Kushina

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 1.12.2020  23:24
    Fatman (2020)

Těžko říct, co si o takovém filmu vlastně myslet. Určitě se tomu nedá vytknout neoriginalita, protože podobný film jsem snad nikdy neviděl. Gibsonovi to v roli Santy vcelku sedlo a i když to působilo jako pohádka, tak se vcelku dost vraždilo a bylo v v takovém tam akčním duchu. 50%

• 29.11.2020  02:47
    Hour of Lead (2020)

Vůbec to nebyl špatný film. Stále bylo hodně napětí, hodně neznámých a pak bum a obrovský zvrat, který asi nikdo z nás nečekal. 65%

• 23.11.2020  22:59
    V zajetí (2020)

Zajímavý námět, napínavý průběh a až mysteriózní atmosféra. Celý ten film o tom, že vlastně ženská drží někoho v zajetí a vydává se za mámu a díky nemoci to nevypadá jako zajetí byl prostě awesome. Chtěl jsem dát 4*, ale ten konec, to už se zase snažil režisér být moc zajímavý. 65%

• 23.11.2020  01:36
    Jiu Jitsu (2020)

Nebyla to až taková katastrofa. I když buďme upřímní. Námět toho, že nesmrtelný mimozemšťan se každých 6 let vrací na zemi, aby mohl bojovat s bojovníky, kteří 6 let trénovali na to, aby mohli mimíka zabít je prostě hovadina. Grafické efekty taky na úrovni béčka a utíkají před výbuchem granátu, kterému by neujel ani aventador bylo taky ftopu :D Ne ale jako trošku akce a zábavy, proč ne. 35%

• 18.11.2020  03:08

V celku solidní katastrofický film. Dost by se dal přirovnat k realitě, která by mohla při průletu nějakého většího objektu blízko zemi mohla stát. 70%

• 16.11.2020  01:59

Strašidelně mrazivé? Ano! Napínavé? méně. příběhově záživné? málo. Scénáristický propracované? vůbec! Tohle byl zase horor typu démoni jsou všude a pořád a vy můžete jen zemřít a nic jiného vám nepomůže. Nemocnice nechce přijmout starého dědu před umřením a nechá vám ho na krku...Nevím jak funguje zdravotnictví v USA, ale jestli takhle, tak tam radši ani na návštěvu nepojedu. Raději zůstanu v domě ve kterém očividně straší a démoni se mě snaží zabít, než abych odtamtud vypadl, nebo alespoň zavolal nějakého vymítače ďábla. Raději si nechám zavraždit matku, kozy a nakonec sebe... Logic story. Děda byl k tomu lůžku asi přilepený, že se ho nepokusili přemístit. A vůbec, horor ve stylu "démon tě donutí vždy zabít se sám" mě vůbec nezaujal. Párkrát jsem měl husinu na těle, ale to je asi z tohoto hororu tak vše. 45%

• 15.11.2020  14:44
    Narcos: Mexiko - Série 2 (série) (2020)

"SPOILERY" Série, která se více méně táhla v obrazu té první, až na ten rozdíl, že první 4 epizody se téměř nic nedělo a jen se řešily spory. Oproti první sérii, kde se budovalo impérium. Co mě na téhle sérii nejvíc ranilo byla smrt Pabla. Byl ty sice dealer s drogami, ale jeho smysl pro čest, spravedlnost, poctivost.....Fúha, to kdyby měl každý kartel, tak by jim biznis šlapal jak po másle. Byl to člověk, kterého respektovali a měli rádi všichni, ne jen zaměstnanci, ale prostě i lidi jako Kdyby Escobara, jen Pablo to nedělal aby si na svou stranu lidi naklonil a mohl je využívat, dělal to, protože byl prostě dobrák. Zabíjel, když musel a když nemusel, tak se snažil najít řešení. Jeho smrt mě opravdu mrzela. Jinak co se finálu týče, tak Felix ačkoliv to byl dokonale geniální člověk co se plánů týče, tak absolutně neměl limity v tom, co si o něm lidi myslí. Několikrát překročil hranice, ať už se týče podražení Rafiho, nebo strýce Amanda. On se ničemný parchant došel ještě dál a zavraždil ženu a děti a rozhodl se vyhrožovat kolumbijcům i svým partnerům... Kdyby nebyl v tomhle takový idiot jako byl, tak by měl peněz, že by se v nich mohl topit. Jenže to byl člověk, kterému nešlo o prachy, on chtěl moc a moc kterou měl a ovládal celé Mexiko mu nestačila a chtěl ovládat téměř celý svět a to se mu stalo osudným. 80%

