BarGoldstein

BarGoldstein

okres Praha

• 25.4.2018  00:16

3,5, dalo se na to koukat. Jen bych přidal víc Jogurtů s jejich pičkováním a nějakou tou srbosjekovou akcí. Takhle to je lehce sterilní.

• 21.4.2018  12:39
    Útěk ze Sobiboru (TV film) (1987)

Trošku mi neseděla ta angličtina z úst ss-manů a polských Židů, ale po cca půl hodině jsem si zvykl, protože mě film celkem vcucnul a už mě nepustil. Rutger Hauer jako ruský Žid Pečorský je ovšem výsměch.

• 20.4.2018  16:20

Vtipnost jsem nepostřehl, tuposti přehršle!

• 20.4.2018  14:02
    Parker (2013)

Klasické dvě hodiny kopání do držek a vystřelování krvavých pilin z míst, kde jiní lidé nosí mozek. Ničím neurazí ani nenadchne. Když člověk kažých 15 min vstane a jde si pro další salám a lahváče do lednice a trochu pohoňká na toaletě, děj mu nijak neunikne.

• 19.4.2018  23:43

Pořád přemýšlím, proč se tenhle kýbl sraček nejmenuje "Detlefova praktická příručka pro spokojený život s Gertrudou". Proslulý německý smysl pro humor nese své ovoce, oh Fotze! Z fleku bych nasolil celému štábu Sonderbehandlung!

• 19.4.2018  19:30
    Cesta (2009)

To byla ale odporná debilita pro teploušskou svoloč! Dyk se tam nic nedělo!?!

• 19.4.2018  18:51
    Zabiják Joe (2011)

Napřed se to táhne jako smrad hoven z jediné homosexuální domácnosti v jehovistickém činžáku. Pak atmosféra zhoustne a nakonec ... dojde ke kuřbě stehna! Stará už mazala do KFC pro dva kýble stehen, akorát ještě vůbec netuší, co jí čeká.

• 19.4.2018  18:39
    Ironclad (2011)

Pěkná upomínka dob, kdy Dánové nebyli jen největším prasožroutským národem v Evropě, který ochotně nastavuje všechny tělní otvory svým líným sousedům Ibrahimsenovi a Mustafasenovi. Sekyrama si ovšem uměli vydělávat krupon par excellence!

• 17.4.2018  21:22

Klasika, plastovej žralok a banda dementních lopat.

• 17.4.2018  21:16
    Fetih 1453 (2012)

Prostoduchý čmoudský pokus o verbování na stranu náboženství, kde se v kostele můžeš povalovat na koberci, abys nabral sílu na ztřískání všech manželek s minimálně jedním měsíčním losováním, která koupí kromě monokla taky pěkný žejdlík kyseliny do xichtu! Místo pěkně krvavých scén, které se tak krásně nabízely, jen bezduché pokřikování, že "je velkej!". V závěrečném tupém slintu už z hipsterskýho sultána stříká sliz na všechny strany, když objímá katolické děvčátko teutonského vzezření!

• 16.4.2018  19:42

MekLejno je proste klasik. Asi nic pro mileniály šilhající i v kině, kde by sehnali pistáciové mrdkačíno, ale pro normálího smrtelníka bezva biják, kde je svět reálně zobrazen: Rusáci jsou vždycky zmrdi!

• 15.4.2018  23:32

Trochu vyžvejklá povídačka o tom, jak si lidský odpad, souhrnně nazývaný Jogurti, navzájem jebe všechny majky světa bez zjevného důvodu, ale s o to větším entusiasmem a vynalézavostí a obzvláště s důrazem na polní chirurgii, kde úhlavní disciplína je Zašití čerstvě amputovaných varlat do úst nejbližšího souseda.

• 15.4.2018  11:30
    Dívka tvých snů (1998)

Bezduché výkaly ukvičených Iberů! Tohle hovno si člověk se salámem nesplete!

• 14.4.2018  23:43

Dafoe jako hipsterský zahušťovač čokolády? Tak to mě poser! Jinak hovnový děj slyne ve znamení katolických hlášek vtipných jak blábolení ozraleho papeže na Nový rok.

