lukasch

Slovíčkařím na Cnews.cz

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 3.9.2019  09:56

Fakt ne, tohle už hodně šustilo papírem. Snaha opět využít šablonu, podle které je v každé epizodě viník někdo jiný, už opravdu bolela. Každý shodou okolností řekl Bryceovi asi hodinu před smrtí, že jej chce zabít. Každý o každém řekne „Myslíš, že by byl schopný to udělat“. Každý každému lže i v úplných banalitách. Do toho tam přijde nová holka, která se úplně náhodou začne kamarádit se všemi a každý se jí svěřuje. Čekal jsem variaci na Vraždu v Orient Expresu, dostal jsem temné Beverly Hills 90210.

• 2.3.2019  11:24

Vřískot pro rom-com. Hlavní aktérka na začátku taky posměšně vyjmenuje všechna klišé romantických komedií, aby nakonec dělala přesně totéž. Nebýt těch hudebních čísel, byl bych spokojenější. Asi první role, kde mě nesrala Rebel Wilson. Překvapivě snesitelný byl i Adam Devine.

• 18.2.2019  18:41
    Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Ellen Page zase ohýbá světy, Robert Sheehan zase hraje Nathana z Misfits a já se zase jednou spálil na Netflixu. Originální komiksárna, která měla tu nakročeno k Heroes, tam zase ke Kick-Assu mě fakt zklamala. Materiál na celovečerák roztahaný do deseti hodin. Postavy i svět mě zajímaly, ale když se banda superhrdinů chovají jako idioti a tvůrci ani běhm té přepálené stopáže neodpoví na všechny otázky, tak mě to opravdu uráží. Navíc si nepamatuju, kdy jsem naposledy viděl něco s tak nehodící se hudbou (ač soundtrack je sám o sobě fajn). Překvapil mě ale skvělý Aidan Gallagher, z něj bude hvězda.

• 15.2.2019  09:43
    Dobré místo (TV seriál) (2016)

"Peklo je tam, kde podávají pizzu s ananasem, hrajou Limp Bizkit a kde končí všichni filosofové." Výborný a chytrý seriál, který staví na jemném humoru a který předkládá i hodně otázek k zamyšlení. Z jednohubky, kterou jsem zkusil na Netflixu, se rychle stala srdeční záležitost. PS: Je tam jeden pěkný odkaz na Teda Danson a seriál Cheers. :)

• 28.1.2019  09:54
    Polar (2019)

Mads je hrozně cool, ale všechno ostatní je sračka. Mělo mě varovat už to, že na začátku byl Johnny Knoxville, ale dobře mi tak. Oproti Johnu Wickovi je tu všechno o třídu nebo dvě horší. Špatní herci, špatná akce, tak přebarvičkovaná videoklipovitost na mě vůbec nepůsobila. Pár dobrých vtípků a zábavných scén tam ale je. Jen už prosím nikdy nedělejte z Matta Lucase bondovského záporáka. Vlastně si ani nepamatuju, že bych ho v nějakém filmu viděl a nesral mě. :)

• 24.1.2019  20:59
    MovieZone Live Speciál (TV pořad) (2018)

Lepší než standardní MZ Live, protože to klukům nekazí Karel.

• 7.5.2018  20:55
    Love (TV seriál) (2016)

Začalo mě to opravdu bavit až ve třetí sérii. Ty první dvě jsem protrpěl, protože tak nesympatické a idiotsky se chovající postavy jsem snad ještě neviděl. Nebýt tam Gillian Jacobs, kterou jsem baštil už v Community, tak jsem toho rychle nechal. Kdyby tam nehrála Iris, tak ani nevěřím, že je to z produkce Apatowa. On ty losery uměl vždycky podat tak, že jsem jim fandil. Tady byli na zabití.

• 7.5.2018  20:48

Ještě se mi snad nestalo, že by mě první díl nějakého všeobecně hodně chváleného seriálu sral tolik, že jsem vůbec neměl chuť tomu dát další šanci.

