Kushina

Zaměstnanec

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 17.6.2019  02:04

Tomuhle říkám psycho thriller. "Abych jednu holku ochránila, tak ji zdroguji a nechám ji si useknout ruku, aby se probrala a my jsme pak mohly společně zabít týpka co nás obě a spoustu dalších znásilňoval.... Izi way, řezání ruky asi bylo nejjednodušší řešení daného problému, nebo jak to mám chápat? Pak se z nás stanou profesionální chirurgové a uřízneme tomu šmejdovi za trest ruce, nohy a koule a budeme ho mučit, jako on mučil nás..... " Zní vám to jako naprostá sračka? To taky v tomhle logicko-nelogickém podání byla. Když shrnu film, tak začátek nuda, pak horor a na konec krvavý thriller ve formě pomsty. 45%

• 16.6.2019  09:04
    The Wind (2018)

Místy creepy horor, ale jako celek byl film hrozně rozházený a překombinovaný. Konec filmu byl další fail, kdy vlastně celý příběh zůstal jaksi neukončený. 45%

• 9.6.2019  11:04
    Shazam! (2019)

Dalo by se říct, že film se mi v celku líbil, ale na můj vkus byl až moc barevný a dětský. Transformace Billyho na jeho dospělou podobu se mi nelíbila vůbec. Příběh o rodině, přátelství a o tom, že není důležité kdo je kdo, ale kdo se k vám jak chová a celkově příběh o tom, že je potřeba dospět. Hezká rodinná komedie. 50%

• 9.6.2019  10:57
    Polaroid (2019)

V celku obyčejný horor s průměrnými herci i průměrným scénářem. Co se mi líbilo bylo propojení fotek se samotnými lidmi, to byly skvělé efekty, co se mi nelíbilo, tak to, že vlastně zlo ukáže svoji podobu a svoji tvář a vlastně víme o co mu jde a celý příběh ke konci ztrácí díky těmto faktům napětí. Konec končí, no zkrátka dobře, ale že bych byl u Polaroidu nějak napjatý nebo vyděšený se říct nedá. Krom 2 leknutí celkem nudný, ale ne až tak dlouhý horor, což je určitě v tomto případě plus. 50%

• 9.6.2019  10:52
    Skleněný (2019)

Na rozdíl od Splitu bylo tohle už vyloženě sci-fi a ztratilo to téměř veškerý hororový potenciál. Ale vše je k něčemu dobré, přibyla akce a film se celkově víc hýbal a byl barvitější. V prvním déle si člověk říkal: "Může to být možné?" a v druhém si říká:"No hezká "marvelovka" " :D Za super akci 65%

• 9.6.2019  10:41

Naprosto neskutečné, jak někdo komu bezmezně věříte a stojíte při něm ať to stojí co to stojí, ale na konci se dozvíte krutou pravdu, kterou jste si nechtěli připustit. Hodně hořký konec a fakt, že to bylo podle skutečného příběhu je o to mrazivější. Snad to jen nemuselo být tak zdlouhavé a místy i nudné, ale za to vidět jeho jednání to stálo. 65%

• 9.6.2019  10:34
    Avengement (2019)

Celkem drsné a dobře se poslouchající zpětné vyprávění Adkinse, který se právě vrátil z lochu a rozhodl se pomstít všem, co mu zničili život, ale před tím jim ukázat, že si jeho respekt musí zasloužit. 65%

• 1.6.2019  14:27

A já říkám, že tohle byla bomba. Skvělý akční film, který ve vás držel napětí snad po celou dobu filmu. Člověk stále napjatý čekal, co přijde dál. Krom celkem nudných prvních 15ti minut byl film trhák. To že v něm bylo několik málo chyb a nelogičností a demence účinkujících je detail, i tak to byla top únikovka. 85%

• 25.5.2019  13:57

Spíše sci-fi, než thriller. Film na mě působil až moc depresivně, herci nudní a jejich herecké výkony nestály za moc. Čekal jsem od toho něco víc, tohle byl takový utahaný film s ne moc šťastným koncem. 45%

• 15.5.2019  14:33

Film o celkem dost santusácké rodině, která zná jen jedinou věc a tou je Wrestling. Ačkoliv rodina inteligence a slušnosti moc nepobrala, tak všichni mají velký společný sen, který se nakonec nejmladší z nich povede. Sen dostat se do prestižní WWE ligy. Celý filmy ukazuje, jak je těžké něco dokázat a jak málo stačí k tomu, aby vás fanoušci v tomto sportu rozcupovali a shodili vás do propadlišť všech wrestlerů. Ačkoliv to zprvu vypadá, že mladá slečna tam bude také nucena skončit, tak díky podpory rodiny a její silné vůle a díky The Rockovi dostane jako jediná žena z nižší soutěže o souboj i titul Divas, a díky tomu, že ji současná šampionka podcení se ji povede něco neskutečného a proslaví se po celém světě. Nejlepší na tom je to, že se to prostě skutečně stalo, Dojemný film. 70%

