BarGoldstein

BarGoldstein

okres Praha

• 21.12.2018  21:14

Dobrý dost, jen podezřívám tvůrce, že scénář závěrečného masakru svěřili sousedovic třínohému dementnímu jezevčíkovi, který štěká i na vlastní nohy.

• 21.12.2018  21:07
    Agora (2009)

Film sám o sobě je za 3, je to takové neslané nemastné. Čtvrtá hvězda je za občas precizně vydělaný krupon soupeřící náboženské skupině!

• 23.11.2018  12:46
    Kolonie (2015)

Po přečtení oficiálního textu distributora a některých zdejších komentářů jsem se těšil na pěkný masakr. Výsledkem byla ovšem pouze unylá povídačka pro zapšklé pederasty o bandě zhovadilých nácků, kteří si rádi navzájem vydělávají krupon a občas k tomu holt přiberou i nějakýho trapnýho taky Sasíka, kterej si tam přijel hrát na Vladimíra Iljiče. Aspoň že tam nebyli žádní zahušťovači čokolády!

• 31.10.2018  15:10
    Černá smrt (2010)

Trochu pěkného vydělávání kruponu, celkově ucházející oddechovka na téma mor, mrtvoly a smrt. Kdo by odolal? Jedině buzničky a hipstýrci.

• 25.10.2018  20:59

Debilnější než obvykle! Budapešť vytvořená v poušti je fakt teploušská!

• 24.10.2018  10:20

Klasika Angus MacGyver. Zápletka jak v Kouzelný školce, oponující opice ochotně vždy posečkají s palbou, když hrdina ozbrojen připínáčkem a kancelářskou sponou připravuje další kulervoucí past a hledí jim v ústrety tupým anglosaským pohledem. Když to člověk nebere vážně, hodně se nasměje! Když to bere vážně, směje se jeho psychiatr!

• 19.10.2018  19:43

Klasická dutohlavá poudačka o tom, jak prázdnohlavci po celém světě zachraňují celý svět. Takovejch je 12 do tuctu. Za srovnání s Bournem nakopat do koulí!

• 7.10.2018  09:20

Cholera jasna! Film, který naprosto civilním, mrazivě každodenním způsobem detailně popisuje, že největší svině, jaký kdy tahle planeta nosila, jsou jednoznačně komouši. Tohle by mělo zadarmo běžet ve všech kinech před každejma volbama v celym Ost-Blocku! I cynické obludě Baruchovi se v nejedné pasáži filmu draly slzy do očí!

• 1.10.2018  19:12

Kýbl sraček.

• 30.9.2018  11:54

Žabožroutské komiksy jsou koukatelné, místy vtipné, oproti americkým postrádají tupost a velkohubost, byť je úsměvné jak si národ jehož nejčastější slova v bitevni vřavě jsou "Je me rends!" zde léčí komplexy na ostatních v čele s tím, který kdysi držel za koule většinu známého světa po mnoho staletí.

• 29.9.2018  07:27

Krutě tupá bezcenná sračka bez špetky děje a tolik proklamované atmosféry.

• 28.9.2018  23:48
    Nepřátelé (2017)

Obstojné vydělávání kruponu nezakrývá bohužel dostatečně poněkud tupoučký děj a Balíkovo herectví na úrovni balíku slámy.

• 13.9.2018  14:22

Celkem to mělo drajv a něco se tam dělo, klaďas byl kladnej až za hrob, záporák svině a násoska, prostě vše jak má být. Za ten superteploušskej konec bych ovšem někomu uštědřil pár kopů do xichtu a la Svaly z Bruselu.

• 2.9.2018  08:37

Slušně si tam kluci vydělávají krupon!

• 21.8.2018  19:40
    Vlčice (1983)

Vlčici jsem viděl poprvé krátce po jejím natočení v letním kině v Lysé nad Labem. Tenkrát to pro mně byla čirá hrůza. Po cestě zpět na chatu jsme s kamarádem celých 10 km na kole vyli, abychom jeden druhému ukázali, jak se nebojíme. Bylo nam 10, možná 11. Včera už jsem se nebál vůbec, nějak to nemělo spád.

