Popinodan

Popinodan

okres Nymburk
Jsem čtyřicátník odkojený videofilmy 80let. Mezi mé oblíbené žánry se řadí hlavně válečné filmy a filmy z prostředí hor,ale rád se podívám na vše co filmový průmysl přináší.

LinkedIn: Popinodan

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.7.2020  18:22
    Bludné kruhy (TV seriál) (2020)

Naprosto skvělí Mark Ruffalo a ještě k tomu 2X. Už to tu padlo několikrát,ale to ocenění za dvojroli musí dostat,to není jjinak možný.

• 20.6.2020  19:56
    Torpedo (2019)

Hrozná kravinka. Nejvíc mě ale dostalo jak se jim do ponorky (tuším že to bylo přes wc) dostala ta ryba. Nejlepší ovšem bylo to že šlo o Lína,sladkovodní rybu. Pár kýčovitých záběrů na ponorku....za půlku hvězdičky.

• 16.5.2020  22:25

Čekal jsem šílený Béčko,ale naopak...tak tohle byl (zatím) nejlepší film na téma zabijácký krokodýl-a to je to už 13let staré. Parádní kamera,hudba a herci napohodu(dokonce žádná vyloženě otravná postava). Prostě filmeček co bavil od začátku do konce.

• 16.5.2020  22:10
    Capone (2020)

Tom Hardy je vynikající herec,to je také jediný důvod,proč film dokoukat až dokonce. Slabota! Jedině ta hudba stála za něco. Nejslabší Hardyho film.

• 30.3.2020  22:23
    Pod vodou (2020)

Žádnej úvod-seznámení nic takového. Hnedka rovnou na věc! Napínák hnedka od začátku. Temná a napínavá atmosféra až do konce. Slušný (podmořský) film.

• 20.3.2020  18:04
    Pan deng zhe (2019)

Vážně tenhle film nelze vůbec brát,ale jako čínská pohádka o skupině čínských horolezců kteří chtějí dobýt vrchol nejvyšší hory světa-ANO. Nesmyslů je tu až až ,ale nadruhou stranu se na to pěkně kouká. A třešnička na na dortu je J.Chan.

• 21.12.2019  19:01

Tak tenhle film mi teda nějak unikal,nejen celé dětství. Příjemné překvapení. Moc jsem u něho bavil,slušný filmeček pro pamětníky.

• 28.10.2019  10:43

...,,pokud chceš,tak to tu můžeš podpálit!" luxusní začátek dílu.

• 14.10.2019  17:17
    Průsmyk (TV seriál) (2019)

Na Německo slušnej seroš. Jinak lehce nadprůměrný krimipříběh s nesympatickým rakouským poldou,a sympatickou německou policistkou odehrávající se v nádherných horách Německo-Rakouského průsmyku.

• 6.10.2019  15:17

Tak tahle česká komedie se moc povedla. Film pro celou rodinu.

• 12.6.2019  08:54
    Hotel Mumbai (2018)

Tak tohle byl teda masakr. Strhující od začátku do konce. Tohle mě zasáhlo hodně.

• 9.6.2019  20:23
    Avengement (2019)

Tak tohle nemělo chybu. Jednoduché, přímočaré, účinné. Slušná mlátička.Ještě lepší než Boyka.

• 4.6.2019  17:57

Neskutečné!!! Célá série naprosto skvělá. Opravdu velmi silný seriál.

• 24.3.2019  12:43
    Pašerák (2018)

Starej dobrej Clint !!!

• 19.3.2019  10:15

Hodně povedenej akční nářez s dobrou partou drsnejch týpků,který zdrhaj s balíky peněz moc pěknou krajinou!

• 19.3.2019  10:07

Takové zajímavé téma,ale výsledek je takovej ňijakej. Herecky byl přesvědčivý snad jen Ondřej Malý,který tyhle typy postav (podrazáky a šmejdy) hraje opravdu hodně,a teď už skoro dokonale. Hudba,ta se ale opravdu povedla,to prostě sedělo.

• 10.3.2019  11:38
    Španělsko z výšky (TV seriál) (2013)

Španělsko mě nikdy zvlášť netáhlo. Ovšem po shlédnutí 3.dílů Španělsko z výšky mám okamžitou chuť navštívit tuto krásnou slunečnou zem. Dokument je opravdu poutaví. Jedním slovem....nádhera!!!

• 26.1.2019  12:58

,,ohrožena není naše země,ohroženi jsme my"

• 12.1.2019  13:56

Zatím jsem ještě nezažil aby film co dávají v kinech už 3měsíce měl takovej úspěch. A sál...nejenže bylo plno,lidi dokonce u tichých scén byly potichu, a že nikdo neodešel dřív než skončili titulky-vhaaau! No film samotnej komentář nepotřebuje. Prostě paráda!!! Mooooc jsem si to užil.

• 10.1.2019  18:25

Jedním slovem.....úžasné!!!

• 10.1.2019  16:27
    Rapl - Exekuce (S02E01) (epizoda) (2019)

1.řada byla hodně dobrá,takže jsem se na 2.řadu Rapla pochopitelně těšil. Bohužel jak už to bývá...(neměl jsem se na 2.řadu až tak těšit) přišlo u 1.dílu spíše zklamání. Ale to nezmaná nezájem,naopak doufám že to půjde nahoru a vrátí se starej dobrej RAPL!!! PS je tu přeci ta stará dobrá parta s Rohanem,Lupínkem,Slepicí a Máchou.

• 2.1.2019  10:54

No jasně,byla to pohádka pro dospělí. Ale jako nadupanej akčňák to fungovalo dost dobře. Akce od začátku do konce,Butler skělej jako vždycky v podobnejch filmech,přehlídka bojové techniky,pěkné lokace,svižné tempo,...prostě paráda.

• 1.1.2019  21:26

Ve finále to byl opravdu úžasný dokument o naší české přírodě. Naše příroda tak trochu jinak,úžasné záběry zvířat které jsou kolem nás. Pro mě určitě spousta nových a velice zajímavích informací. M.Polák a jeho tým odvedli hodně dobrý kus práce.

• 18.12.2018  15:37
    Ponorka - Verluste (S01E03) (epizoda) (2018)

Třetím dílem (a to nedokoukaným až dokonce) s tímto seriálem končím. Dějová linka mimo ponorku je apsolutně o ničem.Celkově je to nuda. Jediné co stojí za pozornost je hudba z původního filmu Ponorka 1981. Ale to si radši pustím znovu tento originál,který ani po letech nestrácí svoje kouzlo a napětí.

• 16.12.2018  14:05

Jason(Rambo)Momoa. Jednoduchý scénář,nic nového pod sluncem,ale já mám tyhle filmy prostě rád. Navíc super místo-les,hory,sníh a žádný noční akční scény kde není nic vidět.

• 2.12.2018  10:38

Tak tohle opravdu ne! Věděl jsem že srovní s prvním Predátorem by nebylo dobré (to už žádný další Predátor nepřekkoná) Ale proč je použita hudba z původního Predátora? To bylo taky to nejlepší co v tomto filmu bylo,ale hudba ke scénám působyla dost prkeně,ostatně jako všechno ostatní. Proč dítě,proč Predátoří pes?!!! Stotožnuji se s recenzí Enšpígla-dobře napsané,a taky mám teď úlně chuť si pustit(asi už po16)původního Predátora a vychutnat si smrt Shana Blacka. Jednu kvězdičku dám (půl nejde) za některé akční,celkem brutální chvilky. Je to ta nejhorší věc kde se Predátor objevil.

• 16.11.2018  11:43
    Vandráci - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Noční džungle-TOP!

• 20.10.2018  16:38

Opravdu slušný Béčko s (konečně) slušným Cagem.

• 16.9.2018  19:32

Čekal jsem takovou tu klasickou podprůměrnou békovinu i s mojí (celkem)oblíbenou Annou Polívkovou. Film spíše pro ženy. A ejhle......békovina to sice byla,ale působylo to příjemně a vtipně. Komedie nás příjemně pobavila....Jo a taky Brutus!!! Tak proč ne za 4.hvězdičky.

• 13.9.2018  10:12
    V pasti - Série 1 (série) (2016)

Za mě je to rozhodně nejlepší severská kriminální série. Sice O.D.Olafsson není S.Helin(Saga Norenová z Mostu) ale i tak to byl sympaťák. Vše působylo dost věrohodně-autenticky. Ostatní herci byli také dost věrohodní. Fakt parádní-vše!!!

<< předchozí 1 2 3 4 5