Popinodan

Popinodan

okres Nymburk
Jsem čtyřicátník odkojený videofilmy 80let. Mezi mé oblíbené žánry se řadí hlavně válečné filmy a filmy z prostředí hor,ale rád se podívám na vše co filmový průmysl přináší.

LinkedIn: Popinodan

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 12.6.2019  08:54
    Hotel Mumbai (2018)

Tak tohle byl teda masakr. Strhující od začátku do konce. Tohle mě zasáhlo hodně.

• 9.6.2019  20:23
    Avengement (2019)

Tak tohle nemělo chybu. Jednoduché, přímočaré, účinné. Slušná mlátička.Ještě lepší než Boyka.

• 4.6.2019  17:57

Neskutečné!!! Célá série naprosto skvělá. Opravdu velmi silný seriál.

• 24.3.2019  12:43
    Pašerák (2018)

Starej dobrej Clint !!!

• 19.3.2019  10:15

Hodně povedenej akční nářez s dobrou partou drsnejch týpků,který zdrhaj s balíky peněz moc pěknou krajinou!

• 19.3.2019  10:07

Takové zajímavé téma,ale výsledek je takovej ňijakej. Herecky byl přesvědčivý snad jen Ondřej Malý,který tyhle typy postav (podrazáky a šmejdy) hraje opravdu hodně,a teď už skoro dokonale. Hudba,ta se ale opravdu povedla,to prostě sedělo.

• 10.3.2019  11:38
    Španělsko z výšky (TV seriál) (2013)

Španělsko mě nikdy zvlášť netáhlo. Ovšem po shlédnutí 3.dílů Španělsko z výšky mám okamžitou chuť navštívit tuto krásnou slunečnou zem. Dokument je opravdu poutaví. Jedním slovem....nádhera!!!

• 26.1.2019  12:58

,,ohrožena není naše země,ohroženi jsme my"

• 12.1.2019  13:56

Zatím jsem ještě nezažil aby film co dávají v kinech už 3měsíce měl takovej úspěch. A sál...nejenže bylo plno,lidi dokonce u tichých scén byly potichu, a že nikdo neodešel dřív než skončili titulky-vhaaau! No film samotnej komentář nepotřebuje. Prostě paráda!!! Mooooc jsem si to užil.

• 10.1.2019  18:25

Jedním slovem.....úžasné!!!

• 10.1.2019  16:27
    Rapl - Exekuce (S02E01) (epizoda) (2019)

1.řada byla hodně dobrá,takže jsem se na 2.řadu Rapla pochopitelně těšil. Bohužel jak už to bývá...(neměl jsem se na 2.řadu až tak těšit) přišlo u 1.dílu spíše zklamání. Ale to nezmaná nezájem,naopak doufám že to půjde nahoru a vrátí se starej dobrej RAPL!!! PS je tu přeci ta stará dobrá parta s Rohanem,Lupínkem,Slepicí a Máchou.

• 2.1.2019  10:54

No jasně,byla to pohádka pro dospělí. Ale jako nadupanej akčňák to fungovalo dost dobře. Akce od začátku do konce,Butler skělej jako vždycky v podobnejch filmech,přehlídka bojové techniky,pěkné lokace,svižné tempo,...prostě paráda.

• 1.1.2019  21:26

Ve finále to byl opravdu úžasný dokument o naší české přírodě. Naše příroda tak trochu jinak,úžasné záběry zvířat které jsou kolem nás. Pro mě určitě spousta nových a velice zajímavích informací. M.Polák a jeho tým odvedli hodně dobrý kus práce.

• 18.12.2018  15:37
    Ponorka - Verluste (E03) (epizoda) (2018)

Třetím dílem (a to nedokoukaným až dokonce) s tímto seriálem končím. Dějová linka mimo ponorku je apsolutně o ničem.Celkově je to nuda. Jediné co stojí za pozornost je hudba z původního filmu Ponorka 1981. Ale to si radši pustím znovu tento originál,který ani po letech nestrácí svoje kouzlo a napětí.

• 16.12.2018  14:05

Jason(Rambo)Momoa. Jednoduchý scénář,nic nového pod sluncem,ale já mám tyhle filmy prostě rád. Navíc super místo-les,hory,sníh a žádný noční akční scény kde není nic vidět.

• 2.12.2018  10:38

Tak tohle opravdu ne! Věděl jsem že srovní s prvním Predátorem by nebylo dobré (to už žádný další Predátor nepřekkoná) Ale proč je použita hudba z původního Predátora? To bylo taky to nejlepší co v tomto filmu bylo,ale hudba ke scénám působyla dost prkeně,ostatně jako všechno ostatní. Proč dítě,proč Predátoří pes?!!! Stotožnuji se s recenzí Enšpígla-dobře napsané,a taky mám teď úlně chuť si pustit(asi už po16)původního Predátora a vychutnat si smrt Shana Blacka. Jednu kvězdičku dám (půl nejde) za některé akční,celkem brutální chvilky. Je to ta nejhorší věc kde se Predátor objevil.