• 14.11.2020  10:05
    Narcos: Mexiko - Série 1 (série) (2018)

Skvělá první série o tom, jak se z ničeho dalo vytvořit obří impérium. Chtělo to jen chytrost, trpělivost, vůli, tisíce úplatků téměř každému a neskutečnou dávku drzosti. Ale problém nastává, když se ti nahoře, ti co mají málo inteligence rozhodnou něco udělat, tak zavraždí agenta DEA a rozjedou tím hrozná jatka, kde není nikdo v bezpečí. 85%

• 11.11.2020  00:20

Ne špatný film, v jednu chvíli se to až moc zkomplikovalo, že se člověk nemohl zorientovat kdo peče s kým a proti komu. Každopádně padouši padli, dobro zvítězilo... Tak to má asi při akčnáku být. 55%

• 10.11.2020  01:16

Tenhle film neměl s klasickými X-meny téměř nic společného. Byla to uzavřená sorta lidí, kteří se učili ovládat své schopnosti a na rozdíl od klasických X-menů to bylo vyloženě dělané jako horor. Na druhou stranu ne tak špatný horor a celkově do drželo v napětí. 60%

• 9.11.2020  01:35
    Jeho dům (2020)

Co ty bylo za shit? Jakože se nám tento film snažil ukázat, že imigranti vlastně nejsou zlí a špatní, protože demolují vše co jim přijde do cesty a že se neumí chovat k věcem, ale že za všechno mohou démoni? Nebo jak si to mám vynaložit? Že imigranti se vlastně snaží integrovat, jen jim v tom brání nadpřirozené síly, ale jinak jsou všichni dobří? nechápu pointu, proto se ptám. I kdyby nešlo i imigranty, tak ten film prostě nedával smysl a neměl žádný logický závěr. 25%

• 8.11.2020  02:08

Ale no ták, doprčit !!! Přitom se to zdálo bych jako docela ucházející horor. Správný krvák, s ničím se nesral a tlusťoši šli rovnou na věc. Řezat krky, ruce, propichovat hlavy, mlátit s lidmi o strom... Vlastně ne nějak originální, ale sem tam ten horor ve stylu Pátek 13. neškodí. Co mě ale nasralo bylo to, že šílení a zhyzdění tlusťoši vlastně nebyli retardi, ale posedla je zvláštní bytost z vesmíru, která jim dala hroznou chuť na lidská těla (takový parazit), dalo by se, ale to že to bylo jak ve Venomovi, že retardi se tím stali i nesmrtelní, tak to už se stalo moc sci-fi a to k tomuto typu hororu fakt nesedělo. To že asi 9/11 lidí pochcípalo, no budiž, je to horor, ale sci-fi ne...Kowalski se to snažit až moc zkombinovat, ale nenudilo to. 50%

• 7.11.2020  02:27
    Rebeka (2020)

První třetina filmu působí zcela jednoduše, až nudně. Láska, svatba, poznávání nového, ale cca v půlce filmu se začne vše zvrtávat a na povrchy vyplouvat pravá pravda o Rebecce, že nebyla tak dokonalá, ale byla to pěkná feministická sadistická bitch. No 2 hodiny to trvalo a tolik se toho zase nestalo, na druhou stranu to ani tak nenudilo, což je u filmu vždy úspěch. 55%

