BarGoldstein

BarGoldstein

okres Praha

• 30.1.2018  18:55

Nebývale mne překvapilo, že ani jeden z kandidátů nebyla nějaká ohavná naondulovaná bukvice. Plytký děj by tomu odpovídal. Předvídatelné, prvoplánové, skoro jsem slyšel chór čvachtání lascivně se vlnících konečníků.

• 30.1.2018  18:30

Z tohoto unylého hnoje by se radovali jedině ti nejzavilejší megapederasti. Celý film jsem čekal na nějaký děj a viděl jsem jen žvatlání pomateného klučiny beze jména.

• 22.1.2018  21:01
    25. hodina (2002)

P.S. Hoffman jako obvykle ukazuje svůj konečník všem ostatním hodně zdáli. Eddie okolo něj jen tančí lascivní homotance. Ale koukat se na to dalo.

• 22.1.2018  20:56

Zpočátku to vypadalo jako slušná oddychová komedie o nejoblíbenějším sportu národa, který kdysi vládl půlce planety, ale doposud si nepřipustil, že již dávno nevládne, neb zdegeneroval na pár desítek milionů dementních bezzubých jedinců v teplákách, kteří bloumají po ulicích co by kde ukradli a zkapalnili to. Pak se to zvrhlo úplnou degenerátskou podívanou s bandou dementů s čelovkama místo očí.

• 21.1.2018  11:56
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Jako vždy, nejčastěji jsem tuhnul v podbřišku z Trojana. Liška taky slušný. Jinak prostě pohádka lepší průměr.

• 2.1.2018  13:33
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Pohádky se obecně velmi těžko hodnotí. Vesměs to je člověku stejně jedno protože žere a žere a žere a příběh a ostatní atributy filmu stejně moc nevnímá. Totéž to bylo tady, klasický scénář, docela rozumné, co ovšem nebylo rozumné, bylo rozhodnutí obsadit do hlavní ženské role přestárlou kobylu. Pořád jsem se bál, že zařehtá a hryzne některého herce do ramene či do hýždí.

• 1.1.2018  20:42
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

Spíš 3,5. Většinou to celé táhne Preiss, osvěžující je i postava zcela vymaštěného krále v podání Jana Hrušínského.

• 1.1.2018  15:25

Spíš než film je to foukání do trenek.

• 16.12.2017  18:32
    Le convoi (2016)

Spíš tři a půl. Jsem rád, že film ukazuje v plné kráse tupost čmoudského dobytka a jeho ukvičenost.

• 16.12.2017  08:50
    Viking (2016)

Jediný přínos filmu je ten, že nám reálně ukazuje, jak to vypadalo před 11 stoletími na většině obývaných území a jak to (ruku na srdce) vypadá na východ od Vysočan dodnes. Totéž platí o chování těch dvounohých tvorů, jež se trochu štítím nazávat lidmi. Jinak je to plytké rusácké divadýlko nesouvislého děje, které se dokonce v poslední třetině stane koktavou flanďáckou agitkou!

• 15.12.2017  00:45
    Zimní píseň (2015)

Odpornost, humus, fuj!

• 14.12.2017  20:16

Lipský zde bezpříkladně a bezskrupulózně ukazuje retardovaným teploušema ověnčeným režisérům, že film nemusí být naplněn zahušťováním čokolády a jízdami na prašivých kozách!

• 14.12.2017  20:12

Proč?

• 14.12.2017  19:59

Kreténismu není nikdy zjevně učiněno zadost! Imbecila, který tato hovna zplodil, bych proměnil v kozu a zavřel ho na měsíc do somálského vězení pro doživotně odsouzené. Debilní manýrismus pro retardované teplouše!

• 19.11.2017  17:25

Někteří z místních superexpertů na filmy se zmiňují ve svých komentářích o "příběhu". Mohl by mi prosím někdo z vás alespoň rámcově nastínit, v čem ten tajemný příběh spočíval, kde byl ukryt!? Děkuji Jedná hvězda je za Kateřiny pohledný xichtík.

• 14.11.2017  17:51

Ač mě zužovala bolest hnátu a Erkil není úplně můj velkej kámoš, šel jsem do kina s radostí. Úvodní půlhodinka proběhla ve smyslu sebeuklidňování, že přece i velcí filmaři potřebují pár minut na přípravu příběhu a jeho podhoubí. V následující hodině jsem se pokoušel dílem neusnout i dílem najít odpověď na znepokojující otázku, zda již jsem tak stár a blb, že nechápu co mistrní tvůrci chtěli svým unylým vyprávěním říci. Kreténství poslední půlhodiny mě přesvedčilo, že génius jsem já a měl jsem radši jít někam na šestery Krušovice a následně zpytovat čelo záchodových dveří plné oduševnělých nápisů. I bez křížového výslechu přiznávám, že kdyby nějaká vetchá babička - velká ctitelka samotné Agáty a Puaróta - si dovolila zašustit pytlíkem dropsů, zajisté bych ji bestiálně utloukl svojí ortézou.