• 14.4.2018  00:01
    Zabijáci (2014)

Na Dánech se mi líbí, jak zvostra si umějí navzájem vydělat krupon! Naopak je ujeblý jak musejí do každýho filmu nacpat aspoň jednoho čistokrevnýho Dána s hubou černou jak anální otvor sociálních pracovnic z Kinshasy.

• 12.4.2018  18:33

Místy mi to moc komediální nepřišlo. Nebylo to špatné, ale byla tam příliš cítit britská ruka. Měli by to spíš natočit Rusáci, ale ty by z toho udělali nějakou odpornou agitku! Dlouho jsemváhal mezi 3 a 4.

• 12.4.2018  18:21
    Blok 99 (2017)

Pár teploušů na chvostu této squadry tomu sice dalo odpad, popř. jednu umrlou hvězdu, ale jebat dementy! Já říkám, že je to kulervoucí, občas takovej film člověk prostě potřebuje, aby si uvědomil a řádně zvizualizoval, co by rád udělal s tou širokou škálou postav ve svém životě, které ho tak nebetyčně serou! Manželka, prezident....

• 4.4.2018  17:30
    Na konci světa (2017)

Proč všichni dementi vysíraj z teploušů? Je to hnus!

• 4.3.2018  02:25
    Brestská pevnost (2010)

Hromada tupého rusáckého patetického hnoje! Saša Kokott natočil film podle svého jména vpravdě brilantně!

• 26.2.2018  22:08

Na tuhle tupou slátaninu mě kdysi vytáhla jedna moc pěkná studentka. V kině jsme vydrželi asi 10 minut. Pro mně dobrý, protože jsem jí pak odtáhl k sobě a celou noc jsem ji klátil do zadku!

• 2.2.2018  19:44

Skoro 4... Když se rozprskla zavařovací sklenice s neposednými vykuchanými varlaty, myslel jsem že se blýská na lepší časy.

• 2.2.2018  07:37

Zfilmovaný důkaz faktu, že rusáci jsou páchnoucí svoloč. Navíc je to zfilmovaný dost mizerně.

• 1.2.2018  18:33
    Bílé peklo (2001)

Juchuuu! Zase po dlouhé době nějaký film bez zahušťování čokolády. Konec krapet rozbředlý, jinak dobré.

• 31.1.2018  16:48

Gene je stará dobrá škola. Film bez pederastů, transek a jiné obtížné havěti.

• 31.1.2018  16:41
    Korunní princ (TV film) (2015)

Kulervoucí byl hlavně Kříž a jeho účes!

• 30.1.2018  18:55

Nebývale mne překvapilo, že ani jeden z kandidátů nebyla nějaká ohavná naondulovaná bukvice. Plytký děj by tomu odpovídal. Předvídatelné, prvoplánové, skoro jsem slyšel chór čvachtání lascivně se vlnících konečníků.

• 30.1.2018  18:30

Z tohoto unylého hnoje by se radovali jedině ti nejzavilejší megapederasti. Celý film jsem čekal na nějaký děj a viděl jsem jen žvatlání pomateného klučiny beze jména.

• 22.1.2018  21:01
    25. hodina (2002)

P.S. Hoffman jako obvykle ukazuje svůj konečník všem ostatním hodně zdáli. Eddie okolo něj jen tančí lascivní homotance. Ale koukat se na to dalo.

• 22.1.2018  20:56

Zpočátku to vypadalo jako slušná oddychová komedie o nejoblíbenějším sportu národa, který kdysi vládl půlce planety, ale doposud si nepřipustil, že již dávno nevládne, neb zdegeneroval na pár desítek milionů dementních bezzubých jedinců v teplákách, kteří bloumají po ulicích co by kde ukradli a zkapalnili to. Pak se to zvrhlo úplnou degenerátskou podívanou s bandou dementů s čelovkama místo očí.

• 21.1.2018  11:56
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Jako vždy, nejčastěji jsem tuhnul v podbřišku z Trojana. Liška taky slušný. Jinak prostě pohádka lepší průměr.