PetrKai

4 body

<< předchozí 1 2
    • 26.2.2019  10:05
    MOST! (TV seriál) (2019)

První půlka seriálu výborná, druhá už o poznání horší. Poslední díl už je katastrofa! V posledním díle jsem čekal nějaké vtipnější rozuzlení, a ne depresivní pohřeb!

• 16.1.2018  13:55
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Zachránilo to asi to, že v hlavních rolích hráli Vetchý s Donutilem. Být to jiní herci, už by to nebylo ono.

• 26.12.2016  19:58
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Režisér tohoto paskvilu říká, že si za posledních dvacet let ČT na sebe upletla bič, protože dovolila, aby vznikla jakási norma, jak má nově natočená česká pohádka vypadat. Neumím si představit, jak by bez té normy české pohádky vypadaly. Rodiče aby se pomalu báli, jakou pohádku svým dětem zapínají. Pak nemá být ve světě tolik násilí, když už to do dětí hustíme od raného věku!!!

• 3.8.2016  11:53
    Jetelín (TV seriál) (2016)

První díl absolutně o ničem. Ze zajímavosti jsem koukal i na druhý díl, i ten zklamal.

• 24.5.2016  14:29
    Nemocnice Motol (TV pořad) (2016)

Nemůžu jinak, než dát průměrné hodnocení. Pořad je to sice zajímavý, ale pro psychiku diváka to není zrovna to pravé.

• 16.4.2016  10:11
    Ronaldo (2015)

Od tohoto dokumentu jsem čekal mnohem víc.Ani jsem pořádně nepochopil, oč v tom filmu vlastně jde. V popisu se píše "14 měsíců pod drobnohledem kamer," na můj vkus moc stručné. Vždyť i MS 2014, kde Portugalci vypadli ve skupině, se tento film věnuje sotva pár zanedbatelných minut!!!

• 22.2.2016  12:57
    Atentát (TV seriál) (2015)

Po shlédnutí posledního dílu jsem musel jednu hvězdičku ubrat. Závěrečný díl udělal z celého seriálu, který byl díl od dílu čím dál tím víc zajímavější, frašku.

• 6.6.2015  13:08
    Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015)

Smíšené pocity. Nevím, co si o tom mám myslet. Možná, kdyby se na tu reality show vykašlali, a natočili seriál se skutečnými herci, a netahali do toho tu rodinu, bylo by to lepší a rozhodně zajímavější.

• 20.7.2014  11:27
    Snowboarďáci (TV seriál) (2005)

O dost lepší seriál než ten film teda!

• 7.6.2014  14:18
    První republika (TV seriál) (2014)

Prvních pár dílů docela ujde. Ale postupem času je to taková fraška, že jí není rovno!

• 15.4.2014  10:32

Zlatej Batman od Tima Burtona!!!

• 3.4.2014  11:38
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Asi jediná česká kriminálka, na kterou se vydržím koukat. Každý díl doslova hltám. Mordparta ve složení Vetchý, Blažek, Stach, Vladyka, Polívka je prostě super. Doufám, že se brzy dočkám dalšího pokračování.

• 8.3.2014  17:17
    Kameňák 4 (2013)

Čekal jsem to horší, ale tento film si víc než jednu hvězdičku rozhodně nezasluhuje. Zlatý Troškovo Kameňáky!

• 18.1.2014  13:18

Pojďte, budeme na sebe hodní.

• 11.1.2014  10:40
    Kovář z Podlesí (2013)

Ani jsem pořádně nepobral, o co v té pohádce vlastně šlo.

• 15.11.2013  15:39
    Nejšílenější úchylky (TV pořad) (2010)

Jakoby si z nás dělali srandu. Možná někdo těma popisovanýma "hardcore" úchylkama opravdu trpí, ale já jim to prostě nevěřím.

• 6.11.2013  17:04

Hrozná uchylárna.

• 5.10.2013  14:24
    Šmejdi (2013)

Jsem na rozpacích. Kdybych měl dát pět hvězdiček, tak to znamená, že plně souhlasím s praktikami, které ti šmejdi na ty ubohé seniory uplatňují. Nesouhlas bych musel označit odpadem. Řeším to zlatou střední cestou.

• 19.9.2013  10:44
    PanMáma (TV seriál) (2013)

Už jen název a obsazení hlavní role napovídá, že se jedná o ODPAD!

• 9.9.2013  11:51
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Zklamalo mě, že tvůrci nemají dostatečnou fantazii a objevují se zde prvky z 1. řady (např. Vašut odmítá pacienty nosit z 2. patra na nosítkách atd.) Dlouhý hraje doktora charakterově podobného Skalkovi. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby ho na konci seriálu nechali zemřít. Spíš mě překvapilo, že dopadl s výsledkem HIV negativní. Seriál má vzestupnou tendenci. První dva díly bych označil za odpad, ale od třetího dílu to dostává grády. Seriál je akčnější, což kompenzuje ten otřesný děj připomínající telenovelu.

• 4.9.2013  12:35
    Špačkovi v síti času (TV seriál) (2013)

Už po pár minutách prvního dílu jsem usoudil, že se zřejmě bude jednat o odpad. Bohužel nadcházející minuty mi to jen potvrdily.

• 19.8.2013  13:44
    Dva nula (2012)

Určitě zajímavý projekt, ale něco mi na tom scházelo. Nedokážu popsat, co. Ale určitě vím, co tam přebývalo - několikaminutový záběr na stromy i záběr na praporek. To by si měli tvůrci pro příště odpustit. Určitě by byl zajímavý i projekt na téma Češi v evropských pohárech.

• 4.8.2013  15:07
    Babovřesky (2013)

Nechápu, jak někdo tento film může označit odpadem! Vždyť je to hezká letní komedie! Pravda, na triologii Slunce, seno to opravdu nemá, ale troufám si říct, že tomu úspěšně konkuruje.

• 5.7.2013  10:16
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

U nějakých scének jsem se docela zasmál, ale jinak haluz.

• 5.6.2013  09:51
    Kdopak by se Čecha bál (TV pořad) (2013)

Zklamání.

• 30.5.2013  09:02
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

Je to tak půl napůl. První polovina seriálu si zaslouží plný počet hvězdiček, naopak druhá polovina hvězdičku ode mě ztrácí. Když Vašek s Helenkou dospěli, připomíná mi to telenovelu. Ten nechce ji, ale má zálusk na jinou, ta nechce jeho... Navíc herec Werner Possardt, který hraje Petra Berwitze, mi je od pohledu nesympatický.

• 27.5.2013  10:59

Sice mi drobet vadily ty akční scény ke konci filmu, jak byly přehnané, ale jinak dobrý film.

• 2.5.2013  14:43

Moje nejoblíbenější pohádka. Čertíci jsou fantastičtí.

• 2.5.2013  07:56

Docela dobrý, ale na víc než 3 hvězdičky to určitě není. Možná by si tenhle film zasloužil pokračování, protože ten konec se mi zdá nevyřešený. Docela by mě zajímalo, jak (a jestli vůbec) by se vyvíjel vztah Marušky k Markovi.

• 21.4.2013  11:39
    Co je doma, to se počítá (TV pořad) (2013)

Něco jako "Můžeme dál?" na ČT. Tam to nemělo sledovanost, tak tu soutěž šoupli na Barrandov, a ten z toho udělal ještě větší paskvil.

<< předchozí 1 2