Avatar: Legenda o Aangovi - Série 1 (2024) (série)

Rozhodně je to dobrý seriál. Působí jako pohádka na první pohled, ale ztráty, boje i smrti jsou skutečné. Jsem zvědavý na druhou sérii. 80%

Out of Darkness (2022)

Taková docela low sračka. Vypadá to jak horor, ale pak se z toho vyklube spíš taková soft srágora, kde nejsou žádný zrůdy ani příšery, i když to tak na tuty vypadalo.... A končí to spíš depresivně.... Tyhle filmy nemusím vidět. 40%

Mladá dáma (2024)

"Evil is not born, it is made". Aneb jako u všech, nejen u lidí, ale od všech stvůr, co mají srdce. Láska matky k dítěti je to nejvíc a když matku o tuto lásku připravíte, tak taková matka dokáže dělat fakt nehezké věci. Ale nenávist se dá změnit a Elodie to dokázala, i když ji to téměř nejednou stálo život. 65%

Argylle: Tajný agent (2024)

Film u kterého vlastně nevíte, co je příběh v knížce a co realita toho filmu. což je na něm vlastně to zajímavé. Hele příběh hezký, akce dobrá, zápletka sem tam taky nějaká... Sice to bylo takový hodně jednoduchý, až dětský, ale mě tyhle filmy baví, dalo by se říct, že je to takový horší Kingsman. 65%

Mluv se mnou (2023)

Vcelku dost slušná duchařina. Aneb nezahrávejte si s nadpřirozenými silami, protože jediné co mrtví chtějí je, aby přes duše čistých mohli napáchat zlo. A jelikož duchy vyvolávají dementi, co nedodržují jasně daná pravidla, dalo se čekat, že to tak dopadne.... Honestly jsem to sám zažil v mládí a upřímně, nikdy víc. Kdo nevěří, tak ať něvěří. 65%

Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál)

Nevím, ale celý ten seriál mi přišel jako podprůměrné béčko. Hlavní hrdinové neměly charisma a byli nudní (jinak je běžně spousta asiatek a černochů, co mě zaujmou svými hereckými výkony i charakterem, ale tihle 2 to fakt nebyli), příběh byl jednoduchý a bez zápletky. Tak nějak dopředu se dalo odhadovat, co se stane.... Nevím vám, ale prostě to ve mně nezanechalo nějaký pozitivní dojem. Akce sice byla, ale prostě to nestačilo, celý to působilo dost uměle. 55%

Land of Bad (2024)

Vcelku dost nadprůměrná vojenská thrillerovka, které ale stejně ne 4* něco chybělo. Příběh byl pořád v takovém podobném duchu, téměř negradoval, ale o to víc si pořád držel tu skvělou akční linii a ucházející napětí. Konec skončil vcelku dobře, i když pár vojáků zařvalo, co už bohužel tak bývá, v realitě především. 70%

To se mi snad zdá (2023)

Taková psychicky náročná představa. Nenávidí vás celý svět, i když jste nic neudělal, protože prostě sny.... Nejspíš větší noční můra, než samotné noční můry, protože je to realita. Jinak se ve filmu nic nevysvětlilo a to mě sere. Nemám rád filmy, kde není zápletka a rozuzlení, tady to prostě jen skončilo.... 55%

Noční koupání (2024)

Horor, kterých podobných je stovky. Ničím nepřekvapil a vcelku jednoduchý příběh. Prostě typický horor na dobrý večer. 50%

Lights Out (2024)

Vcelku průměrný akční film, ze začátku o boji, potom se do toho zamotala zkurumpovaná policie, dluhy a masakrální střílení nakonec. Prostě to celé působilo tak hrozně nepřirozeně.... Adkins zde zahrálo hodně minoritní roli a umřel v ní, taky škoda, Frank Gillo je na role těchto kalibrů už moc starý... Škoda toho filmu, ale nějak moc nezaujal. 50%