stargate17

stargate17

<< předchozí 1 2 3
    • 5.8.2014  19:47
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Tady jsem pochopil, co znamená suchý britský humor. Clarksona sice nesnáším od toho dílu, kde ponižoval Hammonda, ale co se dá dělat. Věci jako reklama ("Z Varšavy do Berlína na jedno natankování.") nebo rasistický kecy mě dostaly o to víc, že BBC se za ně musela omluvit. A speciály jsou taky hodně zajímavý. Každý díl něčím překvapí.

• 5.8.2014  19:42
    Aj múdry schybí (TV pořad) (1998)

Prvních pár dílů jsem věřil, že je to doopravdy. Ale i tak se vždycky pobavím.

• 30.7.2014  19:15

Úplná blbost, ale koukat se na to dá. A pár scén (na schodech a několik hlášek) stojí za to. Jedna z těch lepších parodií.

• 27.7.2014  19:01

Konec ušel, ale ten zbytek... Postavy nezaujmou, pár napínavých scén je pořádně nedotažených. A ta rovina příběhu, na kterou jsem se těšil, totiž rozpracování psychologie postav a rozhovory s čarodějnicí během převozu, ani to ovšem vůbec nesplnilo očekávání. Škoda, další příběh, ze kterého se dalo vytřískat mnohem víc, ale tvůrci se na to prostě vykašlali.

• 27.7.2014  18:47

Konečně jsem nějaké X-meny viděl ve 3D a považuji to za jeden z nejlepších filmových zážitků. Úvodní sekvence je v prostoru nesrovnatelná s pouhým plošným dojmem, prostorové tunely jsou prostě epický a ta scéna s Quicksilverem... Wow! Tohle musíte vidět.

• 27.7.2014  18:41

Prostě další pokračování úžasné filmové adaptace komiksového příběhu. Měl jsem trochu strach z děje v minulosti a absence H. Jackmana, ale ten se naštěstí nenaplnil. Krásné, až monumentální

• 27.7.2014  18:36

Když si odmyslím ten příšerný dabing, protože ani pan Lábus nedokáže navodit tu pravou atmosféru - to ostatně nedokáže nikdo, jen přímo Rowan Atkinson, jde o dobrý snímek s krásným zakončením. Pár slabších chvilek se dá překousnout, vrcholná scéna s obrazem vše vynahradí.

• 27.7.2014  18:32

Jistě, u takového filmu nelze očekávat stejně vysokou úroveň humoru jako u krátkých grotesek. Ale rozhodně to mohli udělat mnohem horší a i když zde není možné nalézt přílišnou uměleckou úroveň, já ten konec prostě miluju... A vlastnoručně vyrobené vstupenky nebo co to bylo :D

• 27.7.2014  18:28
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

A pak se Atkinson diví, že se od něj očekávají komické role. Tohle stejně ničím nemůže překonat. Scénu z restaurace s tatarským biftekem považuju za nejlepší grotesku všech dob. Na tohle se dá dívat neustále furt dokola. Krása. Osobám se slabšími svaly ovšem hrozí pomočení :)

• 24.7.2014  19:46

Zápletka s adamantiem mě moc nebavila, ale celkový dojem je rozhodně dobrý. Tady nenajdete žádnou jednu hlavní událost, film je spíše sledem zápletek, které vyústí ve finální scénu. Ale právě takovýhle přístup se mi velmi líbil, protože je neotřelý a poměrně originální. Odlišná film od ostatních v sérii, ale jen v tom dobrém slova smyslu.

• 24.7.2014  19:43

Tohle už bylo trošičku infantilnější, ta milostná zápletka mě trochu zklamala. Efektnější než předchozí díly, ale vyprchalo to cosi, co dělalo tuhle sérii tak úžasnou.

• 24.7.2014  19:39
    X-Men 2 (2003)

Snad ještě lepší než jednička, krásné nové schopnosti a ta finální sekvence! Opět se potvrdilo, že tohle je jediná série podle komiksu, která opravdu stojí za to.

• 24.7.2014  19:37
    X-Men (2000)

Snad jediný film podle komiksu, který dává smysl, a rozhodně můj nejoblíbenější. Počkat, vlastně ne! Jsou tu ještě pokračování! :)

• 23.7.2014  20:01

Nečekal jsem moc logiky, ale supermoderní bazuka, injekce inzulinu, gramofonová deska a defibrilační přístroj?! A ve středověkém městě?! Neviděl jsem to ve 3D, takže mě ty spousty záběrů dřev i jiných věcí strašlivě štvaly. Děj neosloví a snaží se to dohnat debilním nápadem s citlivým trollem nebo nahou ženskou. Koukat se na to ale dá.

• 21.7.2014  19:30

Rozhodně pořádný pokles kvality a vlastně i kvantity. Logika děje, akční scény, všechno už zdaleka nedosahuje standartu Scotta ani Camerona. A co ta bílá potvora ke konci???!!! Tím se snad chtěli vysmát celé (až na tohle velmi dobré) sérii.

