zsn

zsn

Česko
Filmový a hudební kritik. Cynik. Prokrastinik. Agnostik. Ortodoxní filmomol. Čtenářský slimák. Pisatel. Cestovatel. Freelancer. Provokatér. Mudrc. Umělec. Vědec. Bohém. Podivín. Fotoúchyl. Luddita. Milovník žité historie. Sběratel. Tajnůstkář. Žena. Zuz

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 16.11.2018  21:37

Paráda! Daleko lepší než jednička. Pravá Potterovka. Bože, jak mi chyběly Bradavice!!!

• 6.11.2018  09:09

Dobrý Vřískot, nádherný dům, ubohý dialog. "Co po mne chcete, já jdu stejně za chvíli domů" (kdyby jste mne chtel náhodou zabít) 😄

• 5.11.2018  01:11
    Siberia (2018)

Jsem 2x nepobrala jeho povolání. Asi jsem to zaspala. Mlátit se neumí, ale střílet ano... no, John Wick to není. Docela nuda, ale sex mi neunikl. A jelikož ho tam bylo nějak moc, takže šlo vlastně o romantický snímek. Co ještě říct... na 54 ale Keanu teda nevypadá.

• 4.11.2018  16:43
    Cukrář (2017)

Další nádhera, velice dojemný snímek plný lásky. Taková druhá Čokoláda. Za poslední dva filmové gay večery jsem nabrečela více, než za celý život u klasických heterosexuálních vztahových dramat. Začínám mít pocit, že jen gayové mají city. Vyveďte mne z omylu 🤷🏻‍♀️

• 3.11.2018  20:14

Miluji surovou realitu obyčejných životů a Irsko spolu se Skandinávií jsou v tomto naprostými přeborníky. Donutí vás to zamyslet se, zpytovat svědomí i se přestat litovat pro život jaký vedete. Rovněž filmů s gay tématikou, natož erotickými scénami také ještě pořád moc není. Díky klučíkovi kterému se zasmějete proto, že je "buzíček", jsem si uvědomila, kolik chyb jsem ve svém citovém životě udělala. Jak málo stačí, abyste o někoho přišli a jak těžké je donutit svou hrdost připlazit se zpět a o svou lásku bojovat. Je lehké mít na někoho kontakt, ale je to jen na naší nátuře, cit projevit a ne se jím jen soužit.

• 3.11.2018  10:31
    Drákula (1931)

S 92 rokem se to nedá absolutně rovnat. Prázdné, pusté, nevyužité.

• 2.11.2018  22:31

Jejímu humoru opravdu nerozumím a nechápu, proč jí někdo dává prostor dokonce i na vlastní show. Taková svéráznější Lena Dunham. A tu rovněž nesnáším. Nuda.

• 2.11.2018  12:17

Hrozně mne mrzí, že některé filmy nemají šanci se prosadit v kinech. Ještě víc mne však mrzí, že se nemají šanci prosadit některé talenty, jako je konkrétně James Badge Dale. Už jen fantastický Rubicon jak dopadl... A Echoes of war? Fantaskní divadlo, naprosto mu to sedlo. Celý příběh byl napnutý, postavy nepředvídatelné (zvlášť Rhys Wakefield po Očistě) a záběry kamery nemohly být lepší. V mnohém mi to připomínalo jeden z nejlepších historických snímků - Cold Mountain. Opravdu grandiózní nedoceněný snímek. Btw sekundární název je War on the range.

• 1.11.2018  14:15
    Rubicon (TV seriál) (2010)

Jsem k zešílení rozčílená, jak mohli tvůrci dopustit ukončení při neukončení této show! U žádné jiné mne to snad více nes*alo! Přerušený akt zkrátka nenávidím! Velice příjemná loudavá atmosféra střídaná naprosto překvapivými situacemi volá po nekonečných řadách! Vox populi! A James... ten byl neskutečně grandiózní sexy analytik 😍

• 30.10.2018  15:55

Milé rozloučení s manželkou jako výsledek pohnutky k sebevraždě. Neurazí, spíš utěší duši. Naomi Watts si teda umí vybrat filmy, kterým se propůjčí - opravdová dramata. 21 gramů ale nic nepřekoná.

• 28.10.2018  15:37
    Funny Games USA (2007)

Hrozná pi*ovina, původní snímek už ani nepotřebuji vidět.

• 28.10.2018  12:29

Grandiózní. Láska v okovech víry, společnosti vůbec, to je nejhorší martyrium.

• 28.10.2018  12:14
    NoNAMES (2010)

Neposkytl by nekdo? Na webu je nedohledatelny... Dekuji

• 15.10.2018  12:30
    Tully (2018)

O poporodním zešílení. Dokument pro nastávající i novopečené i vypečené matky. Sečteno potvrzeno - kravina okořeněná nudou.

