Top Gun (1986)

Ve své době jistě TOP, v roce 2022 film celkem o ničem..věřím, že před 25 lety 4*, dnes sotva 2*, proto 3*

Neymar: Dokonalý chaos (2022) (seriál)

Podobný osud, podobný píčus jako Anelka, Pogba..prostě mladý talent z chudé rodiny, nula, která měla potenciál být nejlepším fotbalistou na světě..ale tidle kluci to v hlavě nemají vpořádku..není mi líto těchhle hošánků

Český slavík 21 (2021) (pořad) odpad!

Nejhorší z nejhorších...trapné tak, že jsme se styděli všichni za TV obrazovkami..strašný v každým ohledu..Godla, Rytmus, Bagárová, Bendig...už chyběl jen Vlasta Horváth

Michal David - žít tak, jak se má (2021) (TV film)

Celý dokument je o tom, jak se vychvaluje co všechno má..jo, já mu to nezávidím, měl/má zajímavý život, ale pocit po shlédnutí je, že je to happy blb, kam vítr, tam plášť :) 30%

Anelka: Nepochopený střelec (2020)

Měl talent, který nikdy nenaplnil. Hraje si na nepochopeného, ale byl to prostě jen blb, který nevěděl co chce a choval se jako kretén - problémy v každém klubu včetně nároďáku. Vyplakával si přestupy, urážel se na kde co a nakonec byl každý klub rád, že se ho zbavil. Uplakánek. Já ho pamatuju až v Chelsea a dále a nikdy nepatřil ke špičce, je až s podivem, kolik získal týmových trofejí, když individuálně se mu za celou kariéru podařilo jen pár zápasů, které by člověk spočítal na prstech. Dokument je navíc zcela neobjektivní, mluví o něm jen jeho kamarádi. Typický případ nepřízpusobivého ukřivděného uplakaného chlapce, který hledá důvody, proč se mu nedaří, vždycky za to můžou všichni ostatní. Tváří se pokorně, ale nic co udělal neolitoval, pořád si stojí za tím, že on nic. Za mě je to druhý Blbotelli. Spoustu věcí jsem o něm nevěděl, v tomto byl dokument přínosný, na druhou stranu za mě si dokument "zaslouží" nějaká superstar typu Pelé, Maradona, Ronaldinho, CR, Messi..pokud má svůj dokument Anelka, tak už může mít dokument každý. Proč jsem se tada díval? Bo Covid a není se moc na co podívat.

Dobroty (2001) (pořad)

Kdyby jste to vy idioti nehodnotili takhle už z principu, tak dneska tady máme různé estrády, když se zapne TV..namísto toho tam máme jenom nekonečné seriály o ničem..škoda, že dneska není v TV už žádná sranda, byť plytká..ale ať nikdo z těch, jež dali ODPAD neříká, že se nikdy nezasmál.

Kartonový boxer (2016)

Emocionální "výblitek" od začátku až do konce..silný doják pro citově empatické, tady nemůže zůstat jedno oko suché..

Ostravak Ostravski (2016)

No klasicky udělali z Ostraváku blbce..přitom takhle se mluví tak někde mezi Brnem a Olomoucí, rozhodně ne v Ostravě..to je tak, když si Pražák myslí, že je Ostravák..škoda, mohla to být sranda :)