• 6.11.2020  02:28

Tenhle film krásně poukazuje na to, že každý špatný skutek je po zásluze potrestán a že nikdo není bez viny. Každé rozhodnutí má vliv na někoho dalšího a v tomto případě to mělo vliv na každého a téměř každého to stálo život. Reno v tomhle případě hrát minoritní roli a celkově se tam toho dělo až moc, že to nezaujatému divákovi přišlo až moc zmatečné, vlastně to teď nevím, kdo všechny zabil.... 65%

• 4.11.2020  02:06

Opět jsme tu měli pohádku pro malé děti. Na druhou stranu se tahle pohádka netvářila nijak vážně a byla to klasická dětská komedie, která hezky zabavila. 45%

• 3.11.2020  23:22

Tohle byla vyloženě pohádka pro malé holčičky, co neměla hlubší pointu a příběh. 35%

• 1.11.2020  23:44

Ruské filmy jsou samy o sobě šíleně přímočaré a bez větší zápletky, na druhou stranu to nezačíná extra soft a jde se rychle na věc. Takže plusy vyrovnávají mínusy a o tom to je. během 90 min rychlý přímočarý horor, který nebyl špatný, ale na druhou stranu ani ne dobrý. Takový zlatý střed. 55%

• 31.10.2020  00:30
    The Owners (2020)

Vážně nesnáším filmy, kde jde krást banda zasranejch a to zdůrazňuji znovu ZASRANEJCH přizdisráčů. 1) První je vyhulenej jak paprika, přitom posranej tak moc, že ani neumí uříznout prst a jen kecá. 2) Druhý je tlustý nevycválaný prase, co se když viděl krev, tak si nasral do trenek, i zvuk brusky ho skoro zabil, takový mladý autistický retard. 3) Třetí měl sice koule a uměl dělat násilnické věci, ale jinak to byl alkoholickej feťák. Tak to shrneme, že šla krást banda připosranejch vyfetovanejch přizdisráčů. Když pominu to, že neměli rukavice (takže by je policie našla podle otisků, protože jak retardi dělali všude bordel, to že měli punčochy, přes které by se dalo i souložit, jak byly průsvitné a to, že na sebe mluvili jmény...Říkám si, že bych proti nim byl profík. No tím ale příběh nekončí, nejschopnější z těch tří je zabit a druhý nejschopnější těžce zraněný a ten nejméně schopný prasečí muž si začne dělat zálusk na jeho přítelkyni :D :D No a pokračuje to dále, staří doktůrek se rozhodne místo záchrany týpka zabít, holka je tak pitomá, že když nemůže utéct dveřmi před dvěma důchodci, protože jsou zamčené, tak ji nenapadne použít okna...Najednou se ze starého dědy stává šílenec, který chce všechny zabít a má šílenou sílu, když před tím sotva vyšel schody. :D No tlusťoch se pořád snaží nějak sbalit tu čubku a vůbec mi přes jeho debilitu nedochází, že je důchodci chtějí sejmout, aby nemohli vypovídat o tom trezoru, takže dál mele ty jeho hovna o lásce k holce, která je naprosto mimo jeho ligu :D Najednou dojde k trapnému zúžení obrazu a trapnému zvuku (nevím jestli ten obraz nebyl chybou jen mojí verzi filmu, ale vypadá to, že ne), tohle bylo i blbě podaný po stránce režie (úplně kreténsky). Do místnosti vletí slzný granát - i naprostému vylízanému kreténovi by došlo, že je to něco, co pro něj opravdu není dobré, ale aby k němu ta kráva (o které jsem si myslel, že není tak vypatlaná) šla a nadechla se ho, tak to jsem měl dost. Potom v době plném slzném granátů babka běhá ze stínů jak Usain Bolt a mlátí holku a ta ji není schopna ani postřehnout (jsem si chvíli říkal, jestli se nekoukám na Naruta a Zabuzovu Gakure no Jutsu)....... Poté je přednější nasadit si plynovou masku, než se vyhnout útoku starého páprdy (i když ten vzduch dýchala cca 2 min a věděla, že ji to nezabije ani neuspí, rozhodně ne když bude bez vzduchu dalších 20s), potom stojí u skleněných dveří, které zrovna zamkla a nabídla krk dědkovi...Potom nůž nechá položený v kuchyni, hlavní zbraň, jediná obrana před dědkem. A nakonec ji zastřelí zfetovanej tlusťoch, kterému se snažila pomoct (protože je prostě vymrdanej retard)....A výsledek je takový, že v trezoru nebyly prachy, ale holka kterou drželi v zajetí v řetězech... Bože....nezdá se vám to fakt trapný a debilní? Mně se ani nechce pokračovat...Nikdy jsem neviděl tak kokotskej film a to že se na každý film snažím dívat s nadhledem, ale tohle nešlo prostě.... 5%

