Strážce duší (2005) (seriál)

Česká "Akta X" se rozjížděla pomalu, ale poslední díly pod taktovkou Dušana Kleina už jsou docela fajn.

Láska přes internet (1998)

Špička v žánru "romantická komedie" s velkou zásluhou "chemie" u hlavních představitelů. (I když já mám nejradši Foxe - otce :)

Do útoku (1987)

Každej na něčem ujíždí a já ujíždím na Over The Top :) Neříkejte, že se vám ty písničky nelíbily !

Možná přijde i kouzelník (1982) (pořad)

Z tohohle pořadu si všichni pamatují jenom Wimmera s Černochem, ale i ty ostatní scénky popisované Oskarem měly svojí sílu:)

Dnes neumírej (2002)

Velmi, velmi, velmi slabý Bond. Jestli chtějí tvůrci vyměnit charisma Pierce Brosnana za Halle Berry, pak nás nečekají hezké chvilky.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Sorry, ale řešení jedné vraždy v třiceti dílech, to by unesla jenom silná povaha. Ale je vás dost :)) - Filmařsky je to ovšem skvělé.

Kult hákového kříže (1998)

Skvělý výkon Edwarda Nortona. Věřil jsem mu jak toho zaníceného neonacistu, tak toho polepšeného na 100%.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

No dobře, nemá to sice konec, ale udělaný to bylo slušně. Až to budeme hodnotit s budoucími díly, tak to asi dopadne líp...... Dopadlo :)

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Jó je to dobře nafilmovaný. Jó, je to jízda. Jó má to dobrý triky, ale Nejlepší dílo kinematografie ??? - tak to se vraťte na zem ! Pokud bych na něj šel bez znalosti prvního filmu, tak bych si prožil jen vizuální a zvukovou stránku a to je s prominutím hodně málo. Já mám rád při milování taky předehru a pak s dovolením taky orgasmus a to mi tenhle film nenabídnul. Až budeme hodnotit všechny tři fily najednou, pak se k tomu vrátíme. Zatím BOHUŽEL !