• Krátkometrážní

Stylista (2018) (seriál)

Poprvé jsem snad viděl seriál, kde je 90% postav homosexuálů.

Pobřežní hlídka (2017)

Zas tak zlý mi to nepřišlo... řemeslně to bylo kvalitní, akorát fórky ne vždycky úplně top (třeba ty s hrází...), ale koukat se na to dalo. Samozřejmě příběh nablblý a nechápu, proč Rock hraje stejnou postavu jako hrál Hasselhoff. Škoda, že se tvůrcům nepovedlo to, co autorům remaku (jestli se tomu tak dá říkat) 21 Jump Street, kde zůstal koncept, daly se do toho nové postavy, trocha sentimentu a hodně kvalitního humoru a fungovalo to. U tohohle filmu všichni víme, že na to lidi půjdou jenom kvůli sexy holkám v zařízlých plavkách. (Nebo kvůli Efronovi, že.) P.S.: Cameo Pamely Andreson bylo fakt hodně trapný...

Spolujízda (2019)

Sice ptákovina, ale zábavná ptákovina. Premisa "řidič uberu vozí osleplého policajta v honbě za zločinci" překvapivě funguje a není tak blbá, jak by se z traileru mohlo zdát.

Souboj s rodinou (2019)

Akorát Vince Vaughn mi tam teda nesedl, jinak pohodička, zábavička a i na nějaký ten humor došlo.

Všechno je jinak (2019) (seriál)

Velmi zajímavý námět totálně zabitý nenápaditým scénářem. I když se sebevíc snažíte naladit na "ujetý" styl seriálu, tak tomu prostě nevěříte ani slovo. Navzdory velmi dobrým hercům se jedná o pěknej průser, z námětu toho šlo vyvařit o 300% víc (a tím nemyslím stopáží). Žváček zřejmě po úspěšných Kobrách a užovkách přišel Modrým kódem o veškerou soudnost (ale zas se mu nemůžeme divit).

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

S tím gradingem se trochu ustřelili, ale jinak jsem spokojen. Akorát se bojím, že tenhle díl byl vrchol série a už to zajímavější nebude.

Avengers: Endgame (2019)

Završení nejnákladnějšího seriálu v dějinách lidstva. Jak mě bavilo Infinity War, tak mě tohle nezaujalo. Děj v mnoha fázích předvídatelný a pokud jste viděli finále první řady Legends of Tomorrow, tak se pocit již viděného násobí. Výsledek poslední bitvy s Thanosem tomu aspoň dá nějaký emocionální rozměr, ale jinak jsem se skrz celou prostřední část filmu docela kousal nudou. Normálně bych tomu dal spíše tři hvězdy, ale s tím, jak neúměrně vysoké hodnocení to má tady, dávám dvě.