zsn

zsn

Česko
Filmový a hudební kritik. Cynik. Prokrastinik. Agnostik. Ortodoxní filmomol. Čtenářský slimák. Pisatel. Cestovatel. Freelancer. Provokatér. Mudrc. Umělec. Vědec. Bohém. Podivín. Fotoúchyl. Luddita. Milovník žité historie. Sběratel. Tajnůstkář. Žena. Zuz

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 13.1.2019  19:38
    Gypsy (TV seriál) (2017)

Pomalý rozjezd, ale cca od sedmého dílu byla vzrušená nejen Naomi, ale i já. Ovšem to, že natáčení pokračování odvolali, to teda Netflix pos*al. Nespočet seriálů z této továrny má pět řad, přitom nestojí za nic a když se konečně zmapuje taky jednou nevěra v podání manželky a k tomu nevěra lesbická a člověk je zvědavý, jak nakonec manžel zareaguje, tak.... Tak co?! Toto je přerušovaná soulož!

• 27.12.2018  22:29

Jsem si na Noahovi vytvořila za ty čtyři řady závislost. Jak to bez něj teď vydržím?! 🤔

• 27.12.2018  22:25

Odpad. Jako 99,9% českých filmů.

• 27.12.2018  18:56

Zajímavý nápad - dobrovolné soužití s duchem, absence strachu z něj. Inovátorské scény konfrontace s duchem. Ovšem akce až v posledních 17 min.

• 27.12.2018  13:37
    Bird Box (2018)

Nemůžu uvěřit, že takovou scifi krávovinu mohla natočit fantastická a výběrem žánru citlivá S. Bier. Po svatbě, Serena, Druhá šance, Otevřená srdce, Bratři a teď Kingova Mlha?! Jděte do p*dele.

• 26.12.2018  17:18

To je teda pohádka... kterou bych dětem zakázala. Mrtvá kočka matka a dítě, co se za ní žene. Pokyny upálit zvířata, spalovna zvířat a koťátko, které taktak vyvázlo z horoucího pekla. Ještě, že tomu malé děti nerozumí. Jde vidět, že je to asijská tvorba, kde by si kočičky nejraději naservírovali k obědu. Hnus.

• 26.12.2018  15:33
    22. míle (2018)

Nuda.

• 24.12.2018  21:49

Na film jsem šla na doporučení všech. Všichni u něj totiž plakali. A já? - vcelku se nudila, ale rozhodně neplakala. Píše se tu, že jde o "dechberoucí" snímek - to tedy ale opravdu nejde. Gaga je paní zpěvačka, o tom žádná (a taky již od AHS nadprůměrná herečka že všech nehereček). Cooper je zase sexy chlap - zde v roli Jimiho Hendrixe s pár příjemnými songy a záštitou v podobě Lukase Nelsona - syna americké country ikony Willieho Nelsona. Šílenou romantiku zde ale nehledejte. Ani rozumný důvod, proč se Cooper oběsil. Uppppssss - já to řekla. Počkat - je vůbec toto ona scéna, u které se očekává, že budu plakat❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓

• 24.12.2018  14:49

Tuto "pohádku" mám v hlavě od svých dětských let, již přes 20 let, kdy jsem ji stále nemohla sehnat, až doteď. Jsem fascinováná propracováním na onu dobu - obličej strašáka, tornádo, bubliny, barevný kouř, ohňové střely - vše to vypadá jako dílo počítačové grafiky a moderních maskérů. A to, že je snímek z 39 barevný - s tím jsem se dosud nesetkala - a to se počítá naše Cesta do pravěku z 55 průlomová... Velice pokrokový snímek taková Cesta do středu země s Karlíkem dohromady. To vše vytvořeno za nějakého půl roku? 😮

• 16.12.2018  20:32
    Aféra - Série 1 (série) (2014)

Pecka. Žáden americkej román, nýbrž reálný život. Člověk zkrátka není předurčen pro monogamii a je fuk, jestli žije v civilizovaném světě nebo ne. To společnost udává normu, často proti přirozenosti. Ale život a pudy si zkrátka najdou svou cestu... Je to jako otázka života obyčejného smrtelníka contra člověka svazovaného křesťanstvím. Co je silnější? - Víra nebo pudy? Dobro nebo zlo? Disciplína nebo pokušení?... Odpovězte si sami...

• 16.12.2018  20:25
    Aféra - Série 2 (série) (2015)

Slabší než první řada.

• 16.12.2018  20:23
    Aféra - Série 3 (série) (2016)

Zatím nejslabší řada.

• 13.12.2018  18:35
    Aquaman (2018)

Fantazie. James Wan je precizní. A nemohl si vybrat lepšího dvorního herce než je Patrick.

• 2.12.2018  11:46
    John Wick 2 (2017)

Mnohem slabší než Jednička. Vlastně nuda.

