BarGoldstein

BarGoldstein

okres Praha

• 10.2.2017  10:27
    Red (2010)

Celkově dobré, ale z koho jsem nejvíc tuhnul v podbřišku, byl Malkovich.

• 10.2.2017  10:26

Někdy až moc americké, ale celkem spávně šílené.. 3,7

• 10.2.2017  10:24
    Bez konce (2008)

To točili nějací úředníci finančního úřadu? Humornost tomu odpovídá. Jednoznačně nejhorší balkánský film. Táhne se jako smrad, vtip nikde, děj nikde. Fuj! Majku ti jebem!

• 10.2.2017  00:21
    Loft (2014)

Debilní slátanina o teplouších pro buzeranty! Banda homoklád si koupí byt aby se tam předělali na normální heteráky a neměli konečně furt hnědo v trenkách a kolem huby. Ale jako správným teplajzníkům se jim to daří dost hovnově, takže jeden skončí v krimu a dalšímu jebne a hupne z balgónu! Dobře jim tak!

• 9.2.2017  18:47

Trochu po emericku nafouklé, ale dalo se to.

• 9.2.2017  17:42
    Kříž cti (2012)

Absolutní kulervoucnost! Řekl bych tak 4,5. Jenom jsem měl problém s tím, jak se němečtí vojáci briskně přizpůsobili anglické konverzaci.

• 7.2.2017  16:08

No když jsem si u filmu podruhý vyhonil čůráka, tak už se to dalo dokoukat.

• 7.2.2017  12:09

Méně zkušení diváci mohli považovat za happyend okamžik, kdy pán Mačeta dekapitoval centrální makovici, čímž ovšem jen zadělal na větší průser. Mě překvapilo především to, že tvůrci tentokrát tolik šetřili silikonem, asi ho všechen vyplacali na ztvárnění vzrůstajícího počtu hlav. Nicméně textilem se šetřilo také, především na dívčí kostýmy.

• 6.2.2017  19:20

Poručík rulezzzz! Tentokrát usvědčil samotného Johnyho z usmrcení ohavné perfidní rachomejtle, která veškerý jeho škvarek, který zamýšlel utratit s kurvama za chlast, rozházela za cihly na kostel! Columbovi to všechno secvaklo jedním cinknutím klíčů na letišti. Již nejednou mě při sledování toho umolousaného baloňáčku napadlo, zda takhle brilantní jsou i postupy pracovníků Kriminální služby PČR nebo zda se jim prostě podaří usvědčit ty, kteří opakovaně padají v koupelně. Ale obávám se, že mnohé naznačují jejich viditelné možnosti, např. psaní na klávesnici, kde se většina z nich se smrtí v očích blíží rychlosti 14 úderů za minutu. Přičtu-li k tomu fakt, že většina pochází z Ostravska a ještě před týdnem jejich hlavní starostí bylo onanovat u babičky na dvoře za králíkárnou, tak růžové bych to neviděl!

• 5.2.2017  22:04
    Bernský zázrak (2003)

Tento pokus o film se vůbec nezabývá návratem německých vojáků ze sibiřských lágrů! Zabývá se pouze a jedině tou nejubožejší zábavou pro lidskou spodinu a tupou lůzu, fotbalem!

• 5.2.2017  18:47

Slušný ! Hlavně boží byli ty dva nasoskové!

• 4.2.2017  08:50
    13 mrtvých mužů (2003)

Sračka všech sraček! Vavřinec Tlamas hraje stejně dobře jako kus lakované překližky! Přisluhující šimpanzi okolo jsou na tom nemlich stejně. Například úvodní rvačka na dvoře kriminálu je super, teda kdyby jí sehráli někde na Ostravsku ve školce pro mentálně postižené chacharské teplouše!

• 4.2.2017  07:27

Brutální, syrové drama o britském imperiálním zmrdství.

• 3.2.2017  19:08

Navrch Huj vespod Fuj ( nebo chuj )! hnus nuda prostě chuť se tam vyblít! Se tam nic neděje!

• 3.2.2017  17:22

Columbo bezdomovec.

• 2.2.2017  23:38

Standard. Pachatel tentokrát megaslizoň!