• 7.5.2018  20:46

Po dlouhé době jsem viděl stand up bez sprostých slov a urážení ostatních lidí… a hodně jsem se bavil. Jako herce Jamese nemusím, ale na pódiu ty své taťkovské problémy umí dobře podat. PS: Kdo si všiml chyby v názvu, je to tak schválně. James to vysvětlí.

• 15.3.2018  14:08
    Ricky Gervais: Humanity (TV film) (2018)

Ricky zase vtipkuje o mrtvých dětech, o tom, jak je hrozně bohatý, a samozřejmě o svých povislých koulích. Bavil jsem se jako vždy, ale už mě trochu štve s tím vysvětlováním a obhajováním, o čem vtipy vlastně jsou.

• 22.2.2018  14:31
    Everything Sucks! (TV seriál) (2018)

Jako byste smíchali Freaks and Geeks, The Breakfast Club a Stranger Things bez hororových prvků, ale nefunguje to zdaleka tak dobře. Místo humoru převažuje hlavně depka z toho, že ne všechno, co a koho chcete, dostanete. Řeší se velká témata jako single rodičovství, přátelství a dětská (homo)sexualita. Sedlo si to u mě až tak u osmého dílu, ale na více než tři hvězdy tomu nepomohli ani mí oblíbení Oasis. Vadil mi casting. Kate vůbec neumí hrát, její otec a ten kudrnáč zase moc přehrávali. Celkově jsem necítil tu správnou chemii jako ve Stranger Things, Freaks and Geeks nebo třeba hororu To, kde také měli být dětští loseři. Pokud ale Netflix udělá druhou sezónu, dám tomu ještě šanci.

• 14.2.2018  09:10

Příběh Poláka, který přijel do Ameriky zblbnout důchodce polkou, ojebat je o životní úspory v Ponziho schému a podplatit porotu, aby se jeho žena stal Miss, by byl fajn, kdyby z toho Sorkin udělal ukecané drama. Tady ale nebyly žádné vyhrocené scény, jen přehrávající herci, nijak zajímavě vysvětlené finanční triky.a fakt spousta polky. Jack Black se navíc pokoušel o polský přízvuk, což bylo dost peklo. Bohužel ten film nebyl tak blbý, abych se u něj škodolibě bavil. Jediný zajímavý moment je v titulcích, kde je ukázaný skutečný Jan Lewan. Další netflixovské nůďo.

• 13.2.2018  14:00

Netflixová jednohubka, na kterou rychle zapomenu. Holky fajn, ale příběh provařenej, až to bolelo. Nezasmál jsem se však ani jednou. Adam DeVine k nepřežití jako ve všech ostatních filmech. Takhle nevtipný a otravný cápek a přitom má tolik rolí. Nechápu.

• 7.2.2018  18:38

Když vezmete kousky těch nejlepších vesmírných sci-fi a nezvládnete to spojit dohromady. Filmu škodí hlavně to propojení s Cloverfieldem. Bez něj by to bylo nenáročné béčko s pěknými kulisami, slušnými hercemi a blbým scénářem.

• 6.2.2018  09:49
    Mistr amatér (TV seriál) (2015)

Bavilo, hodně. Ale sedlo si to až po druhém díle. Multikulti odpůrci by z Master of None dostali infarkt. Snad ta uměle vytvořená #metoo aféra kolem Ansariho nepohřbí jeho kariéru a Netflix mu dovolí natočit další řadu.

• 6.2.2018  09:45
    White Gold (TV seriál) (2017)

Už to není takové hovadské jako Inbetweeners. Napsal to a natočil stejný člověk a Buckley s Thomasem hrají postavy, které by mohly být klidně o deset let staršími verzemi těch, které hráli dříve. Ono bílé zlato z názvu není kokeš, ale plastová okna. :)

• 1.2.2018  08:58

Pro mě spíš poučný film. O historii National Lampoon jsem nic nevěděl až na to, že to bylo uvedeno u originálních názvů těch různých Prázdnin s Chevym Chasem. Po zpětném dostudování wiki a dalších článků to ale vypadá, že film se dost věrně drží skutečnosti. Kdo chce vidět počátky americké komediální revoluce, která proslavila Murrayho, Chase, Belushiho a dala vzniknout i Saturday Night Live, neměl by si A Futile and Stupid Gesture nechat ujít. BTW: Že skoro padesátník Will Forte hraje mladého studenta Harvardu je ve filmu velmi vtipně vysvětleno. :)