• 1.12.2018  15:55
    À ma soeur! (2001)

Konec grandiózní. Jinak krávovina.

• 16.11.2018  21:37

Paráda! Daleko lepší než jednička. Pravá Potterovka. Bože, jak mi chyběly Bradavice!!!

• 6.11.2018  09:09

Dobrý Vřískot, nádherný dům, ubohý dialog. "Co po mne chcete, já jdu stejně za chvíli domů" (kdyby jste mne chtel náhodou zabít) 😄

• 5.11.2018  01:11
    Siberia (2018)

Jsem 2x nepobrala jeho povolání. Asi jsem to zaspala. Mlátit se neumí, ale střílet ano... no, John Wick to není. Docela nuda, ale sex mi neunikl. A jelikož ho tam bylo nějak moc, takže šlo vlastně o romantický snímek. Co ještě říct... na 54 ale Keanu teda nevypadá.

• 4.11.2018  16:43
    Cukrář (2017)

Další nádhera, velice dojemný snímek plný lásky. Taková druhá Čokoláda. Za poslední dva filmové gay večery jsem nabrečela více, než za celý život u klasických heterosexuálních vztahových dramat. Začínám mít pocit, že jen gayové mají city. Vyveďte mne z omylu 🤷🏻‍♀️

• 3.11.2018  20:14

Miluji surovou realitu obyčejných životů a Irsko spolu se Skandinávií jsou v tomto naprostými přeborníky. Donutí vás to zamyslet se, zpytovat svědomí i se přestat litovat pro život jaký vedete. Rovněž filmů s gay tématikou, natož erotickými scénami také ještě pořád moc není. Díky klučíkovi kterému se zasmějete proto, že je "buzíček", jsem si uvědomila, kolik chyb jsem ve svém citovém životě udělala. Jak málo stačí, abyste o někoho přišli a jak těžké je donutit svou hrdost připlazit se zpět a o svou lásku bojovat. Je lehké mít na někoho kontakt, ale je to jen na naší nátuře, cit projevit a ne se jím jen soužit.

• 3.11.2018  10:31
    Drákula (1931)

S 92 rokem se to nedá absolutně rovnat. Prázdné, pusté, nevyužité.

• 2.11.2018  22:31

Jejímu humoru opravdu nerozumím a nechápu, proč jí někdo dává prostor dokonce i na vlastní show. Taková svéráznější Lena Dunham. A tu rovněž nesnáším. Nuda.

• 2.11.2018  12:17

Hrozně mne mrzí, že některé filmy nemají šanci se prosadit v kinech. Ještě víc mne však mrzí, že se nemají šanci prosadit některé talenty, jako je konkrétně James Badge Dale. Už jen fantastický Rubicon jak dopadl... A Echoes of war? Fantaskní divadlo, naprosto mu to sedlo. Celý příběh byl napnutý, postavy nepředvídatelné (zvlášť Rhys Wakefield po Očistě) a záběry kamery nemohly být lepší. V mnohém mi to připomínalo jeden z nejlepších historických snímků - Cold Mountain. Opravdu grandiózní nedoceněný snímek. Btw sekundární název je War on the range.

• 1.11.2018  14:15
    Rubicon (TV seriál) (2010)

Jsem k zešílení rozčílená, jak mohli tvůrci dopustit ukončení při neukončení této show! U žádné jiné mne to snad více nes*alo! Přerušený akt zkrátka nenávidím! Velice příjemná loudavá atmosféra střídaná naprosto překvapivými situacemi volá po nekonečných řadách! Vox populi! A James... ten byl neskutečně grandiózní sexy analytik 😍

• 30.10.2018  15:55

Milé rozloučení s manželkou jako výsledek pohnutky k sebevraždě. Neurazí, spíš utěší duši. Naomi Watts si teda umí vybrat filmy, kterým se propůjčí - opravdová dramata. 21 gramů ale nic nepřekoná.

• 28.10.2018  15:37
    Funny Games USA (2007)

Hrozná pi*ovina, původní snímek už ani nepotřebuji vidět.

• 28.10.2018  12:29

Grandiózní. Láska v okovech víry, společnosti vůbec, to je nejhorší martyrium.

• 28.10.2018  12:14
    NoNAMES (2010)

Neposkytl by nekdo? Na webu je nedohledatelny... Dekuji

• 15.10.2018  12:30
    Tully (2018)

O poporodním zešílení. Dokument pro nastávající i novopečené i vypečené matky. Sečteno potvrzeno - kravina okořeněná nudou.

• 15.10.2018  12:22

Absolutní Topka. Livingdead - ne každý snímek je nutné pochopit, zapoj svou fantazii a udělej si vlastní závěr. Depresivní prostředí, causa mortis - máma, střílečky a smrt žhavící - 30° kosu tam někde v zimním království a k tomu dva krásní chlapi. No kdo by se tam s nimi dobrovolně neizoloval 🙈

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16