• 21.8.2018  19:21
    Sněhulák (2017)

Podivná burleska pro postižené pederasty.

• 15.8.2018  23:17

Po velmi dlouhé době jsem něčemu švihnul 5 hvězd! Tohle byla nekompromisní prdel po všech stránkách. Klobouk dolů, s tak jemnými nuancemi vykreslit takovou bandu dementů, to je fakt kumšt! Smál jsem se, až jsem měl strach o vlastní prádlo! A světe div se, ve filmu nebyl ani jeden čmoud, ani žádný hustilky!

• 11.8.2018  12:06
    Suburra (2015)

Špagetohltači dlouho nenatočili něco, co by tolik rvalo koule! Film bez kudrlinek a vyfikundací, na který člověk kouká bez dechu start-cíl a nemusí si furt upravovat předkožku podle poslední hipsterské módy!

• 9.8.2018  19:20
    Spása (2014)

Kurva dobrej biják! Je tam všechno, odplata, ústřední hnusák, tajemná děva a hlavně ústřední nemluvný klaďas, který ve finále vydělá krupon všem, kteří se byť jen mihnou jeho zorným polem!

• 9.8.2018  08:58

Takový hovno z nutrie, nic se tam neděje, není to vtipné, je to trapný... Proč takový filmy lidi točej?

• 12.7.2018  20:20

Film o vymatlaných křupanech.

• 5.7.2018  21:08
    Věznice (2000)

Film plyne, dá se na něj koukat a najednou je konec a člověk si uvědomí, že se tam ale lautr nic nedělo.

• 2.7.2018  14:43
    Země nikoho (2001)

O demenci a nelidskosti, která bují tak nedaleko od nás. Ti stejní Jogurti, kteří před sotva dvaceti lety zašívali sousedům upižlaná varlata do úst, mávají putovnicama a krouží po Schengenu. Tfuj!

• 1.7.2018  20:31
    Taxidermia (2006)

Tak tohle byla slušná nakládačka ze země, kde není rozumět ani "dobrý den". Hlavne samovycpávání na mě nechalo silný dojem.

• 24.6.2018  07:41

Většinu stopáže jsem měl chuť mlátit čůráčí hlavou do zdi. Kačer je úhlavním hnojem filmu, neb hraje jak pocukrované hovno debilního vzteklého třínohého pudla s nevyhraněnou sexualitou ležící v chánovském parku. Zbytek je k znudění trapný a nijak to nevylepšil.

• 23.6.2018  22:14
    Tichá noc (TV film) (2002)

Poněkud toporné, ale bohužel to nepůsobí topořivě. Orámování retardovaným formátem vyprávění starého bavorského homosexuálního seladona jeho nejmladšímu kolouškovi bylo mimořádně tupé a především zhola zbytečné. Hokej v hodnostech toho nesympatického přehrávajícího dementa v německé uniformě už mě nechal chladným. Vypnul jsem to a šel mrdat!

• 23.6.2018  19:20
    Argo (2012)

Arkin rve jednoznačně koule! Film je slušný, ale žádná cukrštamgle se mi v kalhotech nezjevila. Spíš se potácím mezi 3,5-3,7.

• 28.5.2018  21:26
    Raja 1918 (2007)

Sveřepý severský národ opět vítězí. Po staletích trýznění tupými východními hordami zdegenerovanými čímkoliv zkvašeným okamžitě rozeznal zlo a vymýtil jej ze svých řad. Kdyby se i u nás stříleli komouši na potkání, měli bysme se dneska líp jak v tom slavnym Dajčlandu!

• 23.5.2018  11:07
    Limit (2010)

Zbytečně ukvičené

• 25.4.2018  00:21

Pěkně po rakousko-uhersku potutelné, zároveň napínavé a prosté teplometů.