Daweflip

. .

kraj Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 16.1.2017  07:21

Když už vás nebaví dívat se na youtube, jak ostatní hrají počítačové hry, je tu ještě Hardcore Henry, který plní jeden quest za druhým, zabíjí tuny Rusáků a na závěr si to rozdá s ultimátním zloduchem. Prvních 20 minut bylo zajímavých, potom to ale člověka omrzí.

• 3.3.2015  17:24
    The Fall (TV seriál) (2013)

Celkově rozporuplná pocit. První série byla výborná, ovšem druhá poměrně nevyrovnaná. Zvrat v tempu působí v první polovině druhé série unavujícím dojmem a celou dobu se pořádně nic neděje. Zachraňují to až poslední díly, které znovu získávají dusivou a hutnou atmosféru.

• 16.2.2015  19:22

Muslimský Rainman na cestě za prezidentem USA. Po trochu zdlouhavém rozjezdu si film drží svižné tempo a začíná z diváka ždímat emoce.

• 16.2.2015  19:17

Owen Wilson nezklamal a pobavil, i když závěr byl utrpení.

• 22.11.2014  13:38

Pomalu budovaná atmosféra a napětí a zdrcující pocit po skončení filmu.

• 22.11.2014  13:34

Povedená akce, která příliš nenudí. Závěrečná honička je dost přitažená za vlasy, ale s jistou dávkou snahy se dá překousnout.

• 22.11.2014  13:32
    Moonwalker (1988)

Neskutečná slátanina, kterou nezachrání ani hudební vložky. Kdo má rád Michaela, ať si raději pustí pár písniček.

• 31.10.2014  22:22

Výborné využití nových technologií, které umožnily vytvoření poctivého, velmi dobře uvěřitelného příběhu.

• 4.8.2014  16:09
    Superbad (2007)

Dvě hodiny nudy, ze které vás občas vytrhne nějaký povedený vtip. Těch je ovšem o poznání méně než trapných momentů. Podle čtenářů Rolling Stone jde však o nejvtipnější komedii prvních deseti let tohoto století.

• 22.6.2014  23:08

Příjemná přeslazená pohádka pro ženy.

• 23.2.2014  13:12

Film je jako půlkař postavený na trať 1500m, kterou nikdy předtím neběžel. Zprvu běží v ohromném tempu, ovšem po nějakých dvou třetinách mu dojdou síly. Bavil jsem se královsky, ovšem posledních dvacet až třicet minut už bylo pouze jedno velké a ne příliš zábavné WTF.

• 16.2.2014  22:56

Jeden z těch filmů, ke kterým se v myšlenkách vracíte ještě několik dní po jejich shlédnutí. Přidejte povedenou kameru a hudbu, pár scén z Prahy a výsledkem je velmi příjemný mix, který omámí nejednoho diváka.

• 16.2.2014  22:49

Dojemný příběh, skvělý pes a trocha nudy.

• 16.2.2014  22:46

Výborné Clintovy hlášky a spousta ironického humoru.

• 3.11.2013  12:35

Ačkoli film spíše na jedno shlédnutí, rozhodně nenudí. Závěr je trochu přehnaný, ale co se dá dělat. Příjemný kousek na líný večer.

• 3.11.2013  12:32
    Vetřelci (1986)

Film jsem viděl jako malý a ten den se mi nespalo příliš dobře. Pro mě nejlepší z Vetřelců.

• 3.4.2013  00:01

"Už si ani nepamatuju, jestli jsem začal pít, protože mě opustila žena, nebo mě opustila, protože jsem začal pít"

• 18.1.2012  21:03

Filmu jsem dal původně čtyři hvězdičky, ale po půl roce si z něj už nic nevybavuji. Takže hvězda dolů.

• 23.9.2010  12:11

Parádní oddechovka s jednoduchým příběhem a výbornými syrovými bitkami. Pro mě velice příjemné překvapení.

• 22.9.2010  14:10
    Crazy Heart (2009)

One man show Jeffa Bridgese doprovázená příjemnou hudbou. Podobně jako Wrestler (kterého jsem viděl pár dní před Crazy Heart) zpracovává téma vyhaslé hvězdy, která se protlouká životem od baru k baru (resp. od tělocvičny k tělocvičně) a která se v určitý moment pokusí na poslední chvíli se svým životem něco udělat. Na rozdíl od zmiňovaného Wrestlera ve mě ale Crazy Heart nezanechal žádnou výraznější stopu. Jak zde již bylo řečeno, divák, který sám není alkoholikem, se s Badem Blakem nemá možnost příliš ztotožnit a podívat se na svět jeho očima.

• 20.9.2010  15:10

Parádní rozlučka se svobodou.

• 23.1.2010  13:19

- "Jak se jmenoval ten film, na kterém jsme byli včera v kině?" - "Víš, že ani nevím?"

• 29.3.2009  17:27
    Pozemšťan (2007)

Úchvatné konverzační drama

• 5.8.2008  15:23

Závěry filmů zvládají Korejci opravdu dokonale. Právě závěr tento snímek na poslední chvíli zachraňuje. Jestliže první třetina byla prodchnuta romantikou a zábavou, zbytek filmu vyloženě nudil a nebylo by tomu jinak ani v případě, že by se vše povedlo podle představ hlavních hrdinů. V rámci žánru jde o výrazně slabší kousek.

• 31.7.2008  01:46

Výborná agitka, která dnes diváka pouze dobře pobaví. Ve své době byl ovšem snímek velice kvalitním představitelem žánru.

• 31.7.2008  01:39
    Fando a Lis (1968)

Jeden z mála filmů, u kterého nejsem schopný ohodnotit jej po prvním shlédnutí. Jisté je, že mne velice zaujal - jestli jej ale budu hodnotit kladně či záporně, ukáže až druhá či třetí projekce.

• 31.7.2008  01:36
    Personál (TV film) (1976)

Morální dilema hlavního hrdiny je zde podáno opravdu minimalistickou formou. O něco více se divák dočká konfliktu mezi vznešenými studentskými ideály a realitou polského divadla za dob totality, přičemž ani té se nedostává přílišného rozvedení. Možná za to může polodokumentární charakter snímku a moje neschopnost číst mezi řádky, ale film na mě působil jako nudný příběh utnutý v polovině věty. A to ještě v momentě, který sliboval rozehrát silné drama. Rozhodne se Romek tak či onak? Nevím, ale jisté je, že váhá. To je také vše, co jsem si z projekce odnesl.

• 31.7.2008  01:25

Bizarní záležitost plná nezapomenutelných hlášek.

• 31.7.2008  01:22

Velice pěkný a citlivý film, který se by se s trochou nadsázky dal označit za netradiční romantickou komedii. První dvě třetiny jsou plné absurdních situací, které těží především z napětí mezi zavedeným systémem a nonkoformismem, přičemž představitelé onoho "systému" jsou sami osobami nanejvýš originálními a bizarními. V poslední třetině ustupuje zábava spíše romanci a končí snovým závěrem, který umožní divákovi prožívat zvláštní atmosféru filmu ještě dlouho po jeho skončení.

• 19.5.2008  14:47
    Návrat (2003)

Film, u kterého jsem se nechal strhnout nadšenými komentáři a očekával jsem od něj příliš. Mytologickou rovinu jsem bohužel neodhalil (zajímavou interpretaci jsem četl u uživatele Aquarius), ale i bez toho jsem měl z filmu dobrý pocit. Bez přílišného očekávání, které jsem měl na začátku, bych mohl jednu hvězdičku přidat. Všichni herci byli dobří a přesvědčiví a s oběma dětmi jsem byl schpný se sžít.

<< předchozí 1 2 3 4