• 2.2.2017  23:28

Columbo si drží vysokou laťku i v tomto díle. pozn.: Američané si drží svoji laťku naprostých ignorantů, kdy je Dudek označován za Rusáka a jeho kouč do telefonu skutečně mluví rusky, ale při úvodu partie visí naproti vlajce USA vlajka Albánie. ;)

• 2.2.2017  22:43

To je ovšem luxusní mega zhovadilost Plastový žralok opět v akci! Tentokrát navíc vypadá jako mutace rozzuřeného jezevčíka a ožralého Hurvínka. Prostě by tvůrci opět udělali líp kdyby si všechny ty spoře oděné děvy sundaly podprsenky a kalhotky a vykouřily pár čůráků!

• 2.2.2017  21:56

Dlouho jsem si říkal, že Sádrovec to dokázal natočit bez amerických patetických srágor a skoro se mu to povedlo, ale v závěru už mu to trochu ujelo. Ale do kaťat jsem si nasral smíchy, když začala závěrečná Granátová pelota.

• 29.1.2017  13:51
    Vlak života (1998)

Nápad bezva, mnoho dobrých a vtipných momentů, ale celkově to prostě squadra pomatených hranolky hltajících rádoby umělců nezvládla ani s celou suitou rumunských posluhovaček.

• 28.1.2017  10:27
    O hloupé havířce (TV film) (1990)

Se divím, že havíř havířku neztřískal jak psa!

• 28.1.2017  09:52

Málokdo rve koule tak jako Cohen! Borat byl o dost hustší a lepší (stačí mi vzpomínka na bitku z hotelu, abych se dusil smíchy), ale tohle je taky slušná nakládačka!!

• 28.1.2017  01:03
    Soul Kitchen (2009)

Kdyby byl děj zasazen do čistě teploušského prostředí, dal bych 5*, tam by to sedělo jak hrnec na rozpíchanej konečník!

• 28.1.2017  00:41

Odvážné, vtipné, mylím, že místy se musel gebit i předseda Velké lóže pederastů Třetí Říše!

• 27.1.2017  21:43

Kam se schoval děj? Hackman i Coburn hrají výborně, ale film nejde kupředu a záblesk děje mezi minutami 102 a 109 je rychle zahuben další emerickou plytkostí. Kdyby pistolnice 20 minut ukazovala ohanbí z různých koutů pouště a zpoza břízek, mohla to být pěkná bakalářská povídka.

• 27.1.2017  20:20

Columbo zcela standardně rve všechny koule v širém okolí! Co mě ovšem velmi překvapilo byl Hleslý Nielsen, který kupodivu neumí jenom bezduše poulit vulvy k potěšení prazdnohlavcu z krupanskych náleven, kde cinkání malých rumů přehluší jen hučení v klaccích provázející všechny projevy prezidenta Prasečí Hlavy s křenem a hořčicí!

• 27.1.2017  19:31

MUDr Klepl je odporný homosexuální slizák roztáčecí svá odulá a zasmrádlá varlata vysoko v nadhlavníku! Proto se na tento díl kouká trochu s žaludem na vodě.

• 27.1.2017  19:13

Columbo má prostě vždycky koule! A to i tentokrát, ač si někteří stěžují na absolutní transparenci děje. Já osobně preferuji tento typ detektivek, kde divák dopředu zná pach pachatele, neb nepotřebuju masturbovat své duševní schopnosti a obtěžovat ostatní diváky již v páté minutě příběhu jalovými výkřiky že jsem již tu záhadu rozluštil.

• 27.1.2017  18:33

Poměrně bezduchý kýbl sraček. Ale na odpoledne, když člověk marodí a celej den se na gauči tahá za vocas a těší se jak si večer bezprecedentně zamrdá, je to dostačující!

• 26.1.2017  23:17
    Město 44 (2014)

Místy pěkně syrové a surové, místy plytká sračička kroužící mlsně kolem svého vzoru - nekonečné venezuelské telenovely. Holt více než tisíc let chlastání vodky, samohonu, hovnovice a nemrznoucích směsí zanechalo na našich jinak vcelku sympatických severních sousedech jisté stopy. Kurwa cholera!