Accident Man (2018)

Výborný akční film. Líbilo se mi, že hned od začátku bylo ve filmu vše stručně a jasně vysvětlovány, nebyly zde žádné nesrozumitelné věci, ale hlavně, bylo tam mrtě rvaček a stříleček. Tak to mám rád. Herci skvělí, kamera skvělá, scénář se trochu mohl ještě vylepšit, ale nemám nic proti. Film byl nadprůměrný. 70%

Accident Man 2: Zabijákova dovolená (2022)

Jako já s tím filmem zase takový problém neměl. Byla to taková klasická béčková akcí přemrdaná komedie. Jen mě prostě mrzí, že Adkins, který má potenciál hrát v top akčních filmech světového formátu stále točí taková lacinější béčka ve velkém. Při stejném tempu z něj časem bude druhý Cage, nebo Willis, co točí hovna za pár kaček, aby se uživili. Ale to jen taková vsuvka. Jo film prostě zabavil a to stačí, sice to bylo takové občas až moc stupidní, ale why not. 55%

Ad Astra (2019)

Film z ne tak daleké budoucnosti, kde se cestování do blízkého vesmíru stalo celkem běžnou věcí, ale i běžné věci nesou velká rizika. Co s vámi udělá samota a touha jste mohli vidět sami. Každopádně abych 2h koukal na něco co nemá absolutně žádnou zápletku ani akci pro mě byla opravdu nuda. 55%

Adverse (2020)

Taková těžko pochopitelná kriminálka o feťácích. V jednu chvíli to vypadá dobře, pak vše naruby....No prostě viděl jsem v tom kus realismu, ale zbytek mi přišel příliš přitažený za vlasy. 40%

Agent bez minulosti (2002)

Jelikož mi došla zásoba nových filmů, tak jsem se pustil do starých filmů, které jsem dost možná kdysi viděl. Kvalita tohoto filmu se prostě nedá s dnešními přeplácanými béčky, nebo nesmyslnými "Ačky" rovnat. Tohle film má prostě tak skvělé pasáže, skvělý příběh a přesto tam nemusí být milion grafických efektů a akce. Bourne se stal svým způsobem symbolem akčních filmů a první díl, kde hraje mladičký Damon je taková krásná ukázka toho, co dřív bylo top. 90%

Agent na útěku (2012)

Ne špatný film, v jednu chvíli se to až moc zkomplikovalo, že se člověk nemohl zorientovat kdo peče s kým a proti komu. Každopádně padouši padli, dobro zvítězilo... Tak to má asi při akčnáku být. 55%

Air Force One (1997)

Vyloženě americký a vlastenecký film z podání američanů. Je to pohodovka na večer a Ford se nato hodil. 55%

Air: Zrození legendy (2023)

Skvělý film, podle skutečné údálosti. Je neskutečné, jak byl někdo takový vizionář, že dokázal předpovědět tolik údálostí a tolik si jít za tou svojí vizí. Dát v sázku svoji kariéru a kariéru svých přátel a udělat z nike velmoc v prodávání bot, díky skvělému Jordanovi. 70%

AKA (2023)

Tak tohle byl super akční film, kde nešlo jen o nesmyslnné střílení, ale i o propracované plány a ve finále se zjistila obří korupce vlády na nejvyšších místech. Hlavní hrdina byl v tomhle případě zprvu nelítostný šílenec, ale nakonec se ukázala dobrota srdce v něm. 70%

Alfa (2018)

Docela dojemný příběh, kdy skupina lovců je nucena zanechat zdárně mrtvého mladého a nezkušeného lovce - syna náčelníka na břehu skály, odkud se nedá dostat. On však mrtvý není a pro přežití je nucen naučit se dokonalé věci, které mu do teď nešly a na začátku jeho putování vlka kterého zranil nezabije, ale postará se o něj a s trochou času se z nich stávají nerozlučná dvojka a a aniž by tušil, tak zachránil někoho, díky komu by putování zpět domů v kruté zimě nepřežil. A vlastně příběh je takový základ souznění člověka se zvířetem jako členem rodiny. No dalo se z toho vymáčknou víc, víc těch emocí, ale jinak hezký příběh, grafika by se mohla také polepšit ale herecké role se mi líbily. 60%