• 15.10.2018  12:22

Absolutní Topka. Livingdead - ne každý snímek je nutné pochopit, zapoj svou fantazii a udělej si vlastní závěr. Depresivní prostředí, causa mortis - máma, střílečky a smrt žhavící - 30° kosu tam někde v zimním království a k tomu dva krásní chlapi. No kdo by se tam s nimi dobrovolně neizoloval 🙈

• 13.10.2018  23:18

Dokonalost! Postavy, smrádek prostředí, doba, herci a jejich výkony i děj. Několik dějových linek, a především luxusní Jeff Bridges - má životní láska a soundtrack, který mi vytáhl z hlavy zapomenuté songy. Dokonce bych to nazvala životní rolí Hemswortha, kterého jinak nemusím. Prostě 🔝

• 12.10.2018  18:03
    Lie with Me (2005)

Perfektní, tomu říkám romantika! Mrkla jsem na to hned po Patologii z 2008, kde tato nymfomanka hrála rovněž a 💣!

• 19.9.2018  10:13
    Siréna (TV seriál) (2018)

Zatím s Castle Rock nejhorší seriál posledních let. Jsem u čtvrtého dílu a mám dost. Zkusím ještě jeden...

• 10.9.2018  12:21
    The Alienist (TV seriál) (2018)

Po dlouhé době skvělý seriál z mého oblíbeného prostředí a doby. The Frankenstein Chronicles, Ripper Street, Penny Dreadful, Peaky Blinders atd.atd.- wow! Dobové propracované rekvizity jak z Ospalé díry či Vlkodlaka, špína, absence elektřiny, pach smrti a ponuro - to je moje ❤️

• 8.9.2018  13:41

Český film, co chcete.

• 8.9.2018  13:40

Naprosto zbytečný film bez kapky humoru.

• 3.9.2018  23:36
    Castle Rock - The Queen (E07) (epizoda) (2018)

Po sedmém díle to zkrátka vzdávám. Nehorázná pi*ovina i na Kinga!!! Nakousnuté seriály NIKDY nevzdávám, zvlášť když v nich je můj oblíbený herec, ale toto se opravdu nedá! Klidně bych u toho napsala diplomku, či se vrhla na vánoční úklid - tak moc tomuto počinu nezvládám věnovat pozornost. Postavy jsou už tak dlouho tajemné, až je to nuda k uzoufání. Svatý Hemlock Grove, tam se Skarsgard alespoň měl šanci projevit.

• 2.9.2018  14:34

Nebylo to nejhorší.

• 2.9.2018  12:04

Myslela jsem, že to bude další krávovina o přežití mezi predátory, ale vlastně to byl zcela normální život, který nemusí být nutně hlučný, pokud si nepořídíte haranta. A to, že nepřežila hlavní postava, to byla jen třešinka nakonec, byť ten demogordon mohl sežrat raději to mimino, aby to nabylo na kontroverznosti. Svižná a hvězdná 90 minutovka, jaká se příliš nevidí.

• 31.8.2018  15:55
    Vadí nevadí (2018)

Nesnáším filmy tohoto typu. Řetězové smrti či prokletí. Landon Liboiron je tak skvělý herec, jak předvedl v Hemlock Grove a tak málo má příležitostí a když už, tak štěk v takových odpadech. Velice smutné.

• 30.8.2018  13:50

Nebylo to zlé, ale o žádný průlomový horor století fakt nejde. Současného diváka už totiž nic nepřekvapí a entity bez fantazie tento snímek neukojí. Ale skvělá Toni Collette to zahrála bravurně, je dokonalá. Já miluju pochnurné snímky, co těží ze zvuku, tmy, rekvizit. Krve není pro dobrý horor zapotřebí. Ba dokonce se zamítá! Utahaná kamera, příjemný hudební doprovod a naše fantazie, to je největší bohatství. To malé děcko byl opravdu ksicht jak z hororu. Dobré to bylo, dobré. Prosím o další horůrek s Toni 🖤😈

• 23.8.2018  00:25
    Bullet Head (2017)

Skvělé! Napínavé díky zas*anému čoklovi, kterému by každý přál smrt, načež v závěru dojemné. Úzkostné v jedné ubikaci, přitom akční. Úplně jiné krimi. Perfektní nápad! Na Brodyho bych mohla pořád koukat jako na svatý obrázek a u Banderase jde již o druhý skvělý snímek za poslední dva roky. Zas vám chybí grafika, co, vy frfňi.

• 20.8.2018  16:26
    To (TV film) (1990)

Hrůza! To se nedá se současným 🤡 absolutně rovnat. Zejména ve filmu jde vždy vidět, jak jde technika kupředu. V něčem měla kouzlo ona "bezgrafická" doba, v člověku právě ta archaičnost vzbuzovala jakýsi pocit bezútěšnosti, nevědomosti, a tak absence ochrany, ovšem není horor jako horor. A 🤡 Curry Skarsgardovi nesahá ani po paty. Curry se totiž díky svému šklebu hodí spíše za Grinche. Co se týče hororů, tak scéna bude vždy lepší a lepší jen za použití moderní techniky, grafiky, rekvizit, masek apod.

• 11.8.2018  12:07
    Andělé v Americe (TV seriál) (2003)

Jak toto může mít 80%?! A hlavně - proč?

• 7.8.2018  01:40

Nějak to hodnocení u mne s každým dílem klesá...

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15