• 30.10.2020  00:50

Neskutečně nudný film, snažili se upoutat na Adkinse a přitom v samotném filmu hrál necelých 5 min. Egyptská vzpoura proti Britům a celé se to odehrává na jedné stanici... Jsem fakt zklamaný z toho, jaká nuda to byla. 35%

• 29.10.2020  21:30
    Double World (2020)

Super bojová čínská řezničina. hezký příběh, hezké souboje a dobře projevované city. 60%

• 28.10.2020  00:16

"Tohle je ehm.... Ježibaba." - "Néé, tak mi neříkej, připomíná mi to ty děti, co chodily na perníček." :D :D :D Pohádky mám prostě rád a tahle pohádka byla hodně povedená. Pár strašidelných bytostí a možností jak někdo může zemřít, ale pořád to mělo ten dětský nádech a hezky to skončilo. Pěkný příběh s pěkným koncem. 70%

• 27.10.2020  01:50

Já si vždycky říkám, že mě tyhle extrémně okaté komedie nedokáží rozesmát a pak se stejně najdou 2-3 extrémně retardované momenty, které mě nakonec stejně rozesmějí. Tohle byl vyloženě "horor" pro malé děti a v celku mě to pohodově zabavilo a nenudil jsem se. 50%

• 26.10.2020  00:54
    Vyšinutý (2020)

Tak poprvé jsem se zarazil, když ta kráva nevolala policii hned, nedala jim SPZ jeho auta (kterou by podle všech kamer na semaforech hned našly, i jeho). Druhé zaražení přišlo, když policie řekne, že nemá dost lidí na to, aby pronásledovali hlavního psychopata v celém městě, protože došlo k nehodě...To jako vážně pro boha živého? Kurva a co jako bude policie u nehody dělat?? Sepisovat protokoly snad? Boha...plesk plesk scénárisotvi. Třetí zaražení..."Zavedeme ho do bludiště, ve kterém se ztratí každý, kdo to nezná"... a ten magor najde jejich auto hned i bez GPS signálu jako by snad měl šestý smysl??? Čtvrté zaražení, žena to do něj narve z boku, nemalou rychlostí, auto udělá 2 salta a postřelený týpek se po tomhle nárazu (po kterém by i Michael Schumacher asi těžko dýchal) během sekundy teleportuje do neviditelnosti a během další sekundy z viditelnosti vyleze a ženskou omráčí...Jak?? Kdybych byl Namikaze Minato a měl hiraishin no jutsu, tak by se mi to takhle rychle bez teleportační značky nedokázalo povést...:D Popáté, no dramatičnost příběhu musí být že? Takže kluk který by nejradši ani nedýchal a ani se nepohnul, tak udělá kravál jako kdyby spadl Boeing 747, aneb musíme to psychopatovi ulehčit... Pošesté...to že kluk gumového psychopata jeho silou úderem do hlavy golfovou holí neomráčí se dá ještě brát jako přijatelný, že ale ženská která nemá obezitu není schopná ho dvěma údery ne zabít, ale alespoň omráčit, tak s tím na mě nechoďte. Jedna rána do hlavy touhle holí zabije i Arnolda :)) Tak pro shrnutí, abych jen nekritizoval, tak film měl napětí, byly z něj cítit emoce, v celku zajímavé téma (jestli jste šéf, tak nevyhazujte lidi z práce kvůli problémům s dopravou. Nikdy nevíte, kdy se rozhodnou vás zabít, protože už nemají co ztratit. Co si ale budeme, tak tu byl opět extrémně nedomyšlený příběh s extrémním množstvím chyb a zdůrazňuji EXTRÉMNÍM! Scénáristi vymyslí dobrý příběh, ale na detaily nehledí....Škoda... 55%

• 25.10.2020  02:25

Skvělá dobrodružná komedie s ne málem hororových prvků, nebudete věřit, ale i příšer, které jsem vyrobené na zeleném plátně se dokážete občas pěkně leknout. Jinak příběh o životě v postapokalyptickém světě, který je hezký vyprávěný v první osobě. Nemůžu si stěžovat, takový hezké jednohubka za večer. 70%

• 24.10.2020  23:37
    Tunnelen (2019)

Příběhy podle skutečné události jsou vždy emotivní a vážné, ani zde tomu nebylo jinak. Prostě když se člověk vžije do kůže lidí, kteří prožili to co prožili, tak to je vždy silné. 60%

• 23.10.2020  01:02

Proč mi ten film přišel jako že si z toho hlavní postavy dělají celou dobu prdel? Chování hlavního policisty působilo až moc komicky a nepřirozeně. A dvoumetrový chlap v převlečení za vlkodlaka... Možná by bylo lepší, kdyby to opravdu byl vlkodlak, protože ve spojením s veškerou nesmyslností a vtipným zpracováním by to možná vyšlo lépe. 35%

• 22.10.2020  00:45
    Spree (2020)

Už jsem si chtěl myslet, že to je natočené podle skutečné události (nu což, lidi jsou na to v dnešní době mrdlí dost). Bohužel to byl jen fan made, což snižuje kvalitu, protože to jinak stálo v celku za hovno. Nebýt pár rozsekaných hlav, tak by to vlastně byla velká nuda. Ale k zamyšlení vede určitě to, jestli nejsou lidi v dnešní době vážně až moc posedlí sledovaností, tohle by byl ukázkový příklad sociopata, který je na pozornosti závislí. 50%

• 21.10.2020  01:02

Kdo chce víc, tak nemívá nic. Desítky mrtvol, kvůli jedné tašce peněz, každý se snažil ožebračit jiného a nakonec to dopadlo tak, že všichni umřeli a prachy skončily u random uklízečky :D No, hlubší pointu film bohužel nemá. 55%

• 20.10.2020  16:36
    The Doorman (2020)

Kdo jiný dokáže zahrát roli šíleného francouzského znalce umění, než právě Reno? No asi nikdo, ale i tak jeho role bylo vcelku zbytečná a mohl to vlastně zahrát kdokoliv. K filmu jsem byl podle hodnoceních dost skeptický, ale ve výsledku se z toho vyvinul dobrý akční film, který nenudil, i když to bylo schopnostmi Ali v celku přehnané (tož který akční film ale schopnostmi hlavního hrdiny vlastně přehnaný není?). 55%

• 20.10.2020  15:05
    Malasaña 32 (2020)

Pak že Španělé neumí natočit horor, který umí být scary. Taková španělská verze Insidious, jen s "okořeněním" o 59. pohlaví genderových studií... :D Ale chápu, na trendy dnešní doby se nesmí zapomínat, tak místo staré démonické babičky tu je stará mužatka... xD Občas si říkám, čeho se ještě v nových filmech nedočkám. 7mi členná rodina také nebyla zrovna malá, ale ten strašidelný dojem v centru Madridu to nekazilo. 60%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25