Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (142)

plakát

Predátor: Kořist (2022) 

Predátor má výhradně lovit!!! Tak jako to bylo v osmdesátýmsedmým,od té doby to šlo s Predátoří kvalitou směrem dolů(až na Predátoři 2010). Tohle je film o Predátorovi lovci jak má být,a vlastně nejen o něm. Celý film je jeden velký lov. Za mě velká spokojenost. Klasika je klasika,tu s Arným nepřekoná nikdy nic,ale tohle je důstojnej film s Predátorem.

plakát

Technické památky českých zemí (2022) (seriál) 

Naše země je krásná i z hlediska technologických pamětihodností. Ty nám jsou servírovány v jednotlivých krajích České republiky. Některé známé,některé už méně a některé zcela neznámé. Každopádně moc povedený cestopisný cyklus s Tomášem Hanákem,který jako by se pro tuto roli vyloženě narodil.

plakát

Panama (2022) 

Nuda v Brně...teda v Panamě. Cole Hauser mě tady přijde takovej poloviční tvrďák,no Yellowstone to je jinej level. Na Mela se koukat dá,to charizma je obrovský. Ale bohužel pro něj,opět špatný výběr role. Už by to chtělo nějakou pecku Mele! Tohle fakt né...škoda...

plakát

Poslední závod (2022) 

Vznik filmu jsem sledoval od samého začátku. Každou novinku či fotku z natáčení jsem vyloženě hltal. Film Synové hor z r.1956 patří rozhodně k mím oblíbeným tak jsem se dost těšil i na Poslední závod. Měl jsem trošku obavy aby to nakonec nebylo zpíše zklamání,ale naštěstí ne. Film se povedl po všech stránkách.Kdybych ale měl přeci jen něco vytknout tak za mě snad jen to že dějová linka okolo Václava Vrbaty byla vyloženě nedostačující. Přeci jen byl to nejlepší kamarád Bohumila Hanče a jejich osudy se naplnili ve stejný čas. Naopak zde bylo dost věnováno Emerichovi Rathovi což rozhodně nebylo ani trošku ke škodě. Za mě parádní film,který jsem rozhodně neviděl naposledy.

plakát

1883 (2021) (seriál) 

Yellowstone je pro mě TOP seriál,ale 1883 bylo ještě o chloupek lepší.Byl jsem naprosto spokojen. 1883 obsahoval úplně vše co by v seriálu tohodle zaměření mělo být.

plakát

1883 - Behind Us, a Cliff (2021) (epizoda) 

Tom Hanks alias general George Meade. Jemu opravdu stačí jen pár vteřin aby zapůsobil. Jinak opět parádní díl.

plakát

Krajinou domova - Obnova krajiny domova (2021) (epizoda) 

Nejen celá 3.série ale celkově,Krajinou domova si zachovalo po celou dobu u všech dílů vysoký standrd. Záběry na krajinu naší České země jsou úchvatné,dechberoucí. Tohle patří k tomu nejlepšímu,co se dokumentární české tvorby týče. Ke Krajině domova se budu rozhodně vracet.

plakát

Krajinou domova - Skály (2021) (epizoda) 

...tak jsem se dočkal. Třetí série je na světě. Opět nemůžu jinak. Prvním dílem laťka opět příliš vysoko (nečekám,že by snad šla směrem dolů) a hltám každý další záběr,každé slovo o naší krásné zemi. A těším se na další nový díl.

plakát

Rozhněvaný muž (2021) 

Skvělí scénář,skvělá hudba,skvělí Jason,skvělí Guy,skvělý film.....naprostá pecka. Za mě hned po Pofucku se jedná o nejlepší film kde hraje Statham a Ritchieho režijní dílo.

Ovládací panel
2 body