• 16.11.2018  11:43
    Vandráci - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Noční džungle-TOP!

• 20.10.2018  16:38

Opravdu slušný Béčko s (konečně) slušným Cagem.

• 16.9.2018  19:32

Čekal jsem takovou tu klasickou podprůměrnou békovinu i s mojí (celkem)oblíbenou Annou Polívkovou. Film spíše pro ženy. A ejhle......békovina to sice byla,ale působylo to příjemně a vtipně. Komedie nás příjemně pobavila....Jo a taky Brutus!!! Tak proč ne za 4.hvězdičky.

• 13.9.2018  10:12
    V pasti - Série 1 (série) (2016)

Za mě je to rozhodně nejlepší severská kriminální série. Sice O.D.Olafsson není S.Helin(Saga Norenová z Mostu) ale i tak to byl sympaťák. Vše působylo dost věrohodně-autenticky. Ostatní herci byli také dost věrohodní. Fakt parádní-vše!!!

• 23.6.2018  10:45
    Most - Série 4 (série) (2018)

Zbohem Sago Norénová,budeš mi chybět. Tedy do té doby než si Most pustím zas od 1.dílu. Zakončení série bylo parádní. Za mě nejlepší série.Dokonalá Sofia Helin,a moc dobře zahrané vedlejší postavy. Příběh měl spád,a těch 8dílů uteklo nějak moc rychle. Jak se říká,v nejlepším skončit. To rozhodně platí. ......v nejlepším.

• 2.6.2018  14:21
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

,,Čechy krásné,Čechy mé'' Naprosto dokonalí dokumentík P.Krejčího o naší krásné krajině. Vyprávěné příjemnými hlasy A.Švehlíka a J.Maxiána. Zéběry jsou naprosto úchvatné. Tohle se opravdu moc povedlo. Obě série jsem rozhodně neviděl naposled. Kéž by byla ještě někdy v budoucnu třetí série.

• 23.4.2018  07:48
    Metanol (TV film) (2018)

Tak tohle mě dostalo! I když se jedná pouze o 1 polovinu filmu,nemůžu jinak než plnej počet bodů. (Změnit mohu i po 2. části)I když věřím že bude stejně kvalitní. Už dlouho mě Český film takhle neodrovnal. Tohle téma se nás před 6 lety dotklo skoro většiny a Česká televize to zpracovala perfektně. Tomuhle není co vytknout. Hustý!!!

• 7.4.2018  18:09

Kdo jiný by mohl na plátně vyseknout takovouhle poklonu Ivanu Gálfymu než Pavol Barabáš. Opět parádní dokumentík. A Himalájské výstupy z 80. let....paráda,perfektně sestříhané s pěknými vztupy. Další originální dvd,které nesmí chybět do sbírky od P.Barabáše.

• 29.3.2018  00:23

Tááák tohle nemá chybu!!! Tleskám-smekám!

• 17.1.2018  19:01

Tak jsem zkusil přečkat i 3díl,ale tím se Soumrakem Templářů končím. Je to zklamání,Templáři jsou mimořádně zajímavé téma,takže jsen se na seriál těšil,ale tohle....to opravdu ne.

• 11.1.2018  17:58
    Godless - Homecoming (E07) (epizoda) (2017)

Tak jsem se po shlédnutí poslední epizody rozhodl počkat do druhého dne. Pokud budu přes den myslet na děj,a přehrávat si v hlavě některé pasáže,tak to stálo zato. A ano! Stálo to za to. Godles-hodně dobrý miniseriál-western. Celkově to stálo zato i když pomalá příprava ke konci 6epizody,že se něco velkýho semele na samém konci,stálo za to. Byla to řežba-parádně natočený. Moc jsem si to užil. A myslím že Jeff Daniels byl skvělej.

• 31.12.2017  10:53
    Wind River (2017)

Za mě,nejlepší film roku 2017. Emocionálně opravdu hodně silné.

• 11.11.2017  13:47
    Dámská jízda (2017)

Hrozný-nudný-o ničem! Jen mi je líto že Vojín Benjaminová-G.Hawnová,si po 15leté herecké pauze zahraje zrovna týhle bejkovině. Slušela by jí malinká role v nějakém pořádném a kvalitním filmu. Tak snad příště......

• 27.8.2017  16:47

Opravdu silné kafe! Hodně odporný zločin.A dost smutné že je to načeno podle skutečného příběhu-brrrr.

<< předchozí 1 2 3 4