The Five(ish) Doctors Reboot (2013) (TV film)

Skvěle napsané a zahrané. Bavila jsem se neskutečně, navíc všechna ta camea hrozně potěšila, především Barrowman a McKellen s Jacksonem. Prostě skvělý počin.

Jak ukrást Venuši (1966)

Peter O'Toole a Audrey Hepburn jsou tu opravdu roztomilá dvojka. Jiskření mezi nimi dobře funguje. Navíc celý příběh je dost komický, i když krapet předvídatelný. Pěkná komedie.

Nativity 2: Danger in the Manger! (2012)

Nakonec to nebylo vůbec tak strašné, jak jsem myslela. Dětští herci jsou opravdu roztomilí, Jessica Hynes a David Tennant tradičně skvělí. Pokud člověk nemá moc velká očekávání, tak bude spokojen.

Ledové království (2013)

Vykrádačka Tangled - především charakter hlavní hrdinky je naprosto zkopírovaný, bez invence. Docela zklamání, jednotlivé písničky jsou víc než otravné a docela nerozeznatelné a je jich příliš mnoho.

168 hodin (2006) (pořad)

Velmi dobrý, kritický pořad. Navíc trefný a mnohdy vtipný. Dobře zvládnutý.

Studio 6 (1993) (pořad)

Můj oblíbený ranní pořad. Především kvůli zpravodajství, ale i díky zajímavým hostům a fajn moderátorům.

Události (1993) (pořad)

Nevím, kdy se to stalo, ale kvalita šla šupem dolů. Nelíbí se mi, že se furt rejdí jen kolem české politiky a zahraniční se věnuje málo. Spousta reportáží je naprosto zbytečná, nezajímavá, nedůležitá. Jakoby to nedělali chytří lidi, ale jen trubky nějaké. Události mi nedávají naprosto nic a když se chci něco dozvědět, kouknu se na net, bo jinak se to nedá. Co ještě na těhle "zprávách" nenávidím: oblečky a celkovou vizáž moderátorek (sexistické) - chcu vidět aj nějakou tlustou moderátorku! - A mnohem víc než to. Pak nesnáším ty jejich nacvičené scénky a dialogy, předlouhé nepodstatné počasí (urgh), nedostatek nějakého kritického či analytického myšlení, natahovanou stopáž. Tohle fakt už ne.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Hodně nevyrovnané, nejspíš záleží na hostech, nedokážu se rozhodnout, jaký se mi Kraus vlastně zdá. Někdy je ta jeho urýpanost už dost otravná, jindy ale jako moderátor pobaví. Lepší než Všechnopárty. Ale jen trochu.

League of Gentlemen: Live at Drury Lane, The (2001) (divadelní záznam)

Velmi propracované představení a to i přesto, že některé scény jsou prostě jen opakování skečů ze seriálu. No a co - vidět to naživo musel být zážitek. Gentlemani jen ukazují jak jsou talentovaní a všestranní a že to nejsou jen obyčejní komici, ale především velmi dobří herci.