• 8.11.2017  20:54

Oproti knize, u které jsem se vždy válel smíchy, je to krajně vyžvejklá teploušská burleska, kde se promenujou různý dementní panáci s plnou hubou velkých hesel a nic, ale KURVA vůbec nic, se tam neděje! Občas je k nahlédnutí krupon paní hraběnky, na jehož vydělávání se s železnou pravidelností střídají různé šarže všech procházejících armád. Ale i to se po chvíli omrzí. Naštěstí byla poblíž láhev slivovice a šiška salámu, tak jsem to dokázal dokoukat!

• 22.10.2017  14:27
    Požáry (2010)

Takové trochu blboučké. Kdyby to bylo natočeno někým, kdo se od dětství necpe obojživelníky a nezbožňuje dlouhé nyvé pohledy, mohlo to bejt pěkný drámo, takhle jen další roztahaná srágorka. Navíc Leďas nechápal, kdo je musulman a kdo křesťan.

• 18.10.2017  08:37
    Podfu(c)k (2000)

Asi jsem mel velke ocekavani, ale nijak jsem si z toho na dolni konec travici trubice nekecnul!

• 17.10.2017  19:22

Další bezva film na téma: "My jsme se tenkrát neposrali a vykopali jsme ty odporný Asiaty od našich dveří!"

• 17.10.2017  15:33
    Svatý boj (2001)

Prkenná tlama hlavního hrdiny nedává divákovi moc tušit, proč postava koná tak jak koná. Takže ve finále se dozvíte za celý film jen to, že kluk je dement a rád prcá. Na film dost málo.

• 17.10.2017  15:27

Koukatelne drama, ale nic z ceho by se mi delala cukrstangle v kalhotach!

• 15.10.2017  09:17
    Štamgast (1987)

Hrůza! Debilní beztvará hmota bez začátku a konce, Mickey Rourke, který se nechová jako alkoholik ale jako naprostý dement, tváří se jako dement a celý film se pohybuje jako by měl v konečníku slušně velkou dýni!

• 10.10.2017  18:39

Zpočátku ucházející průměrný válečný film se v okamžení změní v totální vymaštěnou sračku, jaké netočili ani Rusáci v 60. letech. Čtvrttunové existence s naprosto hladkým mozkem velikosti dýňového semínka možná uvěří situaci, že 5 jejich soukmenovců v oplechované tříkolce může v klidu zničit půl divize elektrikářů dřív než ty tupé Árijce napadne použít Panzerfausty, které se jim doposud pouze pletly pod nohy a tlačily je v rozkroku. Průměrnému myslícímu Evropanovi se ovšem z takových tupostí chce zvracet. Chápal bych taková hovna v nejakých kartónech pro děti, ale sem to vskutku nepatří.

• 8.10.2017  20:51

Koukatelné, ale já jsem byl krapet zklamán. Byť jsem byl nadšen absencí rektálních milovníků a užíval si děsivé původní znění, celkově film pokulhával a byl jaksi bezkrevný.

• 8.10.2017  20:42

Finové bezprecedentně ukazují celému světu, jak bezohledně může hrstka houževnatých inteligentních Evropanů jebat a až po ramenní kloub prstit hordy tupých nevzdělaných oranghutanů duševně zmasakrovaných staletími konzumace všemožných ředidel a omamných tekutin. Je to zábava a člověka to hřeje u žaludu!

• 8.10.2017  20:17
    Odpor (2008)

Dobrý, ale trochu vyžvejklý.

• 7.10.2017  13:41

Po dlouhé době francouzský film, kde si hlavní mužští protagonisté lascivně neolizují vzájemně konečníky.

• 19.9.2017  21:52

Dal bych rád 4, kdyby tam nebyl ten přeslazený emerický konec! Jinak to bylo správně šílené, krvavé a celkem uvěřitelné. Kupodivu se neůčastnily bukvice ani jiná odpudivá chamraď!

• 17.9.2017  22:57
    Libertarias (1996)

Maximálně odporná feministická agitka bez špetky děje, hnus fuj prostě hoven plná štoudev!