Zatímco spíš (2011)

Jednoduchy predvidatelny film, ale aj tak je celkom fajn. Keby bol Americky, nestal by za nic

Zemřít pro Japonsko (2007) odpad!

Odporny film takmer v kazdom ohlade. Od prace kamery, cez nudny a plytky scenar, mlandravu reziu a katastrofalnu dlzku. Isihara je rasisticke hovado, som rad ze jeho diela stoja tiez za hovno

Vyšinutí (2012)

Prerusil som to v polke aby som skocil do obchodu po chrumky a uz som to zase nezapol. Proste sa mi to absolutne nechcelo dopozerat. Plytka sracka - a to mam Korejske katastrofaky rad

Lovci lanýžů (2020)

Hej, vyzerá to dobre. Ale americká produkcia je z toho cítiť. Bolo pre mňa hrozne rušivé, keď filmári kvôli dokonalému záberu naaranžovali scénu, nechali chlapov 20 minút stáť kým nespravia svetlá a potom ich odklepli, nech zaspomínajú. Väčšina rozhovorov je strašné kostrbatá, neprirodzená a umelá. Všetko kvôli dramatickejšiemu efektu ktorý by európsky filmári dosiahli aj bez toho, aby ho tam museli násilu pchať

Kovboj Bebop: Lovec odměn (2021) (seriál) odpad!

Bezduchá americká propagandistická štýlovka pre deti a dorast.  'member A-team? 'member Bruce Lee? 'member Desperado? Kosť pre gamerov čo práve nežmolia v ruke joystick. Proste sračka

Peklo (2021) (seriál)

Myslím že väčšina ľudí očakávala niečo iné. Ľahkú, odpočinkovú štýlovku s fajn efektami a nevyhnutným všadeprítomným násilím. Dostali ale niečo na čo bežný užívateľ Netflixu nie je pripravený a podľa všetkého ani zvedavý.  Na druhej strane ja som bol spokojný. Efekty síce vyzerajú akoby ich robili na iPade, ale koncept je zaujímavý a hlavný nápad je rozobraný skôr z filozofického hľadiska čo mi vyhovovalo.  Každý gaučový povaľač proste nie je cieľová skupina. Ono bez toho aby sa človek sústredil na to, čo postavy hovoria to nejde. Dúfam že druhu sériu neposerú a neprispôsobia masám tak, že z toho vznikne bezduchá zlátanina

Přestupní stanice (2019)

Bomba. Pre človeka totálne znudeneho bielymi ksichtami a americkym filmovým copy pastingom absolútne ideálne