• 15.5.2019  14:25

Vzhledem k tomu, že se zde opakovalo spoustu věcí z jedničky, tak na mě mnohem více zapůsobila dvojka. V prvním díle mi to přišlo zkrátka až moc jako zaseknutý film a nic tam nedávalo smysl. Zde už se snažili důvody restartování dne vysvětlit vědecky a alespoň to místy byla sranda. Byl to takový Scary movie style, nějaké sebevraždy a ksichty mě zkrátka rozesmály. 70%

• 15.5.2019  14:22

Opět skvěle nabušený film, který je plný soubojů. O tom prostě tyhle filmy jsou a líbí se mi. Trošku jsem jen nechápal roli Tony Jaa, který ho vždy napadl a pak se stáhl a nakonec celý problém vyřešil, jeho postava tam působila jak postava ducha :D Zkrátka neserte člověka, co je mistr bojových umění a to že má obchod, to ho slabším nedělá, 65%

• 15.5.2019  14:18

Chvílemi mi to přišlo až jako groteska, takový Pod(fuck) humor. Nedá se ale říct, že by mě Neeson v této roli nějak zaujal. Příběh byl hrozně strohý a bez citů a snažil se působit hrozně vážně, i když to chvílemi mělo naprosto opačný dojem. Končí to kdo ví jak otevřeně. Jediné co vím, že tma umřelo alespoň 30 lidí a některé stály za to, jinak bych čekal větší nářez a víc citů. Slabých 50%

• 5.5.2019  11:17

Místy zajímavý a lekavý horor, mrtvá sestra ze vzpomínek té strašidelné atmosféře neskutečně pomáhala a vložila příběh do větší hororové hloubky. Do doby, než zemřela dcera měl horor vysokou kvalitu a dost mě bavil, bohužel jak bývá zvykem, tak posledních 20-30 minut je u hororů kritických a u Řbitovu zvířátek dvojnásob. Dokud to působilo mysteriozně a lehce hororově, tak to bylo skvělé, ale jak umřel dcera, tak získal film hodně na trpkosti, což by samo o sobě nevadilo, ale když se ji šílený otec rozhodl oživit a rozpoutat tím masakr, tak to už bylo hodně přes čárů. A horor končící tím, že dcera která zabila matku, matka která zabila otce, tak všichni 3 pomatení zombie si jdou pro bezbranné dítě do auta, aby ho také zabili. Nic proti, ale horory, kde se zabíjí děti, vyhraje zlo a nikdo nepřežije jsou pro mě už dost trapné a jen díky tomu mi to znechutilo celý potenciál filmu. Ačkoliv herci byli skvělý, kamera byla skvělá, napětí zprvu bylo také skvělé, tak scénárista měl prostě trošku moc LSD a přehnal to. Rozhodně 100% ode mě má song, který mě na konci naprosto dostal. Škoda, z původních 70-75% co bych dal, tak dávám jen 55%

• 2.5.2019  22:38

Tak tady už zase z žánru BDSM do žánru akčních filmů bez pořádného koncem na poslední díl série jsem čekal víc. 45%

• 2.5.2019  22:10
    Bonding - Penguins (E06) (epizoda) (2019)

Tak tenhle díl neměl téměř chybu. Konečně opět tíhl více k BDSM, méně keců a romantiky, více akce a možná jsem se na konci i vzrušil,protože Zoe je prostě kočka a sekne jí to. 90%

• 2.5.2019  21:48
    Bonding - Double Date (E05) (epizoda) (2019)

Z vtipného filmu o BDSM se stala romantická fraška, celkem nudný díl... 40%

• 2.5.2019  21:20

Spíš než BDSM je film hodně o vztazích a povídaní :) 70%

• 2.5.2019  20:42

Lehce upovídanější díl, ale o to víc emocí. 70%

• 2.5.2019  20:20
    Bonding - Pete Shy (E02) (epizoda) (2019)

xD Prostě sranda, nemohu si stěžovat. 65%

• 2.5.2019  20:03

Je vtipné sledovat, jak se mladý a BDSM nepopsaný "Carter" snaží zapadnout, aby si trošku vydělal. Pro pobavení skvělé. 75%

• 29.4.2019  00:07

Opět přehnaně divoká a zmatečná seagalovka. Technika jak od mimozemšťanů, Seagal nesmrtelný a příběh nudný a neucelený. Takže nuda nuda a zase nuda. Už aby se zase zase začaly točit filmy, co dávají smysl. 30%

• 21.4.2019  13:50

Asi jsem už na pohádky starý, nebo nevím. Ale celou dobu jsem se pěkně nudil, zasmál jsem se tak trošku asi 2x a zbytek mě spíš otravoval tím, že jejich demence byla dopředu jasná. Zlaté staré díly jako např "kuře". 45%

• 21.4.2019  13:48

Když se vám jako válečným veteránům naskytne příležitost vydělat si tolik peněz, kolik nikde jinde nevyděláte, tak do toho prostě jdete, Bohužel i když jste špičkový vojáci, tak se vždy něco posere a stačí jen malé porušení pravidel a rázem se táhnete ze sraček do ještě větších sraček. Každopádně jako akční film to byl super mazec a trošku mě to stylem i připomínalo Lone Survivor. Kvalitní akční nářez - 70%

• 21.4.2019  13:45
    Pašerák (2018)

Clint Eastwood opět natočil dokonalý film. Na Gran Torino to sice nemělo, ale přesto v tom byla ta hloubka. On je jako režisér i jako herec prostě dokonalý. Aneb když se zodpovědný řidič v důchodu rozhodne vydělat pár stovek dolarů převážením tašek z bodu A do bodu B a to že se z něj stane nejlepší kurýr a převeze nejvíce drog ze všech kurýrů právě díky jeho vizáži. Konec hodně smutný hlavně při pohřbu jeho ženy. Výsledek to ale nemění, film hodný mistra. 75%

• 21.4.2019  13:30

Banda tlusťochů a zoufalců, kteří mají ve velké většině životy totálně na hovno se rozhodnou pod vedením přísné trenérky, že vyhrají MS mužských akvabel. Když je člověk viděl řekl si, to nemohou vyhrát (už jen díky jejich postavám), ale vše končí celkem radostně a tahle výhra jim dala naději do jejich skutečných životů, aby s nimi něco udělali. Nejvíce se mi líbila hláška na konci "snili o tom, že jsou národními hrdiny. S největší pravděpodobností se nikdy nedočkají pořádného uznání. A je nepravděpodobné, že se stanou inspirací pro ostatní, s jedinou výjimkou. Jedna věc je teď jistá a i ten největší skeptik ji nemůže zpochybnit... Pokud po něčem opravdu toužíte, podaří se vám dát váleček do čtvercové díry. A naopak." Až na nudný začátek a deprese všech se to celkem rozjelo a zaslouží si to - 65%

• 21.4.2019  13:22

Film, kterému největší kvalitu dala právě Amber Heard. Upřímně? Nikdy mě nikdo ve filmu tak dokonale nevzrušil, to jak vypadala jaký měla šarm, jak se chovala, tak to bylo neskutečně sexy. Zpět k samotnému příběhu, ten už tak dobrý nebyl, celé jsem to celkově dost nepochopil, že někdo na základě čtení budoucnosti píše knihu a nakonec všichni umírají, kde si vzal ty pilulky, no prostě mindfuck, ale za skvělý herecký výkon a kameru dávám - 55%

• 21.4.2019  13:19

Film více o sexu, než o nějakém větším a zajímavějším příběhu. Vesměs to celé bylo jen o šukání, krom toho to bylo zmatečné a zdlouhavé. Cage vypadal jako naprostý bezďák, který jen chlastal kouřil a šukal, takže to plusové body také nenasbíralo. 35%

• 21.4.2019  13:17
    Abduction (2019)

Až příliš nesmyslný a sci-fi sračka. Díky přehnaně dokonalým mimozemšťanům se z toho stalo dost otravné béčko. Tohle ani skvělý Adkins nezachránil, alespoň 1-2 souboje, ale jinak nuda. 40%

• 6.4.2019  14:48

Jak jinak, konec dobrý všechno dobré. Sice se zdálo, že plány nakonec nevyjdou, když byla Tokio a Rio zahnáni policií do kouta, ale nová tvář alias Stockholm pomohla situaci vyřešit. Dále skvělý Professorův plán vyšel a policii se podařilo zdárně 2x oklamat a nabrat dostatek času na útek, bohužel Alisson byla čubka a rychle policii nasměrovala správným směrem a Berlín se musel obětovat. Nakonec vše končí příjemně a hřeje na srdíčku, protože se všichni dostali tam, kam si přáli. RIP všem co zemřeli, ale co si budeme, za tu šou to stálo. Když to shrnu, tak to nebyl nejlepší seriál který jsem viděl, ale rozhodně to byl jeden z nejlepších a že Španělové umí natočit takhle skvělý seriál je toho jen důkazem. Konec skončil jak si každý milovník šťastných a romantických závěrů může jen přát a mě nezbývá, než celému La casa de papel zatleskat. Suma sumárum hřejivý pocit na srdíčku a 90%

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15