se těšil na konec...50%

Rotting Hill (2011) (studentský film)

I Zombies mají city..