Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Pro Boha živýho, proč je tam ten homokládní konec?

Dárek do cely č.7 (2019)

Hodina dvacet by bohatě stačila, ale Osmani holt musí vrhat dlouhé nyvé pohledy.

Bourák (2020)

Je vidět, že místní hipster zapšklé buzerantstvo vůbec nepochopilo poslání filmu.

71 (2014)

Bezva biják. Tyhle filmy mi vždycky připomenou jak bezvadně nás umí vychovávat a radit a pičovat, jak máme láskyplně přistupovat k našim menšinám, ten národ ohozený v teplákách, který ještě před 30 lety na každé policejní stanici v Ulsteru 5x denně trénoval waterboarding na každém hokynáři či instalatérovi jen proto, že na Bětčiny narozky nevyplazil z okna Union Jack.

Šarlatán (2020)

Trojan jako vždy dokonalý. Film velmi povedený, až na ten hipsterský konec. Přijde den, kdy budou životopisné filmy končit maturitou ústřední postavy.

Půlnoční běh (1988)

Proč už dneska nejde točit takové filmy, kde děj dává smysl, nehemží se to tam různou pederastní havětí a je tam nula nyvých pohledů?

Mys hrůzy (1991)

Kulervoucí výběr herců. Nikdo jiný než Bobby deNiro neumí najednou udělat xicht absolutní nasranosti masového vraha a čtyřletýho caparta, kterýmu starší brácha vzal zmrzku a sežral mu jí! Jenom ten konec byl trochu přiteplalej.

Columbo - Past (1972) (epizoda)

Poklidnější průběh mohl Columbo v závěrečné lanovkové scéně trochu opepřit brutálním pochcáním té nicky na zemi.