• 21.7.2014  19:25
    Vetřelec ³ (1992)

Opět něco úplně jiného, po monumentálnosti dvojky nastoupila pesimistická dekadence. Kupodivu to ovšem pořád výborně funguje. Ta scéna s výbuchem + konec z toho dělají velice dobrý snímek.

• 21.7.2014  19:22
    Vetřelci (1986)

Ta strašidelnost sice ustoupila, ale byla plně nahrazena monumentálností a vizuální dokonalostí, jakou dokáže jen James Cameron. V určitém smyslu ještě lepší než jednička.

• 21.7.2014  19:20
    Vetřelec (1979)

Sice jsem vyrůstal na mnohem efektnějších a nabitějších filmech, takže jsem tomuhle moc nevěřil. Ale tohle je absolutní špička! Jeden z nejlepších snímků všech dob.

• 21.7.2014  19:11
    Saw 3D (2010)

Tak jsem si porovnal jedničku s tímhle a zkusil odhadnout, kam až série došla. Ano, nabízí se říct to velice oblíbené místo, ale já bych to neviděl zase tak špatně, i když ani dobře. Co se týká strašidelnosti, ta velice upadla a vše se zvrtlo jen v nudu. Po jedničce jsem měl trochu špatný pocit, když jsem šel v noci na záchod, po sedmičce? Ani náhodou. A další průser - nahrazení charismatického Kramera tamtím, kterého ani nebudu jmenovat. Fuj. Logika taky vyhořela - do pastí už zavírají úplně každýho. I tak se na to ale dá koukat. Sice jsem to neviděl v tom úžasném 3D, takže jsem si nemohl vychutnat tu pilu na konci, ale budiž. Mohlo to být i horší.

• 16.7.2014  19:23

Když jsem byl malej, docela se mi to líbilo. Díky Bohu všemohoucímu, že už jsem vyrost!

• 16.7.2014  19:22
    Slunce, seno, erotika (1991)

Ale fuj. Tohle už opravdu není ani průměrné, nýbrž hluboce podprůměrné. Škoda slov, tohle prostě nemělo vzniknout. I když, vzhledem k tomu, kdo je režisérem, mohlo to být ještě o něco horší.

• 16.7.2014  19:20

Mnohem míň logický, ale ten urážecí humor je přesně moje kafe. Růžičková to furt drží, zbytek herců už tak dobrej není. Přesto jsem čekal, že to bude daleko horší.

• 16.7.2014  19:12

Tenhle film je absolutní brak, ale co na tom? Poměrně realisticky napodobuje vesnické prostředí. Růžičková je prostě úžasná a do Hoštic fakt zapadá, ani ostatní herci nepůsobí nepatřičně. Základní dějová linka mě sice vůbec neoslovila, i tak se na to ovšem kouknu rád znova.

• 16.7.2014  19:09
    Kameňák 3 (2005)

Zatímco u jedničky i dvojky jsem se místy i zasmál, tohle už opravdu nelze označit ani za špatný film. Troškovi došly i ty podprůměrné nápady a vyřešil to vtipy o cikánech... Kdyby to aspoň bylo vtipné!

• 16.7.2014  19:06
    Kameňák 2 (2004)

Ať Troška zůstane u pohádek. Na ty se alespoň dá koukat.

• 16.7.2014  19:04
    Kameňák (2003)

Trapnost nad trapnost... Ta jedna hvězda tam je jenom proto, že jsem zjistil, že pokračování jsou ještě horší.

• 14.7.2014  19:44
    Saw 6 (2009)

O fous, možná o dva lepší než předchozí pokračování. Trochu propracovanější příběh, postavy a plno ukázek, jak potrestat jednu zlou pojišťovnu. Pořád budu i tuhle šestku porovnávat s výchozí jedničkou, a to dopadá pokaždé velmi žalostně. A mimochodem, už jsem pochopil ten vtip na facebooku, kde jedna z obětí zatěžkala nádobu tak, že se do ní vydělala. :D

• 14.7.2014  19:40
    Saw 5 (2008)

Každý díl přibývá těch nesmyslných vyšetřovacích keců na úkor pastí, které jako jediné pořád stojí za to. Linka pěti lidí celkem ušla, pěkná scéna, kde si uvědomili, že měli od začátku spolupracovat, i jejich závěrečná zkouška. Hoffman je kretén. V kůži Jigsawa bych raději vstal z mrtvých a připravil něco i pro něj. A co víc, všechny ty nastřádané postavy se mi pletou - vždyť všichni chlapi vypadají skoro stejně a žádný charakter není... prostě není. Game over, prosím vás!

• 14.7.2014  19:33
    Saw 4 (2007)

Čím dál tím horší. Ani konec už nedokáže nic zachránit. Bez Jigsawa zmizela poslední zajímavá postava. Už dávno jste tomu měli říct "Game over".

• 14.7.2014  19:29
    Saw 3 (2006)

Ještě debilnější postavy, ještě debilnější děj, snaha vyždímat z úspěchu jedničky co nejvíc. Konec mě dostal, skutečně a opravdu jsem to nečekal, ale jedna dobrá chvíle nemůže vyrovnat hodinu a půl nesmyslů. Kéž by skončili, dokud je ještě čas.

<< předchozí 1 2 3