Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Tahle pohádka mě moc neoslovila na rozdíl od prvního dílu. O bambitce to vlastně ani nebylo a příběh byl čitelný a nudný. Lábus mě tam sral stejně jako minule a tak nějak tohle asi patřilo mezi podrůměrné české pohádka. 45%

Menu (2022)

Rozhodně to byla zajímavá myšlenka, jak natočit zvrhlý film o jídle. Vcelku se to povedlo, ale něco tomu prostě chybělo a hodně věcí mi nedávalo smysl. Možná ujen nevidím do hlavy chukařskému géniovi. 65%

4 gauneři (2022)

Já si to užil, v rámci akčního filmu tam ta akce rozhodně byla! To že to bylo béčkový, to mně vůbec nevadí, účel akce a zábavy to fakt splnilo. Občas to bylo hodně přitažené za vlasy, ale why not. 55%

Na nože: Glass Onion (2022)

Rozhodně slabší jak první díl, ale na druhou stranu pořád zábavné a dobré. Tahle svým způsobem detektivka je dokonalá v tom, jak se pak vrací v čase a ukaže příběh u jiné perspektivy, to vždy čumím s otevřenou pusou. 70%

Šílená noc (2022)

Tohle je film, který má neskutečný abstrakt. Na jednu stranu je to pohádka pro děti, kde se píší dopisy Santovi a ten si léta na sobích a prostě chill pohoda a na druhou stranu totální krvavá akční řezničina, kde se zabíjí, střílí a stříká krev na všechny strany. Why not. 65%

Král Tulsy - Série 1 (2022) (série)

Stalloneho první seriál? Proč sakra až teď?? Ten člověk má prostě na hraní drsňáka mafiána fakt talent. Svělý seriál se skvělým příběhem, zajímavé scénky, akce i dialogy. Nechybělo moc a dal bych 5*, ale něco mi tam pořád chybělo... každopádně se těším na další sérii. 85%

Recept na smrt (2022)

Hej, však to bylo dobrý. Bylo to krátký, rychlý, akční, žádný hovna okolo. Co víc od nízkorozpočtového akčního filmu chtít? Sice byl příběh (scénář) úplně o hovně a nevysytla se žádná hlubší zápletka, ale who cares? Prostě akce a jde se střílet a zabíjet a za 80 min je konec. Za mě dobrá béčová jednohubka na večer. Čekal jsem teda větší katastrofu. 55%

Blade of the 47 Ronin (2022)

Mohlo to být lepší, mohlo to ale být i horší. Byla to takový klasická lehce naprůměrná béčková řezničina, ve které se proti sobě střetli samurajové a mágové. Krve a akce bylo hodně, takže to účel splnilo. herecké role a příběh už byly o dost slabší, ale i tak to byl oukatelný film. 55%

Na lovu (2021) (pořad)

Miluju vědomostní soutěže a tahle je rychlá, zábavná, energická. Člověk se hodně dozví. Škoda jen, že čtení otázek a rychlost je na moderátorovi. Jednou čte rychle, jednou pomaleji, občas se zakoktá.... Ne že by za to mohl, nmení to lehké, ale je to jediné minus. Vševěd má vědomosti z jiného vesmíru. 75%

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Takhle. Čekal jsem větší katastrofu. Jasně v porovnání s klasicým Witcherem to s ním má málo společného a herecké výkony a příběh jsou spíše nudné. Každopádně to hodně ukázalo to, co přecházelo Witcherovi a jak vnikla konjunkce sfér, náznak, jak vznil první Witcher, atd. Sice to bylo slabý, ale hrozný to nebylo. 55%