• 27.1.2018  18:56

Netflix zklamal, tohle vůbec nefunguje. Na horor to není strašidelné, na thriller to není napínavé. Asi to byl těžký art, protože film neměl skoro žádný děj a záporák ani jeho motivace nebyly vůbec vysvětleny. Diváku, domysli si to sám. Asi to něčemu nastavuje zrcadlo nebo tak něco. BTW: Na 911 (nebo naši 112) se dovoláte i bez SIM karty.

• 21.3.2015  20:40

Pokud se na to chcete jako já dívat kvůli Rachel McAdams, tak to vzdejte. Je tady za nesnesitelnou kravku. Ale zase mě to přivedlo k Allenovi, kterého jsem nikdy nemusel.

• 27.12.2014  13:37
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Fakt nevím, kde se stala chyba. Režie, scénář, kamera i herci, kteří dělali na Okresním přeboru nebo Čtvrté hvězdě, to znělo hodně slibně. To ani není odpad. Odpad jsou filmy, které jsou tak blbé, že se na ně člověk musí podívat, aby se škodolibě zasmál. Tohle ale bylo smutné. Plýtvání talentem všech zúčastněných. :(

• 18.1.2014  22:21

Jednu hvězdu za sexy Zoe Saldanu, dobrého Dannyho Glovera a asi dva fóry. Ve všech ohledech ale o několik řádů horší než britský originál.

• 29.10.2013  20:43
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Nejlepší reklama na bílé slipy od Calvina Kleina. Yo.

• 30.7.2013  13:32

Podle mě geniální film. Ukázal všechna akční klišé tím správným legračním způsobem. Arnold byl ve vrcholné formě a navíc mu ta role seděla více než třeba v Terminátorovi. Toho by mohl hrát kdokoliv, ale tady prostě hraje sám sebe tak, jak hraje ve svých filmech. To je prostě úžasný metahumor. A těch cameo tady. Lahůdka a moje guilty pleasure.

• 11.6.2013  19:12

Ne tak vybroušené jako jednička, ale zase temnější a osudovější. Jen závěr mě lehce zklamal.

• 23.4.2013  10:06
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Po první sérii musím ubrat

• 10.3.2013  10:22

Tohle se fakt nedalo, musel jsem si přemáhat, abych film dokoukal. Vůbec netuším, co tím chtěl autor říct. Neviděl jsem nic než divné panoptikum postav, kde zdaleka nejnormálnější a nejsympatičtější byl Johnny Knoxville. Což prostě nedává smysl.

• 9.3.2013  10:43

Ten film byl vtipný asi jako rakovina prostaty. Nefungovalo tam nic. Bullock strašná a nesexy, Cooper překvapivě trapný. Prostě tam bylo všechno špatně.

• 5.3.2013  09:16

První polovina měla dobrou atmosféru, ale pak se všechny postavy začaly chovat jako úplní idioti. Otravná klišé se zrcadlem nebo zakopnutím, když někdo někoho honí mě už taky štvou. Závěrečná bitka byla nepřehledná a nudná. Vinnie Jones tam ale dobře pasoval. :)

• 21.2.2013  19:57
    Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (2008)

Když už jsem myslel, že mě ty talk-show nemůžou překvapit (a pobavit), tak se zjevil Zach Gala…, Galifa…, Galafiat…, prostě ten tlustej vousatej Řek.

• 18.2.2013  17:08
    Sexy 40 (2009)

Obvykle mají tyhle komedie úplně hroznou druhou půlku, tady to bylo naopak. Pokud si odmyslím laciný námět s chlapskou chůvou, tak to vlastně byla docela milá romantika. Justin je sympaťák, ty děti byly fajn a Catherine je prostě super milfka, do které by nebyl problém se zamilovat.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7