BarGoldstein

BarGoldstein

okres Praha

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
    • 12.1.2017  13:31

Bylo to takové Rusácky hloupoučké, ale v zásadě jsem víc nečekal. Potěšilo mě, že tam pěkně stříkala krev!

• 10.1.2017  20:00
    Vlad narážeč (2003)

Že jsem si radši nestah naky porno a dvě hodiny nehonil?!

• 10.1.2017  19:57
    Účastníci zájezdu (2006)

Hovno děj, nuda, ani Kocurová v plavkách to nezachrání .

• 10.1.2017  19:41

Neskutečný! Scéna z hotelu mně málem zadusila! Za mě 6 hvězdičky!

• 16.12.2016  23:15

Hlupácky nadutá agitka pro tupany s hlavou přirozeně prázdnou či vymlácenou z amerického fotbalu. Film sestává z mnoha zpomalených či zrychlených srážek v průměru 120 kg vážících orangutanů převážně afroamerického původu. Ve zbytku filmu opičáci šňupou tuny koksu a obcují s veletucty ordinérních kurviček, hádaj se a občas si daj po mordě! Al Pacino, který se málokdy dostává do roviny pod 2 promilemi, hází velkohubé filozofické cintáty o životě jak perly vyžraným americkým sviním. Především ovšem film postrádá jakýkoliv děj a zápletku.Prostě je to vo hovně a chucpe!

• 4.12.2016  13:32

Velký film ze života. Téměř denně vzpomínám na větu: "Vrchol mého dne je, když ráno onanuju ve sprše. Pak už je všechno jen horší!"

• 4.12.2016  13:21

dosti vtipné, velmi italské, někdy za polovinou smích v sále ustal ... a nastal ten vážný sociologický průzkum. Furt dobrý! Jenom konec byl na mně (i Leďase) příliš italský...

• 30.11.2016  01:14

Já se většinu filmu smál. To je tak krásně dementní. Kdo očekával intelektuální zážitek, je idiot!

• 30.11.2016  01:10

Kdo by čekal víc než jen oddychovou komedii, byl by zklaman. Já nebyl. Jen na konci se mi chtělo zvracet!

• 29.11.2016  21:35

Super biják! Super Filipovský! Klasická žabožroutská zhovadilost! Leďas obligátně usnul po 1/4 hodině!

• 29.11.2016  21:30
    Tanečnice (2016)

Přiznám se, že mi nebyl blízký námět (byl jsem do kina odvlečen Leďasem) a proto byla pro mně tentokrát francouzská bezduchost a absence děje bolestivějsí.

• 29.11.2016  21:27

Do kina jsem šel s Leďasem, což je zážitek sám o sobě. Navíc byla ve mně malá dušička po přečtení některých recenzí, kde se kolegové přiznávají ke sníženému intelektu, který se tentokrát projevil neschopností sledovat (podle nich) příliš zašmodrchanou dějovou linku. Já se neztratil ani jednou a to taky nejsem žádnej Ajnštajn! Za mně dobrej biják!

• 15.11.2016  01:35
    Tady to musí být (2011)

Tak odpornou sračku jsem viděl naposledy, když jsem koukal před x lety na něco od Trošky! Mám S.Penna rád a asi bych ho měl obdivovat, že dokázal zahrát tupé bezduché hovado, které bezcílně bloumá světem se svým dementním kufírkem, ale chce se mi prostě jenom blít! Třikrát FUJ!!!

• 7.9.2016  10:12

Příšerně natahovaný film o britské tuposti a divnosti. Dikybohu za brexit a obnovenou splendid isolation! Námět super, kdyby se toho zhostil někdo trošku méně upjatý a udržel stopáž v mezích bakalářského příběhu, mohla to být pecka.

• 14.7.2016  05:31

bože! našel jsem tu i uživatele, kteří dali 4*!!! zamýšlím se nad tím, co je to za lidi...

• 14.7.2016  05:21
    Krokodýl vs. aligátor (TV film) (2010)

Naštěstí mi bylo předem jasné o jaké výkaly se jedná! ;) Když by člověk bral film vážně, nezbyde než vyhodit TV z okna (jak tu někdo psal), ale já jsem se parádně nasmál. Triky by zvládla na PC asi i moje 10-letá dcera lépe, především z náhlých sežrání některých nebožáků jsem se prohýbal smíchy!

• 14.7.2016  05:14
    Borgman (2013)

Osobně bych rád z(a)kopal tvůrce filmu! Něco tak bezduchého jsem dlouho neviděl! Tupé prkené postavy páchají dementní činy bez vysvětlitelného důvodu.

• 14.7.2016  05:10
    Albert Nobbs (2011)

odporná britská nuda! v této pozici jsou proste Britové nesnesitelní kreténi! třikrát FUJ!

• 14.7.2016  05:07
    Sedm životů (2008)

Boze muj! Neco tak kretenskeho jsem dlouho nevidel! Film me uvedl do hluboke deprese, predevsim faktem, kolik lidi zde pise jak se jich tahle neuprimna, vyumelkovana, ultraamericka sracka vnitne dotkla! Netusil jsem, ze lidi kolem me jsou takovi plytky kreteni! Mr. Smith je herec-robot, jeho vrcholem by mely byt porady typu Particka a to mu jeste lichotim. Hnuj! Hnuj! Hnuj! Po shlednuti filmu jsem nemohl 2 hodiny spat a mel jsem chut nekoho (nejlepe pana Muccina) zmlatit do bezvedomi!

1 4 7 9 10 11 12 následující >>