Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Poslední recenze (478)

plakát

Marmaduk (2022) 

Tu animaci snad plácalo desetileté dítě doma na PC. Něco tak amatérského jsem dlouho neviděla - pes měnící svoji velikost, matka ruce jako špejle ale zadek a nohy jako slon, o autech raději ani nemluvím.... povedly se snad s určitým sebezapřením pouze postavy kočky, chrta a shi-tsu. Dějově chaotické, rozlítané..... Dospěláka to rozhodně bavit nebude, cílovou skupinu dětí možná ano, ale silně o tom pochybuji.

plakát

Sucho (2020) 

Očekávala jsem dobrou kriminálku s australským prostředím, dostala jsem natahovanou nudu s "šokujícím" odhalením vraha na konci. Jediné pozitivum bylo to, že na Erica Bana se pěkně koukalo :)

plakát

Survivor 41 (2021) (pořad) 

SPOILERY.......... Ano, Survivor jak jsme ho znali do teď, skončil. Nastává nová éra. Je zřejmé, že covid nebo snížená sledovanost donutili tvůrce pořadu začít radikálně šetřit. Jak jinak si rozumně vysvětlit zkrácení hry na 26 dnů, stále stejné soutěže a místa již několik sérií, bídné odměny (když si vzpomenu jak vypadaly odměny dříve - tuny jídla, bíle povlečené postele na pláži, sprchy....prostě luxus x a nyní - dušené maso v kotlíku), vyhlášení vítěze hned po hlasování (ano, možná to bylo autentické, ale docela necitlivé k třem finalistům, kteří nemytí, hladoví, unavení museli dál sedět a tvářit se šťastně, neměli ani chvilku na sebe, žádný oddech). A teď k soutěži. Musím pochválit vynechání vždy uměle vymyšleného a násilně vkládaného podtitulu, dobrý výběr hráčů, tresty po prohraných soutěžích a díky covidu vynechání epizody s návštěvou příbuzných (ano tuším, že se vrátí). To je asi vše, co lze hodnotit kladně. Jinak to byla bohužel doslova bída. Dobří hráči (Ricard, Shan) vyloučeni příliš brzy (z vyloučení Ricarda jsem měla divný pocit - jako by to bylo celé domluvené, jako by to vzdal už předem....nevím, prostě to bylo divný...ještě jak to připomenul Jeff i na závěrečném povídání), finálová trojka tragédie (Deshawn si to možná i trošinku zasloužil za to štěstí, jinak byl takový marný snaživý stratég; Xander se celou dobu vezl a proplouval, nikdy nikoho nepodržel a významný krok taky neudělal, na konci si to prokaučoval úplně sám svým hloupým rozhodnutím), vítězka Erika absolutně bez výraznějších momentů ve hře - do sloučení díky výhrám svého kmene prakticky až na jeden moment neviditelná, při sloučení jí bez jejího přičinění spadne do klína největší zvrat soutěže, po sloučení se dlouho nenápadně veze, ke konci zdánlivě náhodou najde výhodu do důležitého boje o imunitu a v samém závěru si ji z naprosto nepochopitelných důvodů vybere Xander do finále. Chci moc moc moc věřit, že to celé nebylo domluvené a že to bylo opravdové a neovlivněné štábem, ale prostě to nejde - prostě asi musela vyhrát kanadská filipínská imigrantka. Z dalších soutěžících stojí za zmínku dvojice Ricard a Shan, kteří hráli skvělou hru; Heather, která se navzdory svému věku nikdy nevzdala a bojovala až do konce; Tiffany a Genie, které mi lezly na nervy celou dobu; a brzké vypadnutí dvou sympaťáků doktora Voceho a rančera Brada (njn, být bílý nebo hetero se v soutěži, kde se jede vlna LGBT a afroameričanů, tak končíte rychle..... aspoň, že Xander přežil :) ). Co napsat závěrem - chtělo to méně politiky a genderu; klasickou délku na 39 dnů s 20 soutěžícími a vynechat "úžasný" zlepšovák v podobě sdílené imunity - na pobavení (ony věty) asi fajn, ale jako praktické využíti ve hře děs - chudák Xander byl část soutěže bez hlasu, dokud nenašli imunitu ostatní soutěžící, a nakonec ji ani nikdo nevyužil. Uvidíme kam se posune 42 řada, a kam poté celý Survivor.

Poslední hodnocení (4 052)

Survivor 41 (2021) (pořad)

15.05.2022

Nemocnice Chicago Med - Série 5 (2019) (série) (S05)

12.05.2022

Zase nepoužitelní (2022)

08.05.2022

Poslední výstřel (2021)

08.05.2022

Marmaduk (2022)

08.05.2022

Sucho (2020)

08.05.2022

Zpívej 2 (2021)

07.05.2022

Tři přání pro Popelku (2021)

01.05.2022

Obleva (2022) (seriál)

01.05.2022

Reklama

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama