Sestra II (2023)

V rámci hororu jako lekavého a scary to bylo top, avšak v rámci hororu jako napěťového a příběhového dost slabé. Upřímně zde nebyl žádný zvrat, démon byl pro hlavní hrdiny spíše jako akční záporák, než jako démon. Oproti prvnímu dílu to bylo slabší. 65%

Ještěr (2023)

Za mě vcelku nudná kriminálka. Žádná větší zápletka, zkurumpovaný policejní sbor, tak nějak jsem čekal 130 min na konec, o kterém jsem věděl, jaký přibližně bude. Sice to bylo dost seriózní, ale asi tohle není úplně můj šálek kávy. 55%

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Ale jo, dobrý. Pořád to má prvka MI. Jen je škoda, že se do všeho dneska sere AI, to už jsouá hlavní hrdinové tak dobří, že není jiný soupeř, jak technologie? Jinak uvidíme jak na tom bdue part 2, tohle je zatím takový průměr MI, mohlo by to být lepší i horší. 75%

Pok-sun nesmí přežít (2023)

Vcelku dobré akce, ale trošku zvláštní nádech celé organizace nájemných zabijáků. Působilo to na mě jak z jiného vesmíru. Příběh ucházející, zápletky žádné, herecké výkony slabší, zvraty taky téměř žádné... Tady to fakt bylo vyloženě o tom zabíjení a rozporu mezi matkou a dcerou. 55%

Baletka (2023)

Tohle byl akčňák, co byl trošku bez zápletky, akce byla nudná a celkově to působilo lacině. Filmu typu "revenge" mám rád, ale zde se bohužel nepodařilo dosáhnout tížívého efektu. Hlavní hrdinka byla nazáživná, krom nějakých vzpomínek na baletku jsme o ni nevěděli vlastně nic.... Prostě celkově mě tenhle film nějak moc nezaujal. 45%

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Akčně to bylo lehce slabší, jak předchozí 2 díly, ale o to víc to bylo vážné a masakrální. Spousty mouder a slov k zamyšlení, žádné vyloženě soft scény, když už došlo na akci, tak to byl pořádný masakr, i když té "americké" akce bylo méně. Jako mělo to takový tajemný nádech a to se mi líbilo. 75%

Tajná invaze (2023) (seriál)

Taková podprůměrná marvelovka bez superhrdinů, kde vedou boj lidi vs zlý skrullové.... No zní to nudně a nebýt několika fajn zvratů a věcí, které bych nečekal v podání Furyho, tak by to nestálo za moc. Vlastně ono kdyby tam nebyl L. Jackson, tak bych se na to ani nedíval, zahrál skvěle. Jinak podprůměr. 60%

Napóleonsskjölin (2023)

Takový více realistický a taktéž více nudný Indiana Jones bez Indiho :D Jako všechno to dávalo smysl, ale prostě... Více méně to bylo jen kooperování CIA a americké vlády bez podovlení na území jiného státu. 55%

Matka (2023)

Prostě takový průměrný akčňák, kde se hraje především na city mezi matkou a dcerou. Příběh vcelku jednoduchý, zápletky minimální, akce průměrná. 50%

Gyoseob (2023)

Tyhle filmy o únoscích a následném vyjednávání mají jednu nevýhodu. Jsou hropzně ukecané, zdlouhavé a nudné. Rozhodně to do sebe něco má, ale jak je tenhle typ filmů podle skutečné údálosti, tak je v tom přepříliš politiky a ta je